HSA - Asistent pro rozjezd do kopce

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: HSA - Asistent pro rozjezd do kopce

Příspěvekod spacirx » 27.10.2018 06:13

Když se vám asistent neaktivuje v menším kopci, tak stačí znovu šlápnout na brzdu při couvnutí (podle mě to ale není funkce, ale jen se tím oblbne čidlo náklonu setrvačnou silou).
Taky vám auto dobrzdí při spěšném parkování na zpátečku? (ješte než dobrzdíte při couvání zařadíte jedničku že pojedete dopředu a auto vám zatím samo krásně dobrzdí než se rozjedete)
Podle mě to taky není funkce ale jen reakce čidla náklonu na setrvačnou sílu (myslí si , že je auto v ten okamžik v kopci)
CEE'D SW II 1.6 GDI Fifa World Cup Edition
Infra red
Uživatelský avatar
spacirx Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 447  Témata: 6
Registrován: 05.11.2012
Bydliště: Zbýšov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2014)
105000 km @ 6.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: HSA - Asistent pro rozjezd do kopce

Příspěvekod d.cernota » 10.07.2022 07:19

mi funguje taky skvěle, hlavně jak přibrzdím do křižovatky co je šikmo a hned chci jet a zdechlina mě podrží a mi to chcípne jak autoškole a než nastartuju tak odbrzdí a jedu dozadu....
při přitáhlé ručce nezapíná, ale dá se to šmejdstvo úplně vypnout?
d.cernota Neuvedeno
Nováček
Léta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 10.07.2022
Bydliště: Nový jičín  Czech Republic (cz)

Předchozí

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé