Central

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod Beda » 01.07.2010 12:49

Tovarni alarm nema zadne senzory, krom tech na dverich, takze funguje pouze jako panicky alarm pri otevreni dveri :idea:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8281  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod sirius1983 » 01.07.2010 14:16

Takže tovarní alarm se spustí jen pokud jsou dveře otevřeny jinak než dálkovým ovladačem a na nic jiného nereaguje?
Uživatelský avatar
sirius1983 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 71  Témata: 3
Registrován: 20.04.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
60000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod souk69 » 01.07.2010 17:51

:thu: Ano přesně tak. ;)
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod PPetr33 » 13.12.2010 23:33

ervss píše:
Tony píše:
slava píše:Co jsem zkoušel různé konfigurátory, tak skoro nikde se nepsalo o druhém klíči. Je normální dodávat dva, jenom u Forda si myslí, že ne a jasně nabízeli druhý klíč za osm stovek. V Americe je jiná praxe. Sami vidíte ve filmech, že mají klíč furt v zapalování, tak naco druhý :?: , řidičák zasunutý v držáku na palubovce, jde do obchodu, střechu nezavírá, bouchne vrátkama a hotovo. Jó, jiný kraj, jiný mrav. Kdyby se tady nekradla auta a nebo by stály tolik co v Americe, taky by nám to asi bylo jedno. A nebo by taky nebyla marná možnost beztrestně při činu zastřelit zloděje :!: , tak jak tam.



:lol: takhle je to ale jen ve flimech. tam jdou auta na dračku ještě více jak u nás. ale taky máš pravdu že si tam ten zloděj musí dávat bacha bo každý druhý má kvér za pasem :D


ked som bol na cypruse tak ludia normalne nechali auta s klucmi na ulici otvorene stale .. uplne vazne ziadna kriminalita tam ti nikto nic nekradol a nezavidel , uplne iny zivot : ) krasne to tam bolo


Přesně tak. Na Kosu jsem toho byl taky svědkem. Auta vůbec nezamykali a ve většině aut byly i klíče....... To u nás je to hold jiné... :-(....... :thd:
PPetr33 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 36  Témata: 2
Registrován: 06.04.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Central

Příspěvekod Rasputin9999 » 21.03.2011 22:47

problém vyriešený...u mňa to bol kabel pod prahom zadných dverí...jak auto skladali v továrni tak ho prištikli... škoda že pri oprave rozobrali pol auta...
Rasputin9999 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  
Registrován: 26.04.2010
Bydliště: Poprad  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2008)
104000 km @ 6.2 l/100km

Re: Central

Příspěvekod mat177 » 26.04.2011 23:02

Rád bych si nechal dodělat dálkové ovládání centrálu. Jsem ale škrt a nechce se mi dávat 4000.- v :kia: servisu když to jde vyřešit za poloviční cenu. Otázka zní, zjistí to na garančce když jim nedám ovládání DO do ruky :D ?
mat177 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 22  Témata: 3
Registrován: 20.02.2011
Bydliště: Vsetín  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2011)
20000 km @ 6 l/100km

Re: Central

Příspěvekod Beda » 27.04.2011 07:33

Servis nic resit nebude, domontovat si muzete cokoliv a klidne i mimo autorizovany servis :idea: Na lamani chleba prijde az v tu dobu, kdy budete chtit uplatnit zaruku na vec, kterou jste mohli montazi te druhe (vami nainstalovane) veci ovlivnit :!:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8281  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Central

Příspěvekod Skrew » 23.10.2011 15:12

Během posledních cca 2 měsíců se mi 4x stalo že mi auto nešlo zamknout dálkovým (necvaklo to ani nebliklo) a musel jsem ho zamknout klíčem. Rušení to snad nebude, protože se mi to stalo i na místech kde to jindy (předtím i po tom) normálně funguje. Posunutou baterkou v ovladači to nebude skoro určitě, protože ta červená dioda na ovladači normálně bliká a vybitá taky nebude, protože kromě těch 4 případů funguje bez problemů.
Když už to někdy někde nejde, tak to prostě nejde i když to zkouším znova a znova, zkoušel jsem to třeba i po několika hodinách (v práci) a pořád nic. A když jsem pak popojel o kousek tak už to zase šlapalo jak má. Výše někdo psal že se mu auto při rozjezdu ani nezamklo, s tím problém nemám, zamyká se hned. Setkali jste se s tím někdy?
Riso Sportivo
Uživatelský avatar
Skrew Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 182  Témata: 1
Registrován: 18.03.2011
Bydliště: Ostravsko  Czech Republic (cz)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2010)
111111 km @ 6.5 l/100km

Re: Central

Příspěvekod vasatkoj » 24.10.2011 15:50

Začal bych používat ten druhý klíč a sledoval jestli se to opakuje - tím se rozliší jestli je chyba ve vysílači (klíč) nebo přijímači (auto).
Johny

Kia Sportage 1.6 MHEV DCT Exclusive 4x2
Kia Ceed SW 1.6 CVVT Comfort Plus MY 2010, 12/2010
Uživatelský avatar
vasatkoj Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 167  Témata: 6
Registrován: 16.03.2010
Bydliště: Praha-východ  Czech Republic (cz)

Kia Sportage V (2023)
0 km @ 0 l/100km

Re: Central

Příspěvekod Skrew » 24.10.2011 22:39

Vyměnil jsem a dělá to taky. Bude to auto :(
Že by přece jen to rušení signálu? Ale že bych během tak krátké doby našel už minimálně 3 místa? Třeba v práci už se mi to stalo 2x, ale minimálně 10x to zase fungovalo (i mezi těmi neúspěchy).
Taky už se mi stalo že mi po dojezdu a vypnutí motoru zůstaly svítit světla a jednou když mi to na křižovatce zdechlo :oops: tak jsem pak zase vyrazil potmě a to mám to "denní svícení". Musím se ještě mrknout do manuálu jaká je tam logika s těma světlama, vím že tam jsou nějaké případy/vyjímky za jakých okolností svítí nebo nesvítí. Tak doufám že je to tím a že tam nebude nějaký velký problém s elektronikou. Mám pocit že se mi po dojezdu už stalo i to že jsem vypl motor, vytáhl klíč a pak otevřel dveře ale celé auto se neodemklo, což by snad taky mělo. Budu to muset nastudovat a pečlivě sledovat...
Riso Sportivo
Uživatelský avatar
Skrew Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 182  Témata: 1
Registrován: 18.03.2011
Bydliště: Ostravsko  Czech Republic (cz)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2010)
111111 km @ 6.5 l/100km

Re: Central

Příspěvekod vasatkoj » 25.10.2011 09:24

To jsou nejhorší poruchy, ktery se stávají "občas", zrovna když člověk přijede do servisu tak je vše v pořádku. Když se zase stane pokud možno nějak situaci nahrát na foťák nebo mobil, takto jsem řešil reklamaci s počítačem (úspěšně). Automatické zapínání a vypínání světel mi funguje spolehlivě, s automatickým odemykáním je to horší, ta logika je děsná, asi si to nechám vypnout.
Johny

Kia Sportage 1.6 MHEV DCT Exclusive 4x2
Kia Ceed SW 1.6 CVVT Comfort Plus MY 2010, 12/2010
Uživatelský avatar
vasatkoj Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 167  Témata: 6
Registrován: 16.03.2010
Bydliště: Praha-východ  Czech Republic (cz)

Kia Sportage V (2023)
0 km @ 0 l/100km

Re: Central

Příspěvekod Neumi » 26.10.2011 14:45

Ja som mal obdobie asi 2 mesiace ked mi z casu na cas nechcelo odomknut auto dialkovym. Myslel som ze konci baterka v kluci a cakal som kedy prestane reagovat uplne (kedze druhy kluc mam u rodicov kde chodim raz za mesiac) ale nastastie ho to potom preslo a zase vsetko funguje.
"Milujem" tieto problemy ked obcas nieco za nejakych okolnosti hadam aj niekedy nefunguje ;)
Kia Pro_cee'd (2009)
20000 km @ 6.7 l/100km
Neumi Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 90  Témata: 3
Registrován: 27.03.2009
Bydliště: Poprad  Slovakia (sk)

Instalace dálkového centrálu

Příspěvekod fildaone » 20.11.2011 18:34

Vážení prosím o pomoc, hodlám si doinstalovat dálkový centrál-neoriginál , jak moc je to složité a kam to píchnu, nemám schéma jen krabičku s konektorem, příjímač, a klíče. díky za radu, jo a mám kia ceed sw 2009
EDIT SAFI: príspevok presunutý do existujúcej témy
fildaone Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 20.11.2011
Bydliště: Horní Bříza  Czech Republic (cz)

Re: Central

Příspěvekod Skrew » 23.11.2011 22:07

Skrew píše:Vyměnil jsem a dělá to taky. Bude to auto :(

Bylo to auto. Dnes jsem s tím byl v servisu a prý tam byl "zatuhlý" mikrospínač ve spínací skřínce a tak to auto občas vyhodnotilo jako že jsem klíč ze zapalování vůbec nevytáhl. Z toho pak vyplývalo to neodemykání po ukončení jízdy, svítící světla a nemožnost zamknout. Tak snad oprava vydrží a :kia: zas bude jezdit nějakou dobu bez závad.
Riso Sportivo
Uživatelský avatar
Skrew Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 182  Témata: 1
Registrován: 18.03.2011
Bydliště: Ostravsko  Czech Republic (cz)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2010)
111111 km @ 6.5 l/100km

Re: Central

Příspěvekod Mirek28 » 07.11.2014 13:58

Ahoj všem,
mám Ceed Sw I 1.4. CVVT rok 2009 výbava Base (Ready), kde nebylo dálkové ovládání k centrálnímu zamykání. Nechal jsem si ho v KIA dodělat - dali mi tam za docela velký peníz neoriginální dálku od Stualarm. 4 roky makal dobře, ale teď se mi začalo stávat, že zamknu auto a nezamknou se dveře u spolujezdce (samozřejmě z toho důvodu jdou otevřít i páté dveře, které jdou vždy, když nějaké dveře nejsou zamčené). Když auto odemknu a zase zamknu, zamkne se to celé. Tisíckrát auto zamknu a je vše zamčeno, ale po tisící první ty dveře u spolujezdce nezamknou.
Kde by jste hledali závadu? Mráz to nebude, ještě nemrzne, ale říkám si, že dálka dá pouze impulz "malé" řídící jednotce zamkni auto a ta vydá impulz zamknout. Vzhledem k tomu, že se troje dveře zamknout, myslím, že tam asi chyba nebude, spíš bych hledal chybu v těch dveřích spolujezdce. Co na to chytré hlavy? Také vám při zamykání auta hodně hlasitě klapnou zámky zadních dveří a přední jako by necvakly, ale přesto se zamknou? Jak to teď víc hlídám, slyším co jsem dřív neslyšel.....

Mimochodem, jak zamknete, nebo odemknete zadní dveře když nemáte proud, nebo nefunguje centrál???????
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé