Loketní opěrka

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Loketní opěrka

Příspěvekod Mirek28 » 28.12.2009 12:03

Měl bych dotaz, mám ceeda sw výbavu Base a tedy bez loketní opěrky, která mi dost chybí. Nezjišťoval jste někdo náhodou co stojí, v případě, že bych si jí v :kia: chtěl koupit, nebo nemáte v autě někdo namontovanou některou z těch univerzálních, co se běžně prodávají ? Pokud ano, dejte sem prosím svou zkušenost jak to šlo a jak to vypadá, fotka by byla bezva.
Díky :thu:
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod titanus » 28.12.2009 12:24

tu sa uz nejake postrehy aj ohladom loketni operky... viewtopic.php?f=23&t=384


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod Mirek28 » 13.01.2010 15:25

Tak už jí mám :D , loketní opěrka mi ve voze chyběla a protože orig. je fakt drahej (myslím, že stojí více než 5000,- a někdo tady psal, že mu řekli 15000,-), rozhodl jsem se najít někde nějakou jinou. Univerzálních opěrek jsem se trochu bál, ale nyní se objevila opěrka od německé firmy ARMSTER přímo pro vůz :kia: Ceed 2006-. V jednoduchosti je síla, myslím, že řešení je velmi jednoduché a jen se posadí na současný středový panel a z boku se přidělá čtyřmi samořeznými šroubky, které jsou přiloženy. V pátek jí tam šoupnu a přidám foto, jak to vypadá v autě. :thu:
LO 1.jpg
LO 2.jpg

LO 3.jpg
LO 4.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod Axel » 13.01.2010 15:57

nevypada spatne...
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod Joey » 14.01.2010 14:52

Taky přesně o této opěrce uvažuju. Nezapomeň sem prosím hodit nějaké ty fotky. A nějaké dojmy by taky nebyly k zahození :-). Díky
KIA cee'd 1.4 LX 80 kW, Kompass Blue
Uživatelský avatar
Joey Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 13  
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Mikulov  Czech Republic (cz)

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod Mirek28 » 15.01.2010 14:36

Joey píše:Taky přesně o této opěrce uvažuju. Nezapomeň sem prosím hodit nějaké ty fotky. A nějaké dojmy by taky nebyly k zahození :-). Díky


Tak už je tam, sedne tam naprosto přesně, s malinkatým odporem se přesně zasune do současného sloupku. Čtyři dirky trojkou vrtákem a našroubovat samořezné šroubky, které jsou přiloženy. Celá práce mi zabrala 10 minut a nejtěžší na tom bylo vrátit sedadla do polohy jak byly :D . Vypadá to, že to splní svůj účel, asi nebude dobrý si na ní sednout, protože ten podstavec a kloub jsou z měkkého plastu a nemuseli by to vydržet, ale jinak myslím dobrý. Opřel jsem se o ní dost velkou silou a pohoda.
Přikládám foto:
bez operky.jpg
hotovo 1.jpg

Hotovo 2.jpg
Hotovo 3.jpg

Hotovo 4.jpg
Hotovo 5.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod Axel » 15.01.2010 17:16

ahoj, vypada to dobre, jen vidim jednu malinkou nevyhodu nebo spis minus :(, ze mohli vyuzit i tu velkou puvodni přihrádku... treba do te mensi udelat jeste dvirka (jako takova tajna skrinka :) )
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod adriana » 15.01.2010 22:13

Vyzera dobre,kde si ju zohnal a za kolko
adriana Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 15.01.2010
Bydliště: presov  Slovakia (sk)

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod Mirek28 » 16.01.2010 07:02

adriana píše:Vyzera dobre,kde si ju zohnal a za kolko


Je to loketní opěrka od Německé firmy ARMSTER http://www.armster.info pro Českou republiku má zastoupení v Sardicích firma PaF http://www.pafsardice.cz a pro Slovensko v Komárně AMC auto - motor centrum http://www.amckn.sk kde jí lze objednat. Já jí ale koupil (po internetu) v Ostravě http://www.auto-doplnky.com cena byla 1850,- Kč plus poštovné, tento obchod má i slovenskou pobočku www.autodoplnky-tuning.sk .
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod martasczech » 29.01.2010 20:35

Vypadá fakt pěkně :thu: to jsem abych řekl pravdu nečekal
Obrázek You'll Never Walk Alone Obrázek
Uživatelský avatar
martasczech Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  
Registrován: 20.05.2008
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
57000 km @ 6.9 l/100km

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod oberonko » 29.01.2010 22:22

fakt super vec...a riesenie aj po financnej stranke...(predajcovia uz fakt nevedia co by si pytali za original diely)...a nezainteresovany ani nepostrehne ze tam povodne nebola... :thu: aj farebne je presne zladena s okrajmi sedadiel... :drink:
ako vy hovorite "nepostradas" tu velku priehradku zakrytu pod nou???
KIA cee´d - 1,4 - CVVT - EX / Machine Silver Metallic - "mean fellow"
Uživatelský avatar
oberonko Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 84  Témata: 1
Registrován: 27.06.2009
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
6. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
42000 km @ 6.8 l/100km

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod penek » 07.02.2010 16:32

Vypadá fakt šumně, jsi šikovnej! :thu:
Keine Panik auf der Titanic!
Uživatelský avatar
penek Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 72  Témata: 1
Registrován: 10.03.2008
Bydliště: Český Brod  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
245000 km @ 5.3 l/100km

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod senior » 30.05.2010 18:33

Ahoj všem,
máte někdo zkušenosti i s jinou loketní opěrkou než psal Mirek28? Já jsem ještě našel tyto alternativy:

http://www.kmobchod.cz/autodoplnky/1745 ... a-ceed.htm
http://www.vopi.cz/loketni-operka-kia-ceed.html

Díky za reakci.
Uživatelský avatar
senior Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 03.03.2010

Kia cee'd (2010)
34000 km @ ? l/100km

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod PetrLa » 30.05.2010 19:00

senior píše:Ahoj všem,
máte někdo zkušenosti i s jinou loketní opěrkou než psal Mirek28? Já jsem ještě našel tyto alternativy:

http://www.kmobchod.cz/autodoplnky/1745 ... a-ceed.htm
http://www.vopi.cz/loketni-operka-kia-ceed.html

Díky za reakci.


Já mám loketní opěrku originál a má to jednu vadu. Jsi-li menší jak 180 cm, tak máš stejně přisunutý sedák tak blízko, že si sotva opřeš loket. Ocenil bych, kdyby ta opěrka byla vysouvatelná jako to mají některé jiné vozy. To si ji pak užije i menší člověk.
PetrLa Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 716  
Registrován: 24.02.2008
Sponzor (1)

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod senior » 31.05.2010 09:21

Zajímavá informace, vlastně jsem o tom také přemýšlel, zda nebude problém s přiliž přisunutým sedadlem.

Díky.
Uživatelský avatar
senior Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 03.03.2010

Kia cee'd (2010)
34000 km @ ? l/100km

Další

Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé