Čo všetko možem demontovať?

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Re: Čo všetko možem demontovať?

Příspěvekod mat177 » 26.04.2011 22:56

Ty podběhy a jejich hlučnost mě taky vadí. Napadlo mě nastříkat to takovým tím gumovým sajrajtem od BODY. To by snad nemělo mít vliv na záruku :D . Nebo si už fakt nemůžu udělat na autě vůbec nic? :cry:
mat177 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 22  Témata: 3
Registrován: 20.02.2011
Bydliště: Vsetín  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2011)
20000 km @ 6 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Čo všetko možem demontovať?

Příspěvekod runis » 27.04.2011 05:55

To už mám. Myslím, že jsem to psal v příspěvku přední nosník koroze? Hned jak jsem to dovezl a bylo teplo, celé jsem to nastříkal BODYm a natřel nápravnice Tlumexem. No a vypadá to celkem OK. Když poklepete na ten plast tak by ta folie tomu mohla trochu pomoci. Ale jen něco. Zbytek bude problém uložení nápravy. Prostě si myslím, že se to nedá odstranit úplně. Asi tam budu lepit Sika Damp, nebo Death Zone. A taky podlepím blatník a vše co je za tím podběhem. Myslím přední sloupek atd. Nevím, kdy to budu dělat, ale opět sem dám nějaké foto. Mimochodem, zkuste si poklepat na přední blatník. To je zvuk? No a tohle rachocení se také trochu dostává do interiéru. Nj rezonance...
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Předchozí

Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé