Demontáž záslepky prostoru pro radio

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Demontáž záslepky prostoru pro radio

Příspěvekod Standahe » 10.04.2010 20:54

Koupil jsem Vengu bez radia, prostor pro radio je zaslepen destičkou se čtyřmi otvory. Chtěl bych se podívat jaké jsou tam konektory. Nevíte, jak to otevřít, abych něco neulomil?
Standahe Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  Témata: 10
Registrován: 08.01.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (5) TOP sponzor (1)

Kia Venga (2010)
40000 km @ 7.0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Demontáž záslepky prostoru pro radio

Příspěvekod Slowrider » 19.04.2010 00:16

Ahoj, tohle už jsem řešil, mám to úplně stejné jako ty. Tu krytku plastovou odděláš tak, že do jednoho z otvorů strčíš malý šroubováček a zapáčíš směrem ven (neboj se trochu silněji). Pak už tu krytku sundáš, ale pozor! Veškeré konektory jsou přichyceny k té krytce! Takže je musíš nejdříve sundat z krytky a krytku pak dáš pryč. Je tam jeden japonský konektor, který nepotřebuješ. Dále tam jsou dva ISO konektory kde jeden je napájení atd. a druhý je na repro vozidla. Dále je tam nějaký černý drát, to jsem nepochopil, k čemu tam je. A další věc, co považuju za nehoráznost je, že přívod od antény má opět japonskou koncovku, takže sám si jí do rádia nezastrčíš! Já to vyřešil tak, že rádio mám zatím zapojené na ISO a poslouchám pouze CD, zbytek ať si dodělají v servisu a nedám jim ani korunu! :tongue: Další věc je, že rádio tam stejně nezapojíš úplně, protože tam mají nějaký nabodovaný plech, kvůly kterému tam nejde vsadit plechový rámeček na rádio, v kterém mám rádio normálně držet!!! Další kravina, co si tam kluci korejský vymysleli, tak ať se s tím v servisu poperou!
Radim (Kia Venga)
Uživatelský avatar
Slowrider Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 1
Registrován: 18.04.2010
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Re: Demontáž záslepky prostoru pro radio

Příspěvekod titanus » 19.04.2010 00:22

Offtopic :
japonsky konektor v korejskom aute vyrabaneho v ceskom zavode navrhnuty nemeckym dizajnerom, jojo korejsky kluci si toho navymislaju :lol:


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Demontáž záslepky prostoru pro radio

Příspěvekod loty » 20.04.2010 23:11

Aha nasiel som nieco take...

http://viewitem.eim.ebay.cz/Mascherina_ ... 06020/item

pre 2 DIN radia....
loty Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 81  Témata: 5
Registrován: 16.12.2009
Bydliště: kosice  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
3880 km @ 8.1 l/100km


Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé