Výměna originálních reproduktorů

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Zapojenie Zosilnovaca - kabelaz

Příspěvekod cornx » 05.11.2017 11:17

Zdravím , planujem na kia ceed I. r. 2007 zapojit zosilnovac a chcel by som Vas poprosit o radu s kabelazou. Ak mate niekto skusenost, kadial je najlepsie pretiahnut plusovy kabel od baterie priamo do kabiny ? Dakujem za kazdu radu .
Naposledy upravil Beda dne 05.11.2017 11:17, celkově upraveno 1
Důvod: Tema slouceno s podobnym.
cornx Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  
Registrován: 04.11.2017
Bydliště: Prievidza  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Výměna originálních reproduktorů

Příspěvekod Beda » 05.11.2017 11:21

Pruchodka z motoroveho prostoru je za levym kolem za plastovym oplastenim podbehu viz. pekne zpracovany navod na upgrade radia (ENG) http://www.kia-forums.com/kia-ceed-foru ... t-2-a.html
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Výměna originálních reproduktorů

Příspěvekod cornx » 06.11.2017 15:51

ďakujem pekne, presne podla toho návodu som to nakoniec aj robil :)
cornx Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  
Registrován: 04.11.2017
Bydliště: Prievidza  Slovakia (sk)

Re: Výměna originálních reproduktorů

Příspěvekod KocuR » 07.11.2017 11:05

Moja výmena repro, časť 1/2:

Tlmenie
Začal som samozrejme tlmením, keďže podľa mňa ide o najdôležitejšiu vec pri vylepšovaní audia. Na začiatok tlmenie plechovej časti dverí, na ktoré som použil Hollywood Energetic HRK 250.
Rozobratie dverí nie je nič komplikované, len je fajn k tomu mať sadu plastových nástrojov. U predných dverí treba dať preč gumu z madla, plastovú krytku spod kľučky (na to treba mať kovový háčik) a ten sivý plastový bazmeg, ktorý sa tiahne od madla popod opierku - ten tam má zárez, kde je dobre začať, potom treba pomaly postupovať ďalej. Vyberieme tri skrutky a zospodu (opäť su tam na to "výrezy" vypáčime tapacírung, ktorý po vycvaknutí všetkých kolíkov vyberieme ťahom nahor. Je ešte samozrejme treba vytiahnúť konektor z ovládania sťahovania okien.
Obrázek
Teraz máme prístup k panelu so sťahovačkou a reproduktoru. Teraz je treba vybrať dve gumené krytky a stiahnuť okno tak, aby sa nám skrutky dostali presne do okienok ktoré sme si práve otvorili. Skrutky vyberieme, okno vytiahneme za sklo hore a zafixujeme. Teraz môžeme odskrutkovať všetky skrutky čo držia panel so sťahovačkou a vybrať ho von. Pri tom bude prekážať plast trčiaci dozadu k zámku, na rozumný a jednoduchý spôsob ako túto prekážku obísť som ja žiaľ neprišiel. Keď je ale celý panel preč, máme pekný prístup k vnútornej časti dverí a nalepenie tlmenia je úplne jednoduchá vec.
ObrázekObrázekObrázek
U zadných dverí to je o tom istom, len v bledomodrom a bez potreby dávať dole plast z madla.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nejde o nič invazívne ani komplikované, dvere kórejci poriešili tak, že sa dajú relatívne jednoducho rozobrať, navyše pre reproduktor ponúkajú uzavretý priestor, čo je ideálne. Toto vytlmenie prinesie mierne zlepšenie zvuku na basoch a lepší zvuk pri zatváraní dverí.

Repro - dvere
Nasledovala výmena reproduktorov. Ja som zvolil kombináciu komponentov Audio System HX 165 EVO dopredu a koaxov CO 165 EVO dozadu.
Obrázek
Teraz už samozrejme muselo ísť o trochu invazívnejšiu úpravu, no nerobil som to v štýle niektorých videí na youtube, kde ľudia strihali pôvodné reproduktory a ich koše využili ako podložky. Ja som pôvodné repro odvŕtal a na ich miesto dal MDF podložky ktoré som si vyrobil (takmer) na mieru. Snažil som sa trafiť hlavne výšku, aby mi potom tapacír pekne sadol priamo na repro, rovnako ako s fabrickými. To že som netrafil vonkajší priemer už bol detail, ktorý sa doriešil keď boli podložky na mieste. Tam som ich prichytil metrickými skrutkami a pod ne som dal silikón na utesnenie. Podložky sú samozrejme natreté, keďže MDF si s vodou veľmi nerozumie. Takisto som pridal ďalšie tlmenie.
ObrázekObrázekObrázek
Po obvode reproduktora by bolo dobré dať vrstvu molitanu, ja som to riešil reproduktorovým tesnením nalepeným z vnútornej strany tapacíra.

Repro - výšky
Komplikovanejšie to bolo u výškačov, ktoré sú u druhého Cee'da pod čelným oknom - tam som dlhšie rozmýšlal nad postupom, no keďže som nechcel nič invazívne, vydal som sa cestou, kde síce obetujem čosi zo zvuku, no zároveň môj zásah nebude vidno a bude do značnej miery reverzibilný. Z domčekov, ktoré boli k výškačom, som šikmo vyrezal krúžky, ktoré som potom nalepil na plastovú mriežku, ktorá prekrývala pôvodný výškač. Do tohto krúžku som potom vsadil ten nový. Ten je naklonený smerom do kabíny, pod rovnakým uhlom ako starý.
ObrázekObrázek
Obrázky by mohli vniesť viac svetla do toho, ako túto plastovú mriežku vybrať - stačí ju vypáčiť zo strany ktorú máte najbližšie pri sebe, opäť je k tomu potrebné plastové náradie.

Výhybky
No a teraz čo s výhybkou. Problém Cee'du je v tom, že výškač je v inej časti auta ako stredobas a z kabíny do dverí nejde tunel, ale konektor. Bez zásahu do pôvodnej kabeláže teda v tomto prípade dosť problém (ak kúpite repro, ktoré má výhybku len pred výškačom, o problém menej). Ja však invazívne zmeny robiť nechcem, a tak som radšej zasiahol do výhybky. Tá sa vždy skladá zo stredobasovej a z výškovej sekcie, ktoré sa od seba dajú oddeliť. V tomto prípade má ale výhybka kvôli možnostiam nastavenia súčiastky, ktoré môžu byť zbytočné. A tak nasledovalo pokusné zapojenie s dočasným káblovaním, meranie mikrofónom a skúšanie možností. Meranie ukázalo okrem iného to, že to má od dokonalosti veľmi ďaleko a bude mať bez ohľadu na nastavenie výhybky (peklo sa koná hlavne pod deliacou frekvenciou). Našiel som ale nejaké to optimálne nastavenie a nasledoval reverse-engineering, vyrabovanie nevyhnutných súčiastok a výroba osobitných výhybiek.
ObrázekObrázek

Stredobasové výhybky sú v dverách, výškové som nalepil pod výškače - do priestoru výškačov sa nezmestia, no pod ním je kopec miesta, kde je relatívne dobrý prístup zdola (bez potreby čokoľvek rozoberať).

Zmena vo zvuku je výrazná opäť hlavne na basoch, zvyšku však stále čosi chýba, no aj to je už v štádiu riešenia.
Stay tuned.
Obrázek
Uživatelský avatar
KocuR Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 23.10.2016
Bydliště: KE  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2015)
68000 km @ 7.2 l/100km

Re: Výměna originálních reproduktorů

Příspěvekod KocuR » 17.11.2017 22:03

Časť 2/2
Pôvodne som to plánoval až na leto ďalšieho roka, no na mnou vyhliadnutý zosilňovač bola akcia, ktorú som nemohol nevyužiť.

Zosilňovač
Konkrétne ide o MD Lab AM-60.6DSP, práve kvôli tým posledným trom písmenkám v názve. DSP mi totiž umožní systém odladiť podľa mojich predstáv a navyše nahradí výhybky predných reproduktorov.
Pôvodne som plánoval ho umiestniť niekde za rádio, či inde do útrob palubnej dosky, no po rýchlom preskúmaní ma to rýchlo prešlo a ako najlepšie mi vyšlo miesto pod sedačkou spolujazdca. Kufor je príliš ďaleko aby som kahal jeden zväzok káblov tam a druhý nazad.

Konkrétne ide o štyri dvojlinky s reprosignálom z rádia do vstupu na zosilňovači a šesť dvojliniek zo zosilňovača, z ktorých štyri idú späť do systémového konektora a dve k výškačom pod čelným sklom. Aby som nemusel strihať pôvodné káble, kúpil som káblovú sadu pôvodne určenú zrejme na montáž handsfree, z ktorej som využil len konektory, cez ktoré ide signál pre repro, rovnaký konektor tiež poskytuje napájanie pre anténu, ktoré som využil ako REM (zapínanie) pre zosilňovač.
Výsledný káblový zväzok:
Obrázek
Viedol som ho od rádia cez stredovú konzolu a z celkovej dĺžky asi 150cm bolo nejakých 30cm navyše.

Plusový napájací kábel som ťahal priechodkou na pravej strane motorového priestoru (spolujazdcova strana) okolo prahu dverí. Po zhodení plastov sa mi tam tiež ukázala pekná pozícia pre uchytenie zemniaceho kábla. Od baterky som potreboval nejaké 4 metre, zemnenie vyšlo na niečo málo cez meter dĺžky. Napájací kábel MUSÍ mať poistku pri baterke, tá totiž ochráni auto od požiaru v prípade že sa ten kábel niekde sekne o zem.
ObrázekObrázek

Takto vyzerá zosilňovač po namontovaní, sedačka je úplne vpredu a úplne hore:
Obrázek
ten bordeľ si nevšímajte, v budúcnosti zrejme spravím z mdf nejaký okobercovaný kryt, ktorý to celé pekne zamaskuje, tie káble idúce z pravej strany zosilňovače je vidno hneď po otvorení PP dverí, bez ohľadu na to kde je sedačka.
Výhybky išli samozrejme preč, na čo treba v takomto prípade myslieť dopredu a na zosilňovači si pre kanály výškačov nastaviť HPF aby sa neupiekli.

DSP
Obvyklé inštalácie by tu končili, no ja idem ďalej, môj zosilňovač má totiž 8-kanálové DSP, ktoré som ja využil takto:
A,B - predné stredobasy
C,D - predné výšky
E,F - zadné koaxy
G,H - RCA výstupy pre prípadný subwoofer.

Prvým krokom je nastavenie fázy správnym nastavením vzdialeností jednotlivých reproduktorov, ja som to meral od mikrofónu, ktorý bol v pomyselnom strede medzi hlavami vpredu sediacej posádky. Najbližšie (zadné repro) sú 0, predné basy sú o 30cm a výšky o 50cm ďalej.
Krok dva - naladenie ekvalizéra pre predné repro. K dispozícii je 31 pásiem, ktoré sú spoločné pre basy aj výšky, nie však pre ľavý a pravý kanál. Ekvalizáciu som ale riešil spoločne pre obidve strany.
Krok tri - pridanie zadných repro, tu som využil možnosť uloženia viacerých profilov, jeden používa zadné repro ako fullrange, druhý ako subwoofer.
Pred aj zad má nastavený 30Hz 48dB/oct. subsonic, vďaka ktorému do reproduktorov nejdú frekvencie nižšie než by dokázali zahrať, deliaca frekvencia pre predné repro je 4kHz so strmosťou 12dB/oct. Pôvodne som to chcel mať nižšie, no výškačom sa to nepáčilo.

Meral som programom HOLMImpulse, ktorý som mal nastavený na automatické nulovanie, podľa ktorého som ja potom pridával či uberal v ekvalizéri.
No a tu je porovnanie pôvodnej (červená) a výslednej (zelená) frekvenčnej charakteristiky.
Obrázek

A takto vyzerá nastavenie po dvoch hodinách laborovania:
ObrázekObrázek
Dá sa tu ešte vyhrať s Qčkami, ale už teraz sa výsledná charakteristika zmestí do 5dB rozsahu (teda +-2,5dB), čo je oproti pôvodným +-10dB bohovský rozdiel. V praxi to znamená výrazné prečistenie zvuku. No a 6x60W postačí na solídnu masáž, na basoch to prekoná lacnejšie (200-250€) subwoofery.
Uživatelský avatar
KocuR Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 23.10.2016
Bydliště: KE  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2015)
68000 km @ 7.2 l/100km

Re: Výměna originálních reproduktorů

Příspěvekod KocuR » 17.11.2017 23:01

Ano, predfejsliftovy Ceed 2.
Dokopy ma to vyslo na zhruba 900€, bez zliav by to bolo 1150€
Uživatelský avatar
KocuR Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 23.10.2016
Bydliště: KE  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2015)
68000 km @ 7.2 l/100km

Re: Výměna originálních reproduktorů

Příspěvekod Crusy » 02.12.2018 12:36

Jak u Ceed 2017 odpojit přední repro "pod sklem"? Zkoušel někdo?
Kia Cee'd (JD) 2017 * 1.4 MPI, 74 kW/101hp, G4LC * Comfort Plus
Uživatelský avatar
Crusy Muž
Sponzor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 301  Témata: 2
Registrován: 16.05.2017
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)
Sponzor (6) TOP sponzor (1)

Kia cee'd II (2017)
87000 km @ 6.5 l/100km

Re: Výměna originálních reproduktorů

Příspěvekod radomir.lubos » 17.12.2018 12:21

no tak jestli budeš tahat kabel od baterky tak zesík zřejmě budeš mít asi někde v kufru ne ? Tak samozřejmě musíš tahat do kabiny.. jinak pokud máš origo rádio tak určo budeš potřebova high low https://www.2din.cz/high-low-adaptery/ns-60-nf-adapter/ no a káble se vším všudy máš tady : https://www.2din.cz/zesilovace-prislusenstvi-kabelove-sady/ zem, plusák, remote a sinče apod.
radomir.lubos Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 14  
Registrován: 02.10.2017
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Výměna originálních reproduktorů

Příspěvekod Kiakdejv » 17.12.2018 12:38

Já bych se třeba do takové úpravy ani sám nepouštěl jelikož bych si s tím své pomoci neporadil.
Jestli je více takových co já, našel jsem firmu v Brně, která má výborné ukázky všech aut co upravovali i s vypsanou cenou za dílý.

Najdete tam úpravy spousty aut značky Kia i Hyundai.
Ukázky a podrobné foto každé práce mě přesvědčili, že pokud bych repro měnil nechal bych si to namontovat zde.
Nejde o reklamu a danou firmu jsem ještě nenavštívil. Jen mě zaujali webové stránky.

https://www.ahifi.cz/montaze-autohifi-0/
:kia: Pro_Cee'd II (2013) 1.6 GDI 99kW Exclusive - prodáno
:kia: Proceed III (2022) 1.5 T-GDI 118kW GT-Line Plus 7DCT
Uživatelský avatar
Kiakdejv Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 110  
Registrován: 27.10.2017
Bydliště: Moravskoslezský kraj  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia PRO_cee'd II (2013)
125000 km @ 0 l/100km

Re: Výměna originálních reproduktorů

Příspěvekod KocuR » 22.07.2022 13:02

Rozhodol som sa posunut audio v mojom ceede o kusok dalej. Vymena radia bola logickym krokom a po dost zlych skusenostiach s Android autoradiom (ale velmi ochotnym eshopom najlacnejsieautoradia.sk) som sa rozhodol ist do autoradia Pioneer SPH-DA250DAB (+ ramik + krabicka ovladania z volantu + kablik ku krabicke ovladania z volantu + krabicka AUX-USB - neorigo radia s fabrickym USB a AUX vstupom fungovat NEBUDU!), ktore tu ale nebudem nejak zasadnejsie rozoberat.
Problem nastal vo dvoch veciach:
1. nizkourovnovy vstup na zose md.lab ma len dva kanaly a ten vysokourovnovy Pioneer z preamp vystupu nevybudi
2. jeden DSP v radiu, druhy v zose, zbytocna ADDA konverzia

Neschopnost ovladat osobitne zadne reproduktory by ale nevadila az tak, ako pretrvavajuci problem s uplne hlupo umiestnenym zdrojom strednych tonov, co je principialny problem u drvivej vacsiny aut. Zdroj stredov by mal byt co najblizsie k zdroju vysok. Audiofili to casto riesia custom montazou stredov a vyskacov do A-stlpikov, co sa mi ale nepozdavalo jednak kvoli dost zlemu zjavu a tiez by som bol nerad, keby mi tie repraciky potom vystrelili do cela ked buchne airbag.
Naskytlo sa ale uplne paradne riesenie v podobe BMR, co su sirokopasmove repraciky schopne pokryt spektrum od cca. 150Hz hore, vratane vysok, a to so 180° vyzarovanim, co bezne menice nedokazu.

Konkretne ide o Tectonic Elements TEBM46C20N, ktore pokryju 100Hz-20kHz vo velmi peknej linearite, a to aj 180° mimo osi (potvrdene meranim). Tieto reproduktory sa pri troche snahy (a dremelovania) zmestia do priestoru fabrickych vyskacov. Po par neuspesnych pokusoch sa mi podarilo vytlacit aj celkom schopne vyzerajuci ramik, presne sediaci namiesto originalneho:
ObrázekObrázek

Nasledoval teda zosilnovac, ktory musel byt 6-kanal, kedze dva kanaly navyse vyjdu lacnejsie ako vyhybka, ktora by mi tie BMR delila okolo 200Hz. Lacna volba bola Nakamichi NKTA75.6. BMR maju zapnuty HPF, basaky v dverach zas LPF, delenie cca. 200Hz.
Kedze je vacsi ako predchadzajuci md.lab, vyziadal si mensie upravy v priestore pod sedackou - povodny vent fukara isiel prec a na jeho miesto isla kratsia verzia z 3D tlaciarne. Tlacil som aj kryt priestoru kablov na pravej strane, ktore by inak bolo po otvoreni dveri vidno.
Obrázek

Vyhoda Pio je v jeho autokalibracii, staci teda pripojit meraci mikrofon (ten som zobral od mojho Onkyo receivera), polozit ho na soferove operadlo (opierka hlavy prec) a spustit - radio automaticky nastavi fazovanie, urovne aj EQ. Tieto vie potom jednym tuknutim menit podla obsadenosti auta. Menit sa tiez da funkcia zadnych reproduktorov, ktore sa daju obmedzit na subwoofer (budu teda sluzit len na posilnenie basov).
Rozdiel je samozrejme obrovsky, bezne vyskace vedia zahrat od cca. 2kHz, vsetko nizsie musi ist nevyhnutne od noh, odkial sa to ale cez dost hlupu mriezku a uplne odveci uhol nema ako dostat. Odveci uhol maju v Ceede aj vyskace, ktore sa spoliehaju len na odraz od skla, co je opat dost odveci. S BMR mam teda cele pasmo okrem basov (ktore ale nie su smerove, takze to je jedno) priamo pred sebou.

Nadobudacie ceny:
Pioneer SPH-DA250DAB - 389€
Connects2 SWC HYU 08 - 48€ (krabicka ovladania z volantu)
SWC CONN PIONEER - 4€ (kablik ku krabicke, specificky pre Pio)
Rámček autorádia Kia Ceed, Pro_ceed - 49€
Nakamichi NKTA75.6 - 245€
Tectonic Elements TEBM46C20N-4B - 65€ (pár)
Uživatelský avatar
KocuR Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 23.10.2016
Bydliště: KE  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2015)
68000 km @ 7.2 l/100km

Předchozí

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé