Poznatky z nového fóra

Dotazy ohledně fóra, návody a pravidla pro používání fóra.
Questions about forum, instructions and rules for forum using.

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod PetrLa » 04.08.2009 19:53

Mark77 píše:Je to tu propracované musím uznat kdo tenhle web vytvořil je dobrej prográmátor :)

no jeden člověk to určitě nepsal :) to by musel mít v prdeli vrtulu :lol:

Vývojáři phpBB
PetrLa Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 716  
Registrován: 24.02.2008
Sponzor (1)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod Beda » 04.08.2009 20:05

@Mark77
Pise to cela komunita kolem phpBB3 ja jsem to jen poskladal a poladil k obrazu nasemu :)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8250  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod rtan » 05.08.2009 16:24

Ale poskladal a poladil opravdu dobre :thu:
Uživatelský avatar
rtan Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 55  
Registrován: 14.03.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1)

Kia cee'd SW (2008)
125000 km @ 6.0 l/100km

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod zcivin » 07.08.2009 09:08

Tak nové forum se mi rozhodně líbí. Už jsem si na něj zvyknul a docela vyhovuje. Je nutno se neustále vzdělávat :D .
Jinak bych uvítal nějakou znalostní bázi pro nás nové lidi co si letos koupili CD a vůbec poprvé v životě jsou na nějakém foru k autu a dokonce by chtěli být členy.
Ono je to někdy opravdu složité, když makáš jak barevnej a toho času je málo a brouzdáním po těchto stránkách se trochu uvolním.
Ale k tématu - vím, že jsem to již někde tady četl, ale nějak to znovu nemohu najít :x
1) Jak se stát členem - chtěl bych co nejdříve, ale srazy mi nějak utíkají a mám i jiné povinosti :x - třeba i poslat příspěveček a někdy příležitostně si průkaz vyzvednout :no:
2) Jak vyřešit problém - na jeden vůz jsme dva řidiči - a oba bychom chtěli být členy :thu: - prostě naše CD milujeme.
3) Prostě nastavit pravidla - když se tak dívám po foru, někteří jsou zde vice než dva roky a pravidla jsou mockrát prodiskutována, ale nikde v souhrnu :help:

Promiňte možná to patří jinam, ale někam jsem to napsat musel :oops:
Kia Cee´d 1,4 Comfort 6,8 l/36.000 km
Motto:"Nikdy nebylo tak špatně, aby nemohlo být hůř" http://www.civinz.cz
Uživatelský avatar
zcivin Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 75  Témata: 1
Registrován: 07.05.2009
Bydliště: Brandýs nad Labem  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (1)

Kia cee'd (2009)
60000 km @ 6.8 l/100km

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod Beda » 07.08.2009 11:55

@zcivin
ad 1) tema o sponzorstvi a ohledne klubovych karet jsem teprv bude preneseno ze stareho fora, tam pak najdes vsechny detaily, co se teto zalezitosti tyce ;)

ad 2) registrovana muze byt klidne cela rodina, ale vuz doporucuji registrovan jen jednou, protoze by dochazelo k zdvojeni dat a zbytecnemu zabirani volne kapacity naseho hostingu ;)

ad 3) vseobecna pravidla jsi si mohl precist pri registraci a co se tyce nekterych upresnujicich pravidel, tak ty jsou vetsinou v prispevku v dane sekci, pro kterou plati :idea: cast pravidel obcas byva zminena i v popisu sekce (vetsinou je-li omezen nejak pristup do konkretni sekce) :|
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8250  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod Weroniica » 24.08.2009 20:21

Tentokrát nerejpu ani nic jiného... A už vůbec to nemá nic společného s tím, že jsem hrdá spamerka,... I když jsou tu i lepší... 8-) Není to dotaz jen na taťku Béďu, ale i na ostatní...

Když tu bylo staré fórum, stačilo den nebo dva tu nebýt a počet nepřečtených přízpěvků vyšplhal na neuvěřitelný počet, že jsem měla co dělat vše prolézt. Vetšina lidí se přeregistrovala, ale nepíší sem. Přijde mi, že ono kouzlo předchozího fóra vymizelo. Celkem mě i mrzí, když je tu nějaký dotaz a okamžitá reakce je, že se to už řešilo na starém fóru a téma zaniká. Opravte mě pokud zase budu psát nesmysly, ale nevymaže se staré fórum po poslední DŮLEŽITÉ migraci dat a tím pádem spousta dotazů zůstane nezodpovězená (pokud nebudou v té vyvolené části). Ono přesunout vše je nejen, alespoň podle mě, časově nemožné ale i zbytečné...

Je mi tohle celkem líto a podle všeho (více méně je to názor i více lidí se kterými jsem se o tom bavila) nejsem sama. Proč tedy, když je tu vznešen nějaký dotaz si nikdo nedá tu práci a dotyčnému neodpoví takovým "výcucem" toho, co se již dříve dozvěděl. Myslím, že i časem má každý jiný názor na danou věc a v této době internetu se spousta věcí každým dnem mění a co bylo včera, dnes již neplatí... Beru, že je spousta lidí na dovolených, někdo má před sebou posledních pár dní prázdnin, ale není to vetšina tak co se děje?

Pokud tohle bude bráno jen jako spam, omlouvám se, prvotní úmysl byl jiný :|
H L A V N Í - S P A M E R K A, ale jinak mě mají rádi... Fakt! :love:
Uživatelský avatar
Weroniica Žena
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 193  
Registrován: 12.03.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volkswagen Transporter (2000)
0 km @ 10 l/100km

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod vladislav » 25.08.2009 15:34

@Weroniica

Musím ti dát v mnohých věcech za pravdu...Pojdme si odpovědět na otázku:Kde se to nějak zlomilo...Dneska máme navštěvnost okolo 300 lidí na den .Na starém foru byla dvojnásobná..Stačí se podívat sem. http://www.toplist.cz/auto-moto/klub .Koukám,že nás dohání ostatní Kia cluby v návštevnosti stránek.....Takže bych to na prázdniny tolik neházel...Myslím,že spousta lidí na nové forum nepřispívá a čeká až se převedou data ze starého fora.....Možná,že spoustě lidí už se nechce zakládat znovu deníčky a alba..Mohu řict sám za sebe ..Já se na starém foru cítil o mnoho lépe..Byl jsem taky jeden z hlasujících pro zachování starého fora..Ale o novém foru Beda zavedl hlasování a většina pro něj rozhodla.....Toto nové forum zatím nemá sílu se rozběhnout...Beda pro to dělá maximum ,tak pojdme mu v tom všichni ostatní pomoct...Jinak už nikdy nebude dobře jako na našem starém http://old.kia-club.org .....Ani nevíte jak mi chybí... :| :help:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod Marek_Km » 25.08.2009 15:59

@vladislav:
- návštěvnost: Ano, asi máš pravdu, já jsem mezi čekateli na to, až se data převedou, protože pak se může pokračovat ve starých tématech.
-deníčky: Já se snažil co nejdřív si svůj vyplnit a myslím, že se mi to docela podařilo. Jsou tu nové možnosti, líbí se mi to. Je to jenom o tom chtít.
-staré fórum: Ano, byla tam určitá atmosféra, kterou to tu asi zatím moc nenačichlo. Chce to čas. A taky ochota se vůbec znovu zaregistrovat.
-nové fórum: Nové možnosti, vychytávky, já pro něj hlasoval a nelituju.

Věřím, že se to po převodu dat a znovuzaregistrování těch, co o fórum mají zájem, znovu rozjede a bude tady fajn. Podle mého názoru každý potřebuje s něčím poradit a nebo se na něco zeptat ostatních uživatelů aut a odpovědi se dozví právě tady. :)
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod PetrLa » 25.08.2009 18:37

jak tu někteří nazančili.... podle mě hromada lidí čeká na převod dat a nehodlá se zapojovat, dokud tu nebudou ty informace, ve kterých by pokračovali. Nebaví je to psát 2x. Jednoduché.
PetrLa Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 716  
Registrován: 24.02.2008
Sponzor (1)

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod Beda » 25.08.2009 20:46

Nejsem si jist, zda toplist ted pocita spravne navstevnost, diky tomu, ze stejne pocitadlo je aktivni na obou strankach.

Co se tyka prevodu temat, tak jakub jeste musi odladit nejake detaily prevodniho skriptu. Rikal jsem, ze to nebude zadna hracka a tak plne zamestnavate i jakuba :) Mimo to neni treba cekat na prevod temat, kdyz se spousty z nas opakovalo na starem foru, tak se muze opakovat i zde a alespon se pak nebude muset prevadet stejne tema ze stareho fora s "dodatecnou omackou" okolo toho duleziteho :idea: Vetsina lidi stejnak necte vicestrankova temata cela a proste se v tom tematu (v horsim pripade v novem tematu) zepta na tu samou vec znova (toto se deje uplne na vsech forech, ktere jsem doposud navstivil). Kolik lidi se treba ptalo na skubani motoru 1.6CRDi i pote, co jsem zeditoval prvni prispevek tematu a uvedl tam reseni tohoto problemu :|
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8250  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod Jenda1 » 25.08.2009 20:59

Jo líbí se mi ale je zde nějak málo lidí nebo se mi to zdá? :thu:
Uživatelský avatar
Jenda1 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 9
Registrován: 19.01.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1)
12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Rio III (2016)
0 km @ 0 l/100km

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod Axel » 25.08.2009 22:10

taky čekám na převedení a zrušení starého fora, pak sem nahraju svoje (již uložené na pc, abych o ně nepřišel :) )fotky a opět vyplním deníček nebo teď už garáž :)
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod Weroniica » 25.08.2009 22:41

Souhlasím i přes to se strejdem Vladislavem. Bude ale spousta věcí, které se nazpět nevrátí :cry: Už mě nebaví ani spamovat. Jo že si občas rejpnu, nebo pokus o omyl a napíšu něco pro odlehčení... ale jako spamerka nic moc... Vždyt mam co delat se udrzet mezi prvnimi 10ti?? snad... :|
H L A V N Í - S P A M E R K A, ale jinak mě mají rádi... Fakt! :love:
Uživatelský avatar
Weroniica Žena
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 193  
Registrován: 12.03.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volkswagen Transporter (2000)
0 km @ 10 l/100km

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod mouzi » 26.06.2010 21:48

Dotaz (nejspis) na administratora fora: Bylo by mozno do registracnich udaju nejak zakomponovat kraj, odkud uzivatel pochazi? A nasledne moznost filtrovat v seznamu clenu prave dle kraje. Dost by to usnadnilo kontaktovani clenu z jednoho kraje navzajem v pripade minisrazu apod. Filtrace dle statu je pomerne bezpredmetna a dle bydliste je to dobre jen pokud znam zaroven kraj. Diky :idea:
Kia Rio II 1.4 CVVT, 71 kW (97 k) Play, Sunset Orange, MY10
Hyundai i30 1.4 CVVT, 80 kW (109 k) Style, Vivid Blue, MY09

"Nejezdím jako dobytek, ale v rámci možností."
Uživatelský avatar
mouzi Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 161  Témata: 13
Registrován: 22.06.2010
Bydliště: Zlín  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2010)
27000 km @ 6 l/100km

Re: Poznatky z nového fóra

Příspěvekod Beda » 27.06.2010 01:03

@mouzi
Polozka bydliste vznikla z duvodu toho, aby jsme alespon castecne vedeli, odkud ktery clen pochazi, a protoze nekteri clenove uprednostnuji anonymitu, tak si do bydliste vyplni pouze kraj a nikdy ani to ne. Dalsi polozka mi prijde zbytecna, protoze vetsina clenu si ji jiz zpetne ani nevyplni. Jinak prehled clenu klubu se da nechat seradit dle bydliste a pak si staci vykopirovat seznamy clenu treba z tve lokality dle mest.
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8250  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Sekce fóra / Forum section

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé