Potahy

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Potahy

Příspěvekod Návštěvník » 15.10.2007 19:14

Psal jsem o ten vzornik a slibil jsem až to prijde ze dam vedet.Prislo mi dnes toto

Dobrý deň,

ďakujem za email. Posielam bezplatné vzorky textilných materialov. Platba je
na zálohovú faktúru. Objednávky plníme do 5 dní formou balíka po prijatí
platby na Vašu adresu.

máme 4 cenové skupiny autopoťahov.

1 skupina : 3273-, ck / ACTIVE, SENNA , F 1.... /
2 skupina : 4451,- ck / RS DESING, SUPERB /
3 skupina : 7438,- ck / automobilová syntetická koža v kombinácii s
textilným materialom z 1 a 2 skupiny /
4 skupina : 9378,- ck DYNAMIC COLLECTION
5 skupina : 11305,- ck ALCANTARA + LEATHER LOOK
6 skupina : 12 495,- ALCANTARA IL + LEATHER LOOK

ceny sú uvádzané s DPH pre 5 miestne vozidlá

prajem pekný deň Babíková
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Poťahy

Příspěvekod MP1 » 15.10.2007 19:53

Aktívne opierky hlavy netreba demontovať. Na vrchu poťahov pri opierkách je tiež zapínanie.
Aktívne opierky hlavy : No nic moc. Neviem či ich nedemontovať. Predajca, keď to videl, upozornil ma, že opierky sa pri havárii vysúvajú dopredu ( aktívne ), a strih poťahov nenasvedčuje tomu, aby boli šité ako pre airbag.

Prikladám foto zapínania pri aktívnych opierkach hlavy.
Obrázek

Obrázek
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2203  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

Příspěvekod thunder » 16.10.2007 01:27

ako to myslis ze to nenasvedcuje ze nie su site ako pre airbag? teda stranka hovori opak aj ten obrazok.mozno je to tak profesionalne spravene ze to tomu ani nema nasvedcovat.
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 16.10.2007 07:17

No nevím ,snad odpovím i já.Aktivní opěrky se při nárazu vysunují dopredu a jestli jsem dobře koukal na obrázek tak aby sli nasadit mají dole zip.Jde o to jak jsou sešité zepředu jestli při nárazu povolí stehy nebo ne aby operky mohli vyjet,(Zeslabené sešití). Pokud ne pak by se nemeli nasazovat.Ale myslím že by se stačilo domluvit s výrobcem.Schválně napíšu tam hned a počkáme jaká bude odpověď.Navíc pošli i foto co zde je.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Poťahy

Příspěvekod MP1 » 16.10.2007 08:23

Ak by tam bolo zoslabené šitie, mala by tam byť nášivka v štýle Airbab. A nieje tam nič.
Počkáme na vyjadrenie výrobcu, keď si už tam napísal. Ja som sa na to chcel spýtať na autosalóne v Nitre, no zabudol som.
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2203  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

Příspěvekod vladislav » 16.10.2007 12:53

Říkám si,chvilku počkám a užiji si originálních potahů sedadel....no a časem a po usilovné snaze našeho Yokšíra si pořídím také potahy.Ale jak říkám chci si trochu užít ty originální potahy... :drool: :drool: :drool:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Příspěvekod Návštěvník » 16.10.2007 14:42

Souhlasim s tebou... originalni potahy nicim nenahradis... Je to proste tezky kdyz mas psa, nebo deti, pak asi nic jineho nezbyva...
Kdyz jsou potahy hezky usite a hodi se do interieru, tak proti nim nic nemam.
Ale co uplne nesnasim jsou potahy na volanty, uplne nejhorsi jsou ty chlupy na volantu... To kdyz vidim, tak se mi chce zvracet...
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Kryshna » 16.10.2007 16:14

Musim rict, ze ty potahy vypadaji vazne luxusne... klidne bych je do CERATA hned koupil... ovsem kdyby bylo penez nazbyt... CERATO ma totiz priserne calouneni... :P
Já neumírám, já takhle žiji...

Obrázek
Kryshna Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 333  Témata: 14
Registrován: 07.10.2007

Kia cee'd (2011)
31000 km @ 8.1 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 16.10.2007 18:43

No odpovím takhle ,dnes když lidi kupují ojeté auto dost se zajímají o to v jakém stavu je interier,podle toho soudí jaký byl majitel.Takže já jsem pro potahy.Ty za ty roky udělají své a když se to pak prodává a je pěkné i z venku PRODA se a člověk peníze dostane.Ale i když je auto z venku pěkné a ve uvnitř je bordel špinavé sedačky apod.tak si lidi toho moc nevšímají.Bohužel je to tak.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod thunder » 16.10.2007 19:03

naprosto suhlas..potahy su na to aby chranili calunenie..myslim ze je lepsie znicit potahy ako original ;-)
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 16.10.2007 19:05

Anonym píše:No odpovím takhle ,dnes když lidi kupují ojeté auto dost se zajímají o to v jakém stavu je interier,podle toho soudí jaký byl majitel.Takže já jsem pro potahy.Ty za ty roky udělají své a když se to pak prodává a je pěkné i z venku PRODA se a člověk peníze dostane.Ale i když je auto z venku pěkné a ve uvnitř je bordel špinavé sedačky apod.tak si lidi toho moc nevšímají.Bohužel je to tak.


Ano je to ale i otom jak se člověk k věcem chová a myslím si že pokud není člověk prase tak v tom nevidím problém. Je pravda že znám lidi ke kterým do auta nevlezu protože bych byl jako prase.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 16.10.2007 19:39

Kuzel mi to vzal z ust... je to presne o tom, jak se clovek k vecem chova... Otec mel vzdy ciste auto (posledni byla Felda SportLine RED - origos cerveno sede potahy, origos velur koberce) a kdyz ji letos po sedmi letech prodaval pres bazar na netu (navic za druhou nejvyssi cenu co jsem tam nasel) tak mu ten clovek co to ji koupil malem utrhl ruce. Pry v takovem stavu po tolika letech jeste nevidel....
No a ja jsem to snad pochytil po nem :D

Je to proste o pristupu k vecem.... Kolega ma auto cca dva roky a vypada jak deset let stara sunka, hlavne vevnitr. :evil:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod vladislav » 16.10.2007 22:27

Když jsem kupoval 307 tak mě s barvou sedaček vypekli.Dali mi světlé napřed jsem to auto nechtěl ani převzít,ale dali mi k nim potahy....Tady jsou tmavé....a Yokšíra si pohlídám..bude v boudě a nebo v kufru.... :lol: :lol: :lol:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Příspěvekod Návštěvník » 19.10.2007 18:01

Tak dneska mi došel balíček kde byl katalog na potahy a vzorky jak koženky tak látky a musím uznat že to vypadá velmi dobře a je toho dost.Ten katalog stojí za to.Pokud budete chtít naskenuji stránky a dám to sem.Nebo to pošlu.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod vladislav » 19.10.2007 19:19

To by bylo moc fajn,kdybys to sem dal...... :love: :love: :love:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Další

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé