ktorý servis

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod Patrik » 21.01.2010 16:55

Zdravim, onedlho ma caka prva garancna servisna prehliadka (po 1.roku , 10.000km) . Mate niekto skusenosti so servismi v Trnavskom kraji (Trnava, Piestany,... ) popripade aj Bratislava . Diky za Info.
KIA cee´d sw 1,4 EX extra , pewter beige
Uživatelský avatar
Patrik Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 48  Témata: 1
Registrován: 03.01.2010
Bydliště: okres Trnava  Slovakia (sk)
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia cee'd SW (2009)
21800 km @ 6.9 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod maro » 22.01.2010 21:18

V Blave na Tuhovskej som bol len raz, ale urobili na mňa veľmi dobrý dojem. Prišiel som o 18:00, a keď som im povedal že ešte ma čaká 400 km bez slova mna hneď zobrali na diagnostiku (svietilo mi check). Vedúci servisu je síce mladý ale ochotný a fundovaný, upozornil ma na nejaké nedostatky ktoré v Košiciach odignorovali.
------------------------------
www.thermical.sk
Sorento.Magentis.Pregio.
Uživatelský avatar
maro Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 68  Témata: 2
Registrován: 21.03.2009
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
3. místo (1)

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod oberonko » 30.01.2010 21:45

suhlasim s marom na Tuhovskej na Zlatych Pieskoch perfektny pristup...tam som si daval robit masku..kupoval koberceky...bol na letnej prehliadke pred dovolenkou..menil znacky...a vobec vsetko som riesil cez nich :thu:
kdezto v Motor-Car Bratislava, Lamač presnejsie na: Hodonínska cesta 7...uplny opak :no: ajked tam som svoju :kia: kupoval...pridelili mi "pana" mechanika a od zaciatku nespokojnost...blbol mi palubny a spotreba a nepacili sa mi buchotave tlmice...a reakcia vzdy rovnaka to je vsetko v poriadku...mal som pocit ze ani sam nevie preco blba ta spotreba a len ma odpalkoval aby nemali ziadne naklady kedze som este v zaruke...
od noveho roka aj Dunajska Luzna dostala licenciu alebo pravo robit reklamacky a tam mam znameho tak len tam...musim si zaklopat odvtedy som nemal ziadny problem... ;) tak uvidim kam to nasmerujem nabuduce pri probleme...ale ako posledna moznost Lamač :x
KIA cee´d - 1,4 - CVVT - EX / Machine Silver Metallic - "mean fellow"
Uživatelský avatar
oberonko Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 84  Témata: 1
Registrován: 27.06.2009
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
6. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
42000 km @ 6.8 l/100km

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod titanus » 30.01.2010 22:14

na panonskej bude otvoreny novy showroom :kia: takze urcite tam zbehnem hned ako ho otvoria skusim im nanukat spolupracu z klubom a pripadne dake zlavy na servisne ukony na nasu klubovu kartu...uvidime...


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod SelfMan » 31.01.2010 01:32

Mate dake skusenosti so servisom na poliankach, patriacim pod Slovakia auto?
Inak co som videl, tak servisy Hodoninska a Tuhovska su v jedna firma.
SelfMan Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 155  Témata: 2
Registrován: 23.06.2009
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
9500 km @ 7.8 l/100km

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod titanus » 31.01.2010 08:05

jedna firma rozny ludia ;) a viac netreba ani hovorit...


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod dark-knight » 01.02.2010 09:47

Tiez by ma zaujimalo ci niekto nemate skusenosti so servisom na Poliankach. 15000 km sa rychlo priblyzuje a mal by som sa poobzerat po kvalitnom servise. Auto som kupoval v Lamaci, ale tiez som pocul na ich dielne vela negativnych reakcii. Pripadne kolko vas vysla prva garancka?
It's not who I am underneath, but what I *do* that defines me.
Kia Xceed
Uživatelský avatar
dark-knight Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  
Registrován: 12.05.2009
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2020)
0 km @ 0 l/100km

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod slava » 01.02.2010 17:07

dark-knight píše:Tiez by ma zaujimalo ci niekto nemate skusenosti so servisom na Poliankach. 15000 km sa rychlo priblyzuje a mal by som sa poobzerat po kvalitnom servise. Auto som kupoval v Lamaci, ale tiez som pocul na ich dielne vela negativnych reakcii. Pripadne kolko vas vysla prva garancka?


Jakých 15 000? Mám 1.6 CVVT o měsíc dřív jak Ty a servisní interval mám v Záručních podmínkách a údržbě 20 000 km nebo 12 měsíců. Že by byla na slovensku jiná záruka se mi nechce věřit! :no:
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod dark-knight » 01.02.2010 21:42

Je to tak. U nas na slovensku mame 15000 km alebo jeden rok. Mysilm, ze aj u vacsiny automobiliek to je presne tak isto.
To mas tak, chcu od nas cim skore vytiahnut dalsie peniaze po kupe auta :)
It's not who I am underneath, but what I *do* that defines me.
Kia Xceed
Uživatelský avatar
dark-knight Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  
Registrován: 12.05.2009
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2020)
0 km @ 0 l/100km

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod slava » 02.02.2010 10:49

Však ona ta záruka na 7 let je dobrá finta. Jsem přesvědčen, že po 4 - 5 letech bude každý z nás horko těžko uplatňovat jakoukoliv záruku na cokoliv, protože se budou snažit nás přesvědčit, že zrovna toto se záruky netýká a určitě se jim podaří většinu z nás ukecat. Ale mají jistotu pravidelného přísunu financí(za nic)každý rok, pokud nebudeme chtít záruku ztratit. Šťastný to majitel :kia: , který má v dosahu slušný servis, který se nebude snažit ho jakkoliv ošulit. A podle Vašich příspěvků jich mezi nima moc není. Nezbývá než věřit, že naši miláčci vydrží co nejdél bez problémů.
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod Rcredbull » 04.02.2010 08:17

titanus píše:na panonskej bude otvoreny novy showroom :kia: takze urcite tam zbehnem hned ako ho otvoria skusim im nanukat spolupracu z klubom a pripadne dake zlavy na servisne ukony na nasu klubovu kartu...uvidime...


Očuj Titanus nie su to komplet chalani čo "zatial "su v Dúbravke ? Ked hej tak tam mám s nimi dobré vztahy je tam šéf p.Barath + jeho syn +p.Puma . Spravil by som ti garde
Uživatelský avatar
Rcredbull Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 117  Témata: 6
Registrován: 17.03.2008
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Kia cee'd (2007)
118500 km @ 6.5 l/100km

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod titanus » 04.02.2010 10:21

@Rcredbull
to fakt neviem...zatial to nie je otvorene...a garde by bolo super...dohodneme sa na minizraze ;)


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: KIA servis - TT , BA - mate nejake skusenosti ?

Příspěvekod oberonko » 19.02.2010 14:18

paani tak uz nam to otvorili - myslim predajnu tu na Panonskej ceste... :thu: od 18. 02 (iba vcera) pribudla nova predajna samozrejme showroom a casom podla informacii od buggy_ho sem bude presunuty aj servis z Polianok...aj odporucil Petra Bulika ze fajn clovek...
janko s tym odtlacenim auta sa to pomaly stava skutocnostou :lol: :lol: :lol:

ked tak pozrite temu:
http://kia-club.org/viewtopic.php?f=11&t=16
KIA cee´d - 1,4 - CVVT - EX / Machine Silver Metallic - "mean fellow"
Uživatelský avatar
oberonko Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 84  Témata: 1
Registrován: 27.06.2009
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
6. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
42000 km @ 6.8 l/100km

jak si neplánovaně vybrat servis na garančku

Příspěvekod -drb- » 12.03.2010 13:24

Tak jsem se dnes neplánovaně objednal na garančku do Dolnisu. Kousek od něj - na Brumlovce - mi nějakej *** vykradl auto. Ach jo.

Vezl jsem kluka do školky a na cestu si vyprosil navigaci - má rád, když může sledovat mapu. Před školkou jsem tentokrát navigaci nesundal, ale nechal jsem ji (já vůl) na skle a na sedačce jsem měl batoh. Vždyť to bylo jen pět minut a navíc zrovna v době, kdy rodiče vozej děti do školky a je na to parkovišti provoz.

No, a po návratu jsem našel vymlácené okénko u řidiče a ohnutej sloupek u dveří. Takže bude následovat nejspíš výměna (podle servisu prý 35 tis.). Většinu z opravy uhradí pojišťovna, ale na zbytek mám smůlu. Aspoň, že mi zůstaly osobní doklady a doklady od auta, ale i tak vypláznu celkem 15 tisíc, abych věci nahradil (6 auto, 8 navigace, zbytek batoh; věci v něm ani neumím spočítat, jsou to drobnosti, na které zřejmě přijdu postupně).

Potřeboval bych pár černochů s letlampou... :angry:
-drb- Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 75  Témata: 1
Registrován: 25.03.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
28000 km @ 7.0 l/100km

Re: jak si neplánovaně vybrat servis na garančku

Příspěvekod Axel » 12.03.2010 16:13

tak to me mrzi....to by chtelo i neco vic nez letlampu

Mama nastesti dela pojistovaka a pri pojisteni auta na havarijku tam dala i nejakou sumu pro pripadne vykradeni auta kde po predlozeni uctu mi to zaplati...ani nevim kolik to je, ale pry to pokryje notase i navigaci (cili mobil) ale stejne to tam nenechavam a to i kdyz jdu treba jen pro pritelkyni na nadrazi (asi 3 minutky) Mam na tohle fobii, protoze jak vim ze mam neco takoveho v aute, tak proste nejsem v klidu, to same ma i se zamikanim vzdy aspon jednou se vratim to zkontrolovat, ale mel jsem uz i takve situace kdy jsem se vratil 4x..
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Další

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé