Inštrukcie z navigácie z telefónu auto neprehráva

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: Inštrukcie z navigácie z telefónu auto neprehráva

Příspěvekod altt » 26.09.2017 19:12

Tak po dlhšom čase som mal možnosť to otestovať. No nepoteším ťa. Už mi to tiež nejde . Funguje to len keď mám vstup cez bluetooth a prehráva mi pesničky z telefónu . Možno to je spôsobené nejakou aktualizáciou waze. Predtým mi to šlo, za to dám ruku do ohňa. Ešte by som vyskúšal prenastavit waze na zvuk do rádia a vymazať medzipamat. Auto v servise nebolo medzičasom takže nejaká aktualizácia SW kie to nebude.

Odoslané z Redmi 4 pomocou Tapatalku
Uživatelský avatar
altt Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 143  Témata: 1
Registrován: 02.04.2017
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Kia cee'd II (2017)
29000 km @ 0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Inštrukcie z navigácie z telefónu auto neprehráva

Příspěvekod only_one » 26.09.2017 19:46

no mě to přehrává instrukce taky pouze pokud je rádio v režimu media a hraje BT stream
only_one Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1103  Témata: 12
Registrován: 02.08.2011
Bydliště: Plzeň  Czech Republic (cz)

Re: Inštrukcie z navigácie z telefónu auto neprehráva

Příspěvekod rajo » 27.09.2017 17:40

no mě to přehrává instrukce taky pouze pokud je rádio v režimu media a hraje BT stream


Nechať pustenú navigáciu z telefónu počas prehrávania hudby z telefónu som ešte neskúšal, no pohral som sa s Google Maps (na Androide) a jediný spôsob, kedy počujem inštrukcie z Google Maps, je keď nastavím "Prehrávať hlas cez Bluetooth" na vypnuté :( .
rajo Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 3
Registrován: 19.09.2017
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2016)
34000 km @ 6 l/100km

Re: Prodej Ceeda

Příspěvekod altt » 30.09.2017 16:24

Pôvodne som mal podozrenie že sa to týka vstupu - myslel som že keď mám pustené klasické rádio tak mi navigáciu začne prehrávať ale to sa mi nepotvrdilo.

Btw není to čudné že až keď nastavis prehrávanie skrz bluetooth na vypnuté , tak ti to funguje?

Odoslané z Redmi 4 pomocou Tapatalku
Uživatelský avatar
altt Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 143  Témata: 1
Registrován: 02.04.2017
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Kia cee'd II (2017)
29000 km @ 0 l/100km

Předchozí

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]