elektrické spätné - dorábka

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

elektrické spätné - dorábka

Příspěvekod bosyboss » 04.06.2010 08:25

Chcel by som sa chalani spýtať, či si niekto nechával dorábať elektrické spätné zrkadlá.
Čo by bolo všetko potrebné okrem el.zrkadie a panela ovládania? Myslíte, že tam je elektro príprava?
bosyboss Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 104  Témata: 3
Registrován: 01.11.2009

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: elektrické spätné - dorábka

Příspěvekod radek1910 » 12.07.2011 23:59

Aj ja som nad tým rozmýšľal,ale... kamoš mi povedal že je to dosť nákladné...komplet výmena plastu spät.zrkadiel kde su zrkadlovky ,domontovanie motorčekov kabeláž do palubnej dosky + ovládanie...+ práca mechanika + práca auto elektrikára.... :? :? cca 600-850 eur.... :no: :no: :no:
radek1910 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 228  Témata: 7
Registrován: 03.02.2010
Bydliště: michalovce  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
150000 km @ 6.5 l/100km

Re: elektrické spätné - dorábka

Příspěvekod hoskora » 02.11.2012 17:39

Vsetko zalezi za kolko si clovek dokaze veci zohnat a ci si to dokaze spravit sam alebo ma niekomu platit.
hoskora Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 01.11.2012
Bydliště: ZA  Slovakia (sk)

Re: elektrické spätné - dorábka

Příspěvekod Hakeru » 14.12.2012 00:08

Nedávno jsem se ptal v servisu na kolik by cca vyšel pouze panel ovládání u řidiče (4x ovládání oken + el. zrcátka). V autě mám pouze elektrická přední okna a zrcátka manuální. Technikovi jsem vysvětlil, že bych potřeboval pouze panel, zbytek už dokážu sehnat jinde. Ten okamžitě odešel na halu za elektrikářem a když se vrátil začal mi vysvětlovat, že to není tak jednoduché, musel by se vyměnit tento díl, ten, ten a ten... a že bych musel mít i elektrická schémata. Odpověděl jsem mu že schémata mám, vím že to není jednoduché, ale potřebuji pouze panel, zbytek je jen otázka mého volného času. To jsem zopakoval asi ještě 3x a pak jsem to musel vzdát, technik pořád "mlel to svoje". Nechci nějak zhazovat :kia: (vím že to není úplně standartní požadavek a že by raději abych si zakoupil nový vůz místo úprav toho starého), ale čekal bych že v dnešní době, když přijdete a řeknete "chci tenhle produkt, pokud je možné ho objednat, peníze mám a zaplatím za to rád" tak že prostě dostanete co žádáte. Teď zbývá hlídat Aukro, nebo objednat z Allegra panel a z koreje konektory s piny :D
Uživatelský avatar
Hakeru Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 52  Témata: 8
Registrován: 05.04.2012
Bydliště: Bílina  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2016)
0 km @ 0 l/100km

Re: elektrické spätné - dorábka

Příspěvekod branor » 14.12.2012 10:30

Noooo ja si myslim ze je to len o pristupe, ja by som odporucal aby si sa pohrabal na strankach kia-hotline.com tam si zistil cislo dielu ktory potrebujes a nasledne prisiel do servisu a nadiktoval im nech ti to objednaju... nehovorit na co to mas co s tym budes robit a podobne.... objednaju neboj...

otazka je co to bude stat, tieto veci su dost predrazene.... ja som dal za jedno tlacitko 20€... takze ziadna sranda - vyskusaj
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: elektrické spätné - dorábka

Příspěvekod PeterZM » 14.12.2012 22:23

Potrebujes toto? http://allegro.pl/kia-ceed-09-panel-szy ... 53350.html
Mna by skor zaujimalo ako je to z automatickym dojazdom, či stačí vymenit spinace alebo je to komplikovanejsie
VW Passat B7 2.0TDi 125kw DSG Bluemotion
Kia Ceed SW 1,6 CVVT Lpg Phoenix silver r.v.09 Predané
Uživatelský avatar
PeterZM Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 157  Témata: 2
Registrován: 27.11.2010

Re: elektrické spätné - dorábka

Příspěvekod Mato91 » 04.04.2018 09:40

Ahojte.

Vie mi niekto poradiť, ktoré diely potrebujem na dorábku elektrických vyhrievaných spätných zrkadiel ? Mám pro_cee´d ED a zrkadlá sú manual.

1. Zrkadlá (s konektormi , 5 PIN? ).
2. Trojuholníkové kryty z vnútornej strany dverí.
3. Ovládač na lakťovej opierke dverí.

... a predpokladám nejaké káble, ale ktoré všetky, to neviem. Vie niekto poradiť? Prípadne aj kódy. :?


Ďakujem :yes:
Mato91 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 13.04.2017
Bydliště: Humenné  Slovakia (sk)

Kia PRO_cee'd (2008)
153000 km @ 5.5 l/100km

Re: elektrické spätné - dorábka

Příspěvekod Beda » 04.04.2018 18:02

Jestli nemas k dispozici bouracku, ze ktere by sis ty dily vzal ci pripadne odkoupil za mizivy peniz, tak je to dle mne bohuzel neadekvatni investice :shock: vyhrivani je spjate i s ovladacem vytapeni, takze je to i pripadnem upgradu BCM a kabelaze s nim spjate :roll:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé