problem s autoradiom kia ceed

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod titanus » 10.03.2012 08:56

odpojit baterku na dlhsiu dobu?? servis??


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod luboss » 10.03.2012 11:10

myslim si ze ono to ma suvis aj s tym svetielkom v schranke u spolujazdca ktore tiež nesvieti a tam zrejme odpojenie baterky nepomože .. ak to nevyriešim tak to necham na garančku nech sa na to pozrú
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod bungee3 » 10.03.2012 13:37

Co se týče světla v příruční schránce, tak ono svítí pouze když jsou zapnuty hlavní světla, tzn. nastartovaný motor!!! Nebo možná i když je vypínač v poloze hlavních světel a klíč v zapalování v pozici před startem. Je to zvláštní chování a dost mě to udivilo, když jsem se vrátil k autu v noci, abych si něco vzal z přihrádky a světlo nefungovalo. To aby si člověk buď vzal baterku anebo startoval auto :thd:
bungee3 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 65  Témata: 2
Registrován: 27.08.2011
Bydliště: Ostrava a okolí  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2011)
98000 km @ 5.2 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod luboss » 17.03.2012 16:44

Dnes som zistil že mi nefunguje ani elektricke nastavovanie spatnych zrkadiel .. čiže už mam tri poruchy ktore vznikli po snahe o vymenu ziarovky v priehrake u spolujazdca: nesvieti toto svetlo, radio sa nevypina po vytiahnuti kluča zo zapalovania a nefunguju speťáky.. je tu niekto kto by vedel kde sa stala chyba? :help:
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod titanus » 19.03.2012 18:28

myslim ze uz sa navsteve servisu nevyhnes...jedine ze ta ziarovka co si tam dal ti vzdy prdne poistku...skus ju dat uplne prec a vymenit poistku...ale nie som isty ze tieto tri veci suvisia z 1 poistkou...skus zavolat do servisu kde chodis, ak mas stastie tak ti poradia cez telefon...


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod Petr Masák » 21.04.2012 11:28

Zdravím, potřeboval bych poradit s rádiem. Vložil jsem do něho CD s MP3 hudbou a rádio normálně hrálo.
Chtěl jsem vyměnit CD a po zmáčknutí Eject tlačítka se CD částečně vysunulo ale hned zajelo zpátky a už nejde vyndat. Při přepnutí na CD se hlásí chyba read error.
Dá se nějak CD vysunout?
Nebo je to reklamace?
Popravdě to byl první pokus s CD, vždy jsem používal USB.
Díky za rady.
Uživatelský avatar
Petr Masák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 81  Témata: 4
Registrován: 22.05.2010
Bydliště: Neratovice  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
55000 km @ 7.5 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod Bindick » 21.04.2012 11:47

Rada je vyměnit toto pseudorádio za rádio např. z tržnice. Výsledek bude rozhodně lepší. Moje zkušenost: "rádio" jednou totálně vyměněné v záruce, nyní po čase nejde vypnout...to že hraje tuner, jako když taháš kočku za ocas, taktně přecházím. Tomáš Kraj
Bindick Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 16
Registrován: 28.10.2008
Bydliště: Litvínov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2008)
0 km @ 0 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod Petr Masák » 21.04.2012 12:29

NO jo, ale mám ho v záruce takže chci aby fungovalo.
Také je si problém s panelem rádia, čím zakrýt tu díru po originále?
Uživatelský avatar
Petr Masák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 81  Témata: 4
Registrován: 22.05.2010
Bydliště: Neratovice  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
55000 km @ 7.5 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod Beda » 21.04.2012 12:49

Novy majitel komu jsem prodal cee'da mel obdobny problem. Pouzil CD, ktera ja nikdy za tech 5 let nepouzil (proc taky, kdyz je tam USB) a hned mu zustalo CD uvnitr a neslo vyndat, pravdepodobne se mu seklo v nejake mezipoloze :oops: Nez se rozhodl navstivit servis, tak tam trochu zastoural kusem kartonu a CDo pravdepodobne sedlo do pozice a pak uz slo normalne vysunout :huh:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8285  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod Petr Masák » 21.04.2012 16:00

Tak jsem se chystal zarazit CD dozadu dalším CD , pustím rádio a najednou to funguje.
Vyřešeno.
Ale je to teda krám...
Uživatelský avatar
Petr Masák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 81  Témata: 4
Registrován: 22.05.2010
Bydliště: Neratovice  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
55000 km @ 7.5 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod souk69 » 21.04.2012 17:18

:? Já si tedy na rádio stěžovat nemohu. Hraje slušně, cd normalní i cd s mp3 přehrává bez závad a používám ho denně už 3 roky. :yes: Tak proboha co tam tedy mám za rádio, když tu jiní píší o tržnici a o krámu :?
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod Mikalo » 23.04.2012 19:11

Taky žádný problém s rádiem a za ty prachy slušný poslech. Jinak jsem si kupoval hlavně auto a plná spokojenost.
Když už nevíš kudy kam, tak si zakřič: Nejsem sám!
Uživatelský avatar
Mikalo Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 142  
Registrován: 09.05.2010
Bydliště: Havířov  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2019)
33000 km @ 6.7 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod souk69 » 23.04.2012 19:25

:D Přesně tak, já kupoval Kiu kvůli ježdění, protože to staré dosloužilo a odebralo se k ekologické likvidaci. :yes: A ejhle ono tam rádio bylo ;) A při jízdě se má každý věnovat řízení a ne aby bylo už pět kilometrů předem slyšet DUC DUC DUC :lol:
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod Bindick » 23.04.2012 21:00

Souhlasím s tebou, že duc duc duc je proti bezpečnosti. Mně jde o to, že tuner je k ***, že ztrácí signál, není kvalitní poslech. Je zcela jedno, jestli to máš potichu nebo nahlas. Prostě v místě jízdy slyšíš nejsilnější stanice, ještě k tomu blbě a další jsou zašuměné. CD a zesilovač je dobrý, ale tuner je k ničemu. Ty to posuzuješ "koupil jsem si auto, tak díky za rádio". Ale to rádio jsem zaplatil. Svoje prachy jsem dal prodejci, který mi nabídl výbavu a já řekl, chci to, to to, tedy všechno a očekával jsem, že to rádio bude v nějaké slušné třídě a né ve třídě chrastítek. Z tohoto pohledu je to od Kii průser. Ztratí mnoho potenciálních zákazníků. řeknou si "rádio vyrobit neumí, tak jak to bude s tím dalším.." Spoustu lidem třeba to rádio nevadí, mně když bylo už vyměněno a nyní nejde vypnout a je 2 roky od výměny předešlého přístroje přijde jako oslovina kupovat třetí stejný krám podruhé za své finance. Jinou alternativu jsem zatím na trhu nenašel..
Bindick Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 16
Registrován: 28.10.2008
Bydliště: Litvínov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2008)
0 km @ 0 l/100km

Re: problem s autoradiom kia ceed

Příspěvekod souk69 » 24.04.2012 16:51

:yes: No dobrá dobrá, ale jak jsem už psal, já s rádiem problém nemám. A více poslouchám CD než stanice, ale tady v okolí Plzně ani s tím nemám problém. Buď FM pluc, nebo ROCK radio Šumava, obojí mě hraje normálně. :yes: A Kia rádio nevyrábí ,jen ho tam šoupne. ;)
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: duja