Multimediální rádio pro CEED SW 2010

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: Multimediální rádio pro CEED SW 2010 FL

Příspěvekod stago » 09.04.2013 14:04

Ahoj,
Mam doma jedno radio Blaupunkt NewYork 800 + ramecek pro CEED, ale po faceliftu, nevim jestli to pasuje i na rok 2007, pripadne by se musel sehnat ten spravny redukcni 2DIN ramecek.
Vim ze to nema ten originalni tvar se dvema cuslikama, ale proti tem cinskym paskvilum, je aspon Blaupunkt perfektne funkcni, zvlada vyborne navigaci, prehravani videa i hudby, + Bluetooth.
Ovladani na volantu taky funguje bezproblemu bez jakekoliv redukce (neni potreba CAN BUS). Externi antena, dalkovy ovladac, externi mikrofon jsou jiz v baleni.

Pokud by byl zajem, muzu to nabidnout.
KIA Ceed SW 1,6 CVVT, Top Spin, Blue Byte + ESC - uz ma noveho majitele, i kdyz zustala v rodine
Uživatelský avatar
stago Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  
Registrován: 30.10.2011
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2011)
10700 km @ 7.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Multimediální rádio pro CEED SW 2010 FL

Příspěvekod phracek » 12.04.2013 14:53

Zrovna premyslim nad tim, jestli to ma vubec smysl.
Jedine, co me chybi v aute je Bluetooth pripojene na repraky, kdyz nekdo zavola.

A navigace samozrejme, ale nevim, kdyz navigace stoji kolem 3.000....
Pokud se tyce prehravani filmu, tak to ani nemusim.

A je soucasti NAVIGACE, nebo ta je potreba dokoupit?
A kolik by to kostovalo?

Jen jeste drobna otazka, nevite, kde by se dali sehnat eventuelni ramecky (2DIN) pro rok 2007.
A to jsem si myslel, ze 2DIN je stejny. Tim je ale asi myslena i ta okrasa kolem, aby to hezky vypadalo, ze?
phracek Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 102  Témata: 20
Registrován: 02.01.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW (2007)
27500 km @ 6.8 l/100km

Re: Multimediální rádio pro CEED SW 2010 FL

Příspěvekod stago » 17.04.2013 09:21

Uz me tady par lidi psalo SZ ohledne ceny. Nekomu to mozna prijde drahe, ale to radio je fakt vyborne, a neni potreba se bat nejakych paskvilu ala noname Cina. Moje cena 7000,- Kč vcetne ramecku a navigace.
Je skoda ze mas verzi pred FL, protoze mam k tomu i ramecek, ale je to az po FL. Stoji bezne kolem 1300,- Kč ± neco. Kdyztak bych slevil na 6tisic bez ramecku. Ten jsem nasel na tvoji verzi treba zde.
Samozrejme pridam navod k montazi a propojeni s ovladanim na volantu (jen se presune jeden drat v konektoru na jinou pozici).
KIA Ceed SW 1,6 CVVT, Top Spin, Blue Byte + ESC - uz ma noveho majitele, i kdyz zustala v rodine
Uživatelský avatar
stago Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  
Registrován: 30.10.2011
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2011)
10700 km @ 7.2 l/100km

Re: Multimediální rádio pro CEED SW 2010 FL

Příspěvekod Tony » 19.04.2013 15:06

Mám taky 2DIN navigaci. Problém je, že je to rádio originálně na sorento či cerato :D ale i na ceeda šlo nastavit. Problém byl jen s ovládaním z volantu. První nešlo vůbec, teď už jde aspoň jedna strana :D chce si to pohrát s kabely. Mám tam IGO mapy 12/2011, bluetooth funguje perfektně, v kufru aktivní subwoofer, jsem spokojený :)
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re: Multimediální rádio pro CEED SW 2010 FL

Příspěvekod anetka » 19.04.2013 21:44

To rádio už mám rok, všechno ok, televize, telefon atd., vyměnili mi ho v servisu KIA, na nastavení ovládání z volantu jsem přišel později, je to v menu tlačítko "STEER" a třeba tam provést přiřazení ovládání jednotlivým tlačítkům.
anetka Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  
Registrován: 28.05.2011
Bydliště: Karviná  Czech Republic (cz)

Re: Neorigo DVD multimedia radio Ceed 2013

Příspěvekod Atomas » 21.04.2013 14:08

Uživatelský avatar
Atomas Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  Témata: 2
Registrován: 01.02.2013
Bydliště: Praha 9  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2013)
2700 km @ 8.4 l/100km

Re: Multimediální rádio pro CEED SW

Příspěvekod Bubo13 » 24.07.2013 12:06

Zdravím páni. Momentálne tiež rozmýšľam nad výmenou rádia za mult..... Vie mi niekto doporučiť dáky model rádia ktoré máte odskúšané, prípadne vlastníte a bez problémov prebehla montáž do ceedu pred faceliftom??? dik moc :drink:
Uživatelský avatar
Bubo13 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  Témata: 1
Registrován: 03.07.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: Multimediální rádio pro CEED SW

Příspěvekod Bubo13 » 26.07.2013 15:53

Pokukavam po tomto rádiu http://www.alza.sk/alpine-ive-w530bt-d349331.htm. Vedel by mi niekto poradiť či by som to rozbehal aj s ovladanim na volante na proceede? Prípadne čo by som mal dokúpiť aj cca potreboval na to.
A ešte názor, že či by to v rámčeku sedelo a netrcali rohy.... nakoľko je predok rádia pravdepodobne rovný.Inak stále platí že ak by mi vedel niekto poradiť niečo iné tak by potešilo.. :)
Uživatelský avatar
Bubo13 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  Témata: 1
Registrován: 03.07.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: Multimediální rádio pro CEED SW

Příspěvekod drobisk9457 » 29.08.2013 21:41

kde zozeniem original multimedialne autoradio pre kia ceed 2013 ? dik
drobisk9457 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 29.08.2013
Bydliště: radatice  Slovakia (sk)

Re: Multimediální rádio pro CEED SW

Příspěvekod stenley » 05.09.2013 22:43

Ma niekto skusenosti s tymto radiom?

Obrázek
stenley Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 47  Témata: 1
Registrován: 22.12.2008

Kia cee'd (2011)
167000 km @ 6.8 l/100km

Re: Multimediální rádio pro CEED SW

Příspěvekod kraken71 » 01.12.2013 17:27

Prosím o pomoc taky uvažuju nad timto rádiem ale s těch rozměru radia jsem nějaký dopletený tvrdili mi že na mou kiu ceed rok 2008 pasuje tohle radio: http://www.motoprislusenstvi.cz/index.p ... o-tid-8946 a někde zase že tohle: http://www.motoprislusenstvi.cz/index.p ... d-de-a8986 mužete mi prosím poradit? jaké vlastně mají rozměry
Uživatelský avatar
kraken71 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 2
Registrován: 05.02.2010
Bydliště: Hrádek ve slezsku  Czech Republic (cz)

Re: Multimediální rádio pro CEED SW

Příspěvekod HonzaV » 01.12.2013 21:51

Zdravím, mám to samé rádio co je ve druhém odkazu v Ceed FL SW 2010.Takže asi do staršího modelu nepůjde.
Má už někdo zkušenosti s připojením tohoto autorádia na internet pomocí usb modemu 3G?
HonzaV Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 123  Témata: 3
Registrován: 01.03.2011

Re: Multimediální rádio pro CEED SW

Příspěvekod phracek » 02.01.2014 22:52

Shanim nove autoradio na cee'd SW 2007 (tedy pred faceliftem).
Stare uz opravdu odchazi.
Pozadavky CD/MP3, USB, Bluetooth.
Tedy zadne GPS. Idealni by bylo 2 DIN.
1 DIN by zhorsilo vzhled interieru. Alespon dle me.

Prehravani DVD je tresnicka na dortu, ale nemusi byt.

Samozrejme, kdyby to slo s ovladanim na volantu bylo by to super.

Nejake odkazy:
- http://www.ebay.com/itm/IN-DASH-2-Din-7 ... 9561763%26
- http://www.ebay.com/itm/AUTORADIO-BLUET ... 5af8e62f73

Diky Petr
phracek Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 102  Témata: 20
Registrován: 02.01.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW (2007)
27500 km @ 6.8 l/100km

Re: Multimediální rádio pro CEED SW 2010

Příspěvekod Cifo » 25.06.2014 08:58

Vie sem niekto napísať a dať popr. odkaz aké dotykové multimediálne rádio sa dá namontovať na Ced SW FL r.v. 6/2011, tak aby bolo všetko funkčné ako ovládanie na volante, ovládanie hovoru na volante, USB a IPod konektory ako mám teraz na originál namontovanom rádií? Aby tam bolo všetko potrebné čo tam má byť vrátane kabeláže. Cúvacia kamera tam ani nemusí byť, to nie je moja priorita. Prezeral som toto fóum, ale každý tam niečo iné píše, tak čakám na vyjadrenie niečoho konkrétneho a cenovo dostupného. Odkazy na zahraničné linky ebay nemusíte dávať. Vďaka.
Kia Cee´d SW 1.6 CVVT 92kW 8/2011 M6
Uživatelský avatar
Cifo Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 122  Témata: 5
Registrován: 25.12.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: Multimediální rádio pro CEED SW 2010

Příspěvekod hufnagel » 25.06.2014 11:50

hufnagel Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 52  Témata: 2
Registrován: 18.02.2012
Bydliště: Ružomberok  Slovakia (sk)

Kia Rio III (2012)
0 km @ 0 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé