Servisovanie aut KIA

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod Jenda » 14.02.2010 22:07

PetrLa píše:zrovna jsem ty ceny zkoukl....v úterý 16.2. jedu na garančku a ptal jsem se na cenu. Nahlásili mi přesně to co stojí zde v té kalkulaci. Což mi jen potvrzuje, že se můj servis drží toho, co doporučuje i kiamotors


Jen pro zajímavost, nemáš vyplněnou garáž, takže nevím, jaký máš OA; ty znáš cenu 1 l mot. oleje a hodinovou sazbu uvedeného servisu? Pokud to není tajné a chceš se pochlubit, kolik celkem dělá tvá 1. gar. prohlídka? Můžeš reagovat třeba soukromou zprávou. To jsem ale zvědav - co? :D
Uživatelský avatar
Jenda Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 345  Témata: 9
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2009)
0 km @ 6.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod AH_Litomysl » 15.02.2010 12:10

Celkem úsměvné téma :) Co by prosím mělo v tom vyjádření servisu stát ? Něco jako:"Neokradli jsme Vás a těšíme se na Vaší další návštěvu" ?

Není mnohem jednodušší si v případě nejasností stěžovat přímo na místě, nebo přes importéra ? Navíc je tu pro tyto účely založena celá jedna sekce, kam se mohou obě strany vyjádřit.

Vždy jsem měl dojem, že úspěch je věci zjednodušovast a šetřit čas a ne naopak...

Na jednu stranu je zákazník rád, že se nevypisuje zakázna na výměnu žárovky a na druhou stranu chce mít věchno na 100% spočítané. Mimo jiné si nemyslím, že by jakýkoli autorizovaný servis měl zájem zákazníka pokoutně okrádat. Finanční obrat servisu je obrovský nekalý zisk pár korun by jistě ani nevynahradil ani čas potřebný k vymyšlení toho, jak zákazníka podvést.

Všude pracují jen lidé a věřím že 99% nesrovnalostí je způsobeno administrativní chybou nebo selháním jedince a ne přímou snahou poškodit klienta. Nikdo nechce špatnou reklamu a v dnešní době to platí dvojnásobně. Chápu, že každá chyba na straně servisu může být ze strany zákazníka chápána jako pokus o podvod, ale já pevně věřím, že tomu tak není.
Uživatelský avatar
AH_Litomysl Neuvedeno
Kia prodejce
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 101  
Registrován: 02.05.2008
Bydliště: Litomyšl  Czech Republic (cz)

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod titanus » 15.02.2010 12:31

@AH_Litomysl
na 90% s tebou suhlasim... 10% je mozno nevedomost, mozno dezinformacia a mozno len vrodena opatrnost ale:
- preco su vo vacsine servisoch ceny rozdielne radovo aj o niekolko tisic KC/SK :help: chapal by som par desiatok az stoviek korun - cer ber, lenze tieto sumy su zakaznikovy ponukane uz pri telefonickom zistovani dopredu cize sa nejedna ani o ukony navyse - to vzbudzuje minimalne podozrenie...
- administrativna chyba sa stat moze ( otazka kolko krat sa stane v prospech zakaznika :) ) lenze problem je v tom ze nie kazdy je schopny ju odhlait, pretoze neexistuje nic ujednocujece zo strany :kia: - oficialne - s cim by sa to dalo porovnat. Ked som sa informoval na KMSS o cene 1. garancky povedali mi cenu od do...rozmedzie 3500 SK :?

skoda ze tu nemame registrovanych viac predajcov aby sa nam dostali odpovede na tieto a podobne otazky, co sa servisnych ukonov tyka tak servisu vzdy verim na 98% (no filter si neviem preco vzdy oznacujem :) ) inak sa to neda a hlavne co zanedbaju v jednom nato pridu v druhom ;)



Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod AH_Litomysl » 15.02.2010 12:42

titanus píše:@AH_Litomysl
na 90% s tebou suhlasim... 10% je mozno nevedomost, mozno dezinformacia a mozno len vrodena opatrnost ale:


Tak tak...je mi jasné, že mězi těmi 10% je i ignorance, nevědomost nebo neschopnost, ale zde bych hledal chyby u jednotlivců a ne v systému.

No a co se týče rozdílů cen, tak určite tam bude hrát i velkou roli hodinová sazba, která bude v různých místech jiná.

V neposlední řadě člověka zamrzí, když se snaží pro zákazníky pomalu rozkrájet a pak přijde někdo, kdo před něj předloží papír ze kterého jasně vyplývá, že z něj zákazník dělá zloděje, byť jen potenciálního. Takové jednání rozhodně přátelský přístup neotvírá.
Uživatelský avatar
AH_Litomysl Neuvedeno
Kia prodejce
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 101  
Registrován: 02.05.2008
Bydliště: Litomyšl  Czech Republic (cz)

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod ferino » 15.02.2010 13:36

Par postrehov si dovolim aj ja.

Mame tu zalozku servisy. Ak by to vsetci co sme tu aktivni po kazdej servisnej prehliadke si dali tych 5 minut namahy a opisali/oscanovali fakturu zo svojej servisnej prehliadky k prislusnemu servisu, tak by sme tu mali slusny a prehladny system, kde by takmer kazdy mohol zistit kolko stoji servisna prehliadka na jeho voz v jeho okoli. Teda s vynimkou tych co jazdia vela a su nutne medzi prvymi. Ale kedze v tomto fore ide aj o solidarnost, tak ... :oops:

Co sa tyka kvalit servisov, zazil som u Toyoty servis, kde si dali tu namahu zauctovat 2 litre naplne do ostrekovacov 1liter/cca 60,-Sk a vymenu 2 ziaroviek osvetlenia co pri hodinovej sadzbe 700,-SK bez DPH spravilo celkom slusnu sumu. A to som ostrekovac naplnil po okraj a ziarovky urcite svietili obe. Aka je pravdepodobnost ze zhasli prave v ten den v servise? Takze z drobnosti ako je kvapalina do ostrekovacov a dve ziarovky na osvetleni SPZ mal servis plus okolo 300-400,-SK na jednej prehliadke. Kolko to spravi pri tom mnozstve mesacne co sa tam otoci? Odpovedzte si sami.
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod Beda » 15.02.2010 14:01

ferino ma pravdu ... pouzivejte sekci Prodejci servisy viewforum.php?f=9 vzdyt opsat fakturu ci ji oskenovat preci jen nezabere tolik casu, vice casu ztratite pri "lamentovani" v tomto tematu :) Zde je priklad moji 3. garancky viewtopic.php?p=34197#p34197 Predchozi garancky najdete u mne v garazi garage_vehicle.php?mode=view_vehicle&VID=1#services
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod tonyp » 15.02.2010 15:24

No ono to mozno ani nie je o servisoch ako o jednotlivych mechanikoch. V tom vidim asi problem. Nemam rad ameriku ale ich system 1 manager na 5 ludi a ten manager je plateny od toho ako ich strazi, buzeruje, motivuje ma nieco do seba. Ked mechanik za den usetri 10 litrov oleja, lebo 5 autam odpusti iba polovicu stareho a doleje po ciarku noveho tak je on spokojny ale vsetci zakaznici su podvedeny. Skor ci neskor si to nikto vsimne a servisu sice nic nedokaze, ale povie to dalsim ludom. Ako mame sekciu pre predajcov, mozno treba sekciu pre servisy nech je to prehladne a jednoducho pozrem servis a vidim skusenosti ludi... ak tam ludia daju aj udaje o cene, subjektivny pocit, pripadne ofotia fakturu moze to pomoct vsetkym...
Kia CEED SW 1,6 CRDI 85kW 2009, najazdene 140000 km
tonyp Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  Témata: 2
Registrován: 03.08.2009
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
127000 km @ 5.8 l/100km

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod Beda » 15.02.2010 16:35

@tonyp
myslim, ze uz sekci Prodejci, servisy opravdu neni treba delit jeste vice, protoze pak uz se to spis stane neprehledne :oops: Mimo to tam vetsina pise zkusenosti se servisem a ne s prodejcem, takze je to zbytecne delit :)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod Patrik » 15.02.2010 17:45

AH_Litomysl píše:Celkem úsměvné téma :) Co by prosím mělo v tom vyjádření servisu stát ? Něco jako:"Neokradli jsme Vás a těšíme se na Vaší další návštěvu" ?

Není mnohem jednodušší si v případě nejasností stěžovat přímo na místě, nebo přes importéra ? Navíc je tu pro tyto účely založena celá jedna sekce, kam se mohou obě strany vyjádřit.

Vždy jsem měl dojem, že úspěch je věci zjednodušovast a šetřit čas a ne naopak...

Na jednu stranu je zákazník rád, že se nevypisuje zakázna na výměnu žárovky a na druhou stranu chce mít věchno na 100% spočítané. Mimo jiné si nemyslím, že by jakýkoli autorizovaný servis měl zájem zákazníka pokoutně okrádat. Finanční obrat servisu je obrovský nekalý zisk pár korun by jistě ani nevynahradil ani čas potřebný k vymyšlení toho, jak zákazníka podvést.

Všude pracují jen lidé a věřím že 99% nesrovnalostí je způsobeno administrativní chybou nebo selháním jedince a ne přímou snahou poškodit klienta. Nikdo nechce špatnou reklamu a v dnešní době to platí dvojnásobně. Chápu, že každá chyba na straně servisu může být ze strany zákazníka chápána jako pokus o podvod, ale já pevně věřím, že tomu tak není.


Pre mna za mna , tam mozu napisat aj to co si uviedol ty. Tazko povedat , ci je to zrovna usmevna tema , skor by som povedal , ze bohuzial smutna tema. Ked uz v servise musi clovek akceptovat ich ceny , tak ocakava 100% serioznost a kvalitu , teda aspon u mna to tak funguje. Ja nebudem urcite frflat , ze garancna prehliadka stala viac nez povodne planovali , alebo ako telefonicky informovali. Len ma serie (sorry za vyraz , ale snad to nie je az tak strasne) , aby clovek musel kontrolovat ci mu v servise naozaj vymenili nejaky filter alebo doliali skutocne tolko noveho oleja (popripade tu znacku oleja) ako nauctovali. Uz som videl v niektorych servisoch v zahranici , ze zakaznik moze byt priamo pritomny servisnej prehliadke alebo maju presklene miestnosti aj v servise a zakaznik sedi , popija kavu a cez sklo vidi , co sa s jeho autom deje. Nech uz to dorazi aj k nam. Inak pozeram na tu sekciu co hovoris ty , ze tam sa moze clovek stazovat. Nejak tam toho moc neni (teda aspon v tej slovenskej sekcii) , bud sa ludom nechce moc stazovat , ale su tie servisy naozaj tak dobre. Samozrejme nemozno hadzat vsetky servisy do jednoho vreca , len kvoli tomu , ze niektore firmy (popripade pracovnici) nerobia vsetko poctivo. Len nechapem , ako ma potom importer znacky nastavene kriteria kvality na servisy , ked niektore funguju tak ako pises ty (t.j. maximalna ustretovost voci zakaznikovi - clovek ma z navstevy servisu dobry pocit a je rad , ze sa mu kvalitne postarali o jeho auto) ale niekde im je to uplne jedno , a ked prides na nejaku mensiu servisnu prehliadku , kde az tak moc nezarobia , tak to vyzera ako keby ti oni robili nejaku laskavost tym ze spravia servis tvojho auta , sice nie su z toho nadseny , ale spravia.
Uživatelský avatar
Patrik Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 48  Témata: 1
Registrován: 03.01.2010
Bydliště: okres Trnava  Slovakia (sk)
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia cee'd SW (2009)
21800 km @ 6.9 l/100km

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod AH_Litomysl » 15.02.2010 17:55

Patrik píše:Pre mna za mna , tam mozu napisat aj to co si uviedol ty. Tazko povedat , ci je to zrovna usmevna tema , skor by som povedal , ze bohuzial smutna tema. Ked uz v servise musi clovek akceptovat ich ceny , tak ocakava 100% serioznost a kvalitu , teda aspon u mna to tak funguje. Ja nebudem urcite frflat , ze garancna prehliadka stala viac nez povodne planovali , alebo ako telefonicky informovali. Len ma serie (sorry za vyraz , ale snad to nie je az tak strasne) , aby clovek musel kontrolovat ci mu v servise naozaj vymenili nejaky filter alebo doliali skutocne tolko noveho oleja (popripade tu znacku oleja) ako nauctovali. Uz som videl v niektorych servisoch v zahranici , ze zakaznik moze byt priamo pritomny servisnej prehliadke alebo maju presklene miestnosti aj v servise a zakaznik sedi , popija kavu a cez sklo vidi , co sa s jeho autom deje. Nech uz to dorazi aj k nam. Inak pozeram na tu sekciu co hovoris ty , ze tam sa moze clovek stazovat. Nejak tam toho moc neni (teda aspon v tej slovenskej sekcii) , bud sa ludom nechce moc stazovat , ale su tie servisy naozaj tak dobre. Samozrejme nemozno hadzat vsetky servisy do jednoho vreca , len kvoli tomu , ze niektore firmy (popripade pracovnici) nerobia vsetko poctivo. Len nechapem , ako ma potom importer znacky nastavene kriteria kvality na servisy , ked niektore funguje tak ako pises ty (t.j. maximalna ustretovost voci zakaznikovi - clovek ma z navstevy servisu dobry pocit a je rad , ze sa mu kvalitne postarali o jeho auto) ale niekde im je to uplne jedno , a ked prides na nejaku mensiu servisnu prehliadku , kde az tak moc nezarobia , tak to vyzera ako keby ti oni robili nejaku laskavost tym ze spravia servis tvojho auta , sice nie su z toho nadseny , ale spravia.


Úsměvné pro mě nebyly některé nekalé praktiky servisů, ale způsob řešení vyplněním dotazníku. Nějak si to nedovedu představit, aniž bych se tomu v duchu nezasmál. Kdyby bylo řešení tak jednoduché, již dávno by ho někdo zavedl.

Když jsem četl o zahraničních servisech s prosklenou zdí tak jsem chtěl napsat, že je to i u nás, ale my jsme vlastně pro vás už zahraničí, takže souhlasím, že by bylo fajn, kdyby se to objevilo i u vás.

Kia si dle mého hlídá servisní a prodejní síť poměrně dobře. Že se někdy občas vloudí chybička se prostě stát může. Dá se pracovat tak, aby bylo těch chyb co nejméně, ale nikdy je nelze na 100% vyloučit.

Je to vždycky jen o přístupu. Samotnému se mi taky nelíbí když slyším nespokojenost s nějakým servisem, protože to celkově snižuje image značky, ale proste se tomu vyvarovat nedá. Opět, jak jsem psal předtím a jak psal Béďa, možná by stačilo malinko více spolupracovat se sekci prodejci/servisy.

Navíc bych řekl, že poslední dobou se mi zdá, že kvalita servisů se stupňuje. Je to nejspíše dáno konkurencí a bojem o každého zákazníka. Dříve byla situace mnohem horší, jen nebyly internetová fora, takže se o tom tolik nemluvilo.
Uživatelský avatar
AH_Litomysl Neuvedeno
Kia prodejce
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 101  
Registrován: 02.05.2008
Bydliště: Litomyšl  Czech Republic (cz)

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod rudolf.tomka » 15.02.2010 19:44

chcel by som pripojiť do tohto fora aj svoj názor. Navštevujem so svojim druhym autom / Felicia / servis v Bardejove, kde mi pred opravou ponúknu cenu za materiál, opravu , rozsah prác a pod. a ja sa rozhodnem :yes: pre mňa najvýhodnejšiu variantu / v servisnej knižke KIA je to podľa km /, mám možnosť sledovať rozsah prác v " bezpečnej " vzdialenosti, keď si nevedia vybrať , alebo popri oprave niečo vyskočí , zavolajú mi aby som bol informovaný o ďalšom servisnom neplánovanom zákroku a všetky vymenené časti mi predložia k nahliadnutiu, čo považujem za veľmi seriózne , a preto tento servis navštevujem aj naďalej / olej si nemusím zháňať majú ho najlacnejší :yes: :thu: /, asi takto by som si prestavoval svoj servis KIA SOUL , že si v kľude pred servisom preberieme rozsah prác a predbežnú cenu a potom telefonicky konzultujeme / ved máme všetci mobily :!: :yes: / keď sa vyskytne nejaký problém, resp. keď mám čas počkám na kafe :yes: v servise a mechnik mi povie čo bude asi ešte treba na aute spraviť. :kia: :SK: :CZ: :thu:
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1702  Témata: 19
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
171000 km @ 7.50 l/100km

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod PetrLa » 15.02.2010 21:33

Jenda píše:
PetrLa píše:zrovna jsem ty ceny zkoukl....v úterý 16.2. jedu na garančku a ptal jsem se na cenu. Nahlásili mi přesně to co stojí zde v té kalkulaci. Což mi jen potvrzuje, že se můj servis drží toho, co doporučuje i kiamotors


Jen pro zajímavost, nemáš vyplněnou garáž, takže nevím, jaký máš OA; ty znáš cenu 1 l mot. oleje a hodinovou sazbu uvedeného servisu? Pokud to není tajné a chceš se pochlubit, kolik celkem dělá tvá 1. gar. prohlídka? Můžeš reagovat třeba soukromou zprávou. To jsem ale zvědav - co? :D


cena kterou mi udali na druhou gar. prohlídku je 5000 - 5500. První mě vyšla 3900 a nějaké drobné.
PetrLa Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 716  
Registrován: 24.02.2008
Sponzor (1)

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod ferino » 15.02.2010 21:36

@ AH_Litomysl

Presklene priestory do servisu zo zakaznickeho kutika pozname aj na Slovensku. :roll: Dokonca pozname aj taku vymozenost ako automat na kavu, caj a sladku vodu, LCD TV s kablovkou. 8-)
Co sa tyka presklenych ploch, tak napriklad v niektorych servisoch je ta presklena plocha cez sirku servisu, takze ak su zdvihaky po dlzke, tak od tretieho uz vidis velke kulove co sa ti na aute vykonava. Ale ako psychologia, ze vidis dnu ci sa vobec robi to sluzi. Nevraviac o tom, ze nie vzdy ma clovek cas a chut cakat vyrobcom predpisane cca 3 normohodiny v servise. Myslim si ze ak by existovala kvalita prace, tak zakaznici nepozaduju presklene plochy do servisnej casti alebo "postavanie" za chrbtom servisaka (co by sa ani mne nepacilo priznam sa uprimne ak by mi niekto pozeral cez prsty ked robim).
Nebolo by jednoduchsie odovzdat kluciky od svojho auta na servis, dostat predvadzacku na chvilku, pripadne sa nechat niekam odviezt a doviezt v ramci rozumnej vzdialenosti (robota, nakupne centrum, atd)?

Co sa tyka tej zvysujucej kvality, tak osobne nemam pocit ze sa to zlepsuje. Ale tiez je pravda ze to zavisi servis od servisu a znacka od znacky. Dokonca sa nam raz v jednom servise (nie KIA) rok dozadu s firmemnym autom stalo ze pri odchode zacala svietit kontrolka oleja. Nakoniec sa zistilo, ze jeden servisak ho vypustil, a druhy nenalial. Ale potom sme aspon mali istotu, ze bol olej novy. :P
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod PetrLa » 15.02.2010 21:36

AH_Litomysl píše:
Patrik píše:Pre mna za mna , tam mozu napisat aj to co si uviedol ty. Tazko povedat , ci je to zrovna usmevna tema , skor by som povedal , ze bohuzial smutna tema. Ked uz v servise musi clovek akceptovat ich ceny , tak ocakava 100% serioznost a kvalitu , teda aspon u mna to tak funguje. Ja nebudem urcite frflat , ze garancna prehliadka stala viac nez povodne planovali , alebo ako telefonicky informovali. Len ma serie (sorry za vyraz , ale snad to nie je az tak strasne) , aby clovek musel kontrolovat ci mu v servise naozaj vymenili nejaky filter alebo doliali skutocne tolko noveho oleja (popripade tu znacku oleja) ako nauctovali. Uz som videl v niektorych servisoch v zahranici , ze zakaznik moze byt priamo pritomny servisnej prehliadke alebo maju presklene miestnosti aj v servise a zakaznik sedi , popija kavu a cez sklo vidi , co sa s jeho autom deje. Nech uz to dorazi aj k nam. Inak pozeram na tu sekciu co hovoris ty , ze tam sa moze clovek stazovat. Nejak tam toho moc neni (teda aspon v tej slovenskej sekcii) , bud sa ludom nechce moc stazovat , ale su tie servisy naozaj tak dobre. Samozrejme nemozno hadzat vsetky servisy do jednoho vreca , len kvoli tomu , ze niektore firmy (popripade pracovnici) nerobia vsetko poctivo. Len nechapem , ako ma potom importer znacky nastavene kriteria kvality na servisy , ked niektore funguje tak ako pises ty (t.j. maximalna ustretovost voci zakaznikovi - clovek ma z navstevy servisu dobry pocit a je rad , ze sa mu kvalitne postarali o jeho auto) ale niekde im je to uplne jedno , a ked prides na nejaku mensiu servisnu prehliadku , kde az tak moc nezarobia , tak to vyzera ako keby ti oni robili nejaku laskavost tym ze spravia servis tvojho auta , sice nie su z toho nadseny , ale spravia.


Úsměvné pro mě nebyly některé nekalé praktiky servisů, ale způsob řešení vyplněním dotazníku. Nějak si to nedovedu představit, aniž bych se tomu v duchu nezasmál. Kdyby bylo řešení tak jednoduché, již dávno by ho někdo zavedl.

Když jsem četl o zahraničních servisech s prosklenou zdí tak jsem chtěl napsat, že je to i u nás, ale my jsme vlastně pro vás už zahraničí, takže souhlasím, že by bylo fajn, kdyby se to objevilo i u vás.

Kia si dle mého hlídá servisní a prodejní síť poměrně dobře. Že se někdy občas vloudí chybička se prostě stát může. Dá se pracovat tak, aby bylo těch chyb co nejméně, ale nikdy je nelze na 100% vyloučit.

Je to vždycky jen o přístupu. Samotnému se mi taky nelíbí když slyším nespokojenost s nějakým servisem, protože to celkově snižuje image značky, ale proste se tomu vyvarovat nedá. Opět, jak jsem psal předtím a jak psal Béďa, možná by stačilo malinko více spolupracovat se sekci prodejci/servisy.

Navíc bych řekl, že poslední dobou se mi zdá, že kvalita servisů se stupňuje. Je to nejspíše dáno konkurencí a bojem o každého zákazníka. Dříve byla situace mnohem horší, jen nebyly internetová fora, takže se o tom tolik nemluvilo.


asi tak :) hawk
PetrLa Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 716  
Registrován: 24.02.2008
Sponzor (1)

Re: Servisovanie aut KIA

Příspěvekod snike » 15.02.2010 22:02

... v restauraci taky po objednání jídla ihned odcházím do kuchyně a celou dobu stojíc kuchaři za zády důsledně kontroluji, jestli kuchař vaří jídlo tak jak má a jestli mne náhodou nešidí ;)
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 95.444 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6093  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
95444 km @ 8.00 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé