Cee´d-náhradní pojistky!

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Cee´d-náhradní pojistky!

Příspěvekod Beda » 05.02.2008 19:19

Kdyz se v tematu o vymene zarovek ( http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=57 ) objevila nahodou fotka od jakuba s nahradnimi zarovkami
Obrázek
tak jsem si uvedomil, ze v me zapecetene sade nahradnich zarovek neni ani jedna nahradni pojistka :!:

Bylo by asi dost nebezpecne, kdyby mi nekde na ceste odesla pojistka od svetel a nebo blinkru :help: a nebo mne zastavili policiste a chteli videt povinnou vybavu, ano nahradni pojistky musi byt soucasti povinne vybavy :!: Proto jsem hned dneska pri navsteve servisu koupil alespon 1ks od kazde (teda od tech, ktere jsou v pojistkove skrince na boku palubky) :idea:

Ve skrince se nachazeji 10A, 15A, 20A a 25A zasouvaci pojistky (strana 6/14 z prirucky vozu). Cena jedne pojistky je ~5Kc

Meli jste ve svem voze nahradni pojistky?


PS: dalsi seznam pojistek v pojistkove skrince v motorovem prostoru najdete v prirucce na strane 6/15 ;)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8284  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Nahradni pojistky!

Příspěvekod Návštěvník » 05.02.2008 19:34

Beda píše:Kdyz se v tematu o vymene zarovek ( http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=57 ) objevila nahodou fotka od jakuba s nahradnimi zarovkami
Obrázek
tak jsem si uvedomil, ze v me zapecetene sade nahradnich zarovek neni ani jedna nahradni pojistka :!:

Bylo by asi dost nebezpecne, kdyby mi nekde na ceste odesla pojistka od svetel a nebo blinkru :help: a nebo mne zastavili policiste a chteli videt povinnou vybavu, ano nahradni pojistky musi byt soucasti povinne vybavy :!: Proto jsem hned dneska pri navsteve servisu koupil alespon 1ks od kazde (teda od tech, ktere jsou v pojistkove skrince na boku palubky) :idea:

Ve skrince se nachazeji 10A, 15A, 20A a 25A zasouvaci pojistky (strana 6/14 z prirucky vozu). Cena jedne pojistky je ~5Kc

Meli jste ve svem voze nahradni pojistky?


PS: dalsi seznam pojistek v pojistkove skrince v motorovem prostoru najdete v prirucce na strane 6/15 ;)


Tak to jsi mě dostal,jdu hned do garáže a podívám se na to.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 05.02.2008 19:36

Tak ani já tam nemám pojistky.Paráda.Díky za upozornění.Sice jsem našel v sáčku pár pojistek z jiného auta ale musím se podívat podle barev která je která.Jinak nevím jestli v KII nejsou i ty malé nožové apoň podle fotky to tak je.Ale jde o to jestli to je originál sada na ceeda.Mrknu do knihy.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod thunder » 05.02.2008 19:47

Anonym píše:Tak ani já tam nemám pojistky.Paráda.Díky za upozornění.Sice jsem našel v sáčku pár pojistek z jiného auta ale musím se podívat podle barev která je která.Jinak nevím jestli v KII nejsou i ty malé nožové apoň podle fotky to tak je.Ale jde o to jestli to je originál sada na ceeda.Mrknu do knihy.


pridavam sa aj ja...taky nic!napravime..dik bedo!
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod emann » 05.02.2008 20:08

hm dobrej nápad to zkontrolovat sám nevím jestli je tam mám,nějak sem to bral automaticky že tam sou ale fakt nevím
emann Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 168  Témata: 4
Registrován: 13.12.2007
Bydliště: Šumpersko  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2007)
111400 km @ 5.4 l/100km

Příspěvekod Beda » 05.02.2008 20:43

No ja dostal od servisaka ty, ktery ma jakub vlevo dole, ted si nejsem jist, zda je to velikost micro nebo midi :no:

http://www.stualarm.cz/kategorie/auto-elektro-material/pojistky/

Chce se to podivat do ty skrinky, da se tam zmerit velikost 8-)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8284  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 05.02.2008 21:30

Tak to tedy koukám,že si je budu muset hnedka zítra koupit,měl jsem za to že jsou náhradní pojistky v krytu pojistkové skřince,aspon jsem to měl vždy u všech dosavadních aut a k tomu tam byla i umělá pinzeta na vyndavání pojistek.
Našel jsem v příručce,že tam jsou náhradní pojistky,ale než je hledat,tak si radši koupím od každé do zásoby.

Vnitřní strana panelu

Popis Hodnota Jištěný okruh

START 10A Relé startování motoru
A/CON SW 10A Systém klimatizace
HTD MIRR 10A Odmrazovač vnějšího zpětného zrcátka
SEAT HTR 15A Vyhřívání sedadla
A/CON 10A Systém klimatizace
HEAD LAMP 10A Přední světla
FR WIPER 25A Stěrač (přední)
RR WIPER 15A Zadní stěrač
DRL OFF - Světla denního provozu vypnuty
RR FOG 10A Mlhové světlo (zadní)
P/WDW (LH) 25A Elektricky ovládané okno (levé)
CLOCK 10A Hodiny
C/LIGHTER 15A Zapalovač cigaret
DR LOCK 20A Střešní okno, skříňka s relé ICM
DEICER 20A Relé předního odmrazovače
STOP 15A Spínač brzdového světla
ROOM LP 15A Osvětlení kabiny
AUDIO 15A Audio, počítač jízdy
T/LID 15A Víko zavazadlového prostoru
SAFETY P/WDW RH 25A Bezpečnostní el. okno (pravé)
SAFETY P/WDW LH 25A Bezpečnostní el. okno (levé)
P/WDW(RH) 25A Elektricky ovládané okno (pravé)
P/OUTLET 15A Elektrická zásuvka
T/SIG 10A Modul spínače
A/BAG IND 10A Indikátor airbagu
CLUSTER 10A Přístrojová deska
A/BAG 15A Airbag
SPARE 15A Náhradní pojistka
TAIL RH 10A Zadní světlo (pravé)
TAIL LH 10A Zadní světlo (levé

Panel v pojistkové skříňce v motorovém prostoru

Popis Hodnota Jištěný okruh

ALT 125A/150A (DIESEL) Alternátor
MDPS 80A Kontrolní modul MDPS
ABS 2 20A Antiblokační brzdový systém
ABS 1 40A Antiblokační brzdový systém
B+.1 50A V panelu B+
RR HTD 40A Odmrazovač vnějšího zpětného zrcátka
BLOWER 40A Ventilátor
C/FAN 40A Ventilátor kondenzátoru
B+.2 50A V panelu B+
IGN 2 40A Spínač zapalování
IGN 1 30A Spínač zapalování
ECU 30A Kontrolní jednotka motoru
SPARE.1 20A Náhradní pojistka
FR FOG 15A Relé mlhového světla (přední)
A/CON 10A Relé klimatizace
HAZARD 15A Kontrolka nouzových blikačů
F/PUMP 15A Relé palivového čerpadla
ECU.1 10A Kontrolní jednotka motoru
ECU.3 10A Kontrolní jednotka motoru
ECU.4 20A Kontrolní jednotka motoru
INJ 15A střikovač
SNSR.2 10A Senzory
HORN 15A Relé klaksonu
ABS 10A Antiblokační brzdový systém
ECU.2 10A Kondenzátor, cívka zapalování
B/UP 10A Světla pro couvání
H/LP LO-RH 10A Přední světlomety (potkávací-pravé)
H/LP LO-LH 10A Přední světlomety (potkávací-levé)
H/LP HI 20A Relé předních světlometů (dálkové)
SNSR.1 10A Senzor kyslíku
SPARE 10A Náhradní pojistka
SPARE 15A Náhradní pojistka
SPARE 20A Náhradní pojistka


Motorový prostor (Pouze dieselový motor)

GLOW PLUG 80A Žhavící svíčky
PTC HEATER #1 50A PTC ohřívač 1
PTC HEATER #2 50A PTC ohřívač 2
PTC HEATER #3 50A PTC ohřívač 3
FUEL FILTER HEATER 30A Ohřívač palivového filtru
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod snike » 05.02.2008 22:16

Co si pamatuji, tak jsem v karbičce taky pojistky neměl, ale třeba budou přímo v pojistkové skříni ;-)
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6103  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

Příspěvekod Motorsport » 05.02.2008 22:39

Náhradní pojistky jsou přímo v pojistkových skříňkách, ale hůře se hledají.
Motorsport Neuvedeno
Prodejce příslušenství
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 148  Témata: 1
Registrován: 01.12.2007
Bydliště: Stč. kraj  Czech Republic (cz)

Příspěvekod nocnik511 » 06.02.2008 00:30

milan69 píše:Tak to tedy koukám,že si je budu muset hnedka zítra koupit,měl jsem za to že jsou náhradní pojistky v krytu pojistkové skřince,aspon jsem to měl vždy u všech dosavadních aut a k tomu tam byla i umělá pinzeta na vyndavání pojistek.
Našel jsem v příručce,že tam jsou náhradní pojistky,ale než je hledat,tak si radši koupím od každé do zásoby.



Popis Hodnota Jištěný okruh


Motorový prostor (Pouze dieselový motor)

GLOW PLUG 80A Žhavící svíčky
PTC HEATER #1 50A PTC ohřívač 1
PTC HEATER #2 50A PTC ohřívač 2
PTC HEATER #3 50A PTC ohřívač 3
FUEL FILTER HEATER 30A Ohřívač palivového filtru


já tam mam :oops: ještě jednu:
MDPS 80A Motor driven power steering
tak hádám :huh: že to bude elektrický posilovač řízení...


:hurray: jo už to vidím, vy jí máte tam nahoře v poj.skříni... 8-) omlouvám se :)
:kia: picanto 1.1 CRDi VGT LX+
Najeto 99.600 km
Uživatelský avatar
nocnik511 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 223  Témata: 6
Registrován: 06.10.2007
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Picanto (2007)
115000 km @ 4.1 l/100km

Re: Nahradni pojistky!

Příspěvekod Jakub » 06.02.2008 08:30

Beda píše:Kdyz se v tematu o vymene zarovek ( http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=57 ) objevila nahodou fotka od jakuba s nahradnimi zarovkami
Obrázek
tak jsem si uvedomil, ze v me zapecetene sade nahradnich zarovek neni ani jedna nahradni pojistka :!:

Bylo by asi dost nebezpecne, kdyby mi nekde na ceste odesla pojistka od svetel a nebo blinkru :help: a nebo mne zastavili policiste a chteli videt povinnou vybavu, ano nahradni pojistky musi byt soucasti povinne vybavy :!: Proto jsem hned dneska pri navsteve servisu koupil alespon 1ks od kazde (teda od tech, ktere jsou v pojistkove skrince na boku palubky) :idea:

Ve skrince se nachazeji 10A, 15A, 20A a 25A zasouvaci pojistky (strana 6/14 z prirucky vozu). Cena jedne pojistky je ~5Kc

Meli jste ve svem voze nahradni pojistky?


PS: dalsi seznam pojistek v pojistkove skrince v motorovem prostoru najdete v prirucce na strane 6/15 ;)


Já jsem je tam taky neměl. Jinak náhradní pojistky včetně pinzety jsou v pojistkovce u motoru (ve schématu jako SPARE), ale jen ty MAXI. V pojistkovce co je v přístrojovce je typ MICRO a žádná náhradní tam není, manuál vtipně radí použít pojistku z nějakého méně důležitého zařízení. Takže v pojistkovce u motoru je typ MAXI a v přístrojovce MICRO. Ty pojistky co mám u žárovek jsou ze sady co se dá běžně koupit v supermarketech. 8-)
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

Re: Nahradni pojistky!

Příspěvekod vladislav » 07.02.2008 12:57

jakub píše:
Beda píše:Kdyz se v tematu o vymene zarovek ( http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=57 ) objevila nahodou fotka od jakuba s nahradnimi zarovkami
Obrázek
tak jsem si uvedomil, ze v me zapecetene sade nahradnich zarovek neni ani jedna nahradni pojistka :!:

Bylo by asi dost nebezpecne, kdyby mi nekde na ceste odesla pojistka od svetel a nebo blinkru :help: a nebo mne zastavili policiste a chteli videt povinnou vybavu, ano nahradni pojistky musi byt soucasti povinne vybavy :!: Proto jsem hned dneska pri navsteve servisu koupil alespon 1ks od kazde (teda od tech, ktere jsou v pojistkove skrince na boku palubky) :idea:

Ve skrince se nachazeji 10A, 15A, 20A a 25A zasouvaci pojistky (strana 6/14 z prirucky vozu). Cena jedne pojistky je ~5Kc

Meli jste ve svem voze nahradni pojistky?


PS: dalsi seznam pojistek v pojistkove skrince v motorovem prostoru najdete v prirucce na strane 6/15 ;)


Já jsem je tam taky neměl. Jinak náhradní pojistky včetně pinzety jsou v pojistkovce u motoru (ve schématu jako SPARE), ale jen ty MAXI. V pojistkovce co je v přístrojovce je typ MICRO a žádná náhradní tam není, manuál vtipně radí použít pojistku z nějakého méně důležitého zařízení. Takže v pojistkovce u motoru je typ MAXI a v přístrojovce MICRO. Ty pojistky co mám u žárovek jsou ze sady co se dá běžně koupit v supermarketech. 8-)


Tak jsem se dneska koukal na ty pojistky...jak psal Jakub ...v přístrojovce z boku jsou Micro..na víčku je přehledný plánek pojistek je tam i jedna náhradní pod Spare...v motorovém prostoru mám já také Micro a jsou tam dokonce 3 náhradní pojistky pod Spare..a jsou tam i kleštičky na vytahování pojistek ..takže to je úplně v pohodě..ale jsou tam i pojistky vložkové jak popisuje přiručka na straně 6/9 a ty tam žádné náhradní nejsou..Byl jsem v obchodě tam tyto speciálni pojistky nemají...nevíte náhodou kde by se dali sehnat...???Zkusím až budu mít čas zajet se zeptat do servisu..Jinak Jakube ..Maxi pojistky jsem tam aspon u svého auta v těchto dvou pojistkovnicích nenašel???Co budu ,ale muset udělat je to,že si vytisknu český popis pojistek,abych v případě vyhoření v tom nelítal jako vítr v bedně.. :wink:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Příspěvekod Jakub » 07.02.2008 14:03

Aha, díky vladislave. U motoru jsou MIDI - prostě větší než z boku přístrojovky a pak ty přišroubované.
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

Příspěvekod minoma » 07.02.2008 19:20

vladislav píše:
Tak jsem se dneska koukal na ty pojistky...jak psal Jakub ...v přístrojovce z boku jsou Micro..na víčku je přehledný plánek pojistek je tam i jedna náhradní pod Spare...v motorovém prostoru mám já také Micro a jsou tam dokonce 3 náhradní pojistky pod Spare.

jakub píše:Aha, díky vladislave. U motoru jsou MIDI - prostě větší než z boku přístrojovky a pak ty přišroubované.

Já mám taky jak v motorovém prostoru tak i u přístrojovky pojistky MICRO. Zkoušel jsem je dokonce zaměnit mezi s sebou a jde to. :no:

ObrázekObrázek

http://kia-ceed.wz.cz/fotogalerie2008/2008_02_09.html
minoma Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 62  Témata: 2
Registrován: 06.11.2007
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Příspěvekod petr29 » 07.02.2008 19:34

U mě je to totéž co má Mimona a Vladislav.V povinné výbavě u žárovek jsem neměl ani jednu malou pojistku.
petr29 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 40  Témata: 2
Registrován: 11.11.2007
Bydliště: českokrumlovsko  Czech Republic (cz)

Další

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé