Jaké originální příslušenství?

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod matysekul » 06.12.2014 21:20

Zasterky ti moc nepomohou. Já je mám a auto je stejně jako prase.
KIA Cee´d II SW 1,6 GDI Exclusiv 45000km
Uživatelský avatar
matysekul Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 779  
Registrován: 16.03.2008
Bydliště: Česko  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW II (2015)
45000 km @ 6.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod Berka » 06.12.2014 21:50

Přesně tak, zástěrky pomůžou hlavně proti kamínkům, ale špína která se točí kolem auta ve vodní mlze od kol, se dostane všude bez ohledu na zástěrky.
@harry.callahan Včera jsem byl s tchánem přesně v tomhle obchodě kde jsi kupoval (nebo budeš kupovat) ty samé příčníky, ale na Sportage a nakonec tchán koupil jiné od Atery, protože kvalita a použití bylo úplně někde jinde. Prodavač nám ty původní hned rozmlouval a při přímém porovnání bylo vidět že má pravdu. Já tam ještě neplánovaně koupil nosič na kolo od Thule, protože mi na něj udělal zajímavou cenu, z důvodu že na něm není nápis Thule, ale VOLVO. Jinak byl úplně nový ještě zabalený v originál Volvo (Thule) krabici. Takže jen sundám ten nápis a jsem spokojen.
Jediné co zatím nemůžu za rozumné peníze sehnat, jsou AL příčníky na krátkého ceeda. Přijdou mi všechny zbytečně dost drahý.
Naposledy upravil Berka dne 06.12.2014 21:59, celkově upraveno 1
Subaru Outback 2.5i Executive
Renault Megane Grandtour GT 1.6 TCE EDC 151kw - prodáno
ceed II 1.6 GDI FIFA 99kw - prodáno
ceed SW 1.6 CRDi 85kw - prodáno
Uživatelský avatar
Berka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2029  Témata: 10
Registrován: 17.12.2007
Bydliště: Rakovník  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Subaru Outback V (2018)
0 km @ 0 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod syberius » 06.12.2014 21:56

Já jsem taky kvůli špíně namontoval dozadu rozšířené zástěrky. Ty normální jsou spíš pro smích. Zadek sice čistý není, ale aspoň se neštítím otevřít kufr. Fotky mám v galerii.
Kia cee'd II sw 1.6 GDI exclusive
Uživatelský avatar
syberius Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 293  Témata: 6
Registrován: 24.08.2013
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW II (2013)
0 km @ 0 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod mv12 » 06.12.2014 23:10

Podle mne, když už zástěrky, tak široké, ono i s nimi se mi to dost špiní (hlavně zadek)...Docela by mne zajímal rozdíl ve špinění s a bez zástěrek, ale kvůli tomu se mi je nechce demontovat :) V létě jsem jezdil chvíli bez nich, když jsem je lakoval, a rozdíl jsem žádný nepozoroval. Teď v té špíně a mokru by to doufám dopadlo jinak, ale kdo ví...
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod harry.callahan » 06.12.2014 23:15

No v pondělí volám dealerovi a dávám rozšířené zástěrky dopředu a dozadu.
harry.callahan Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 1
Registrován: 09.11.2014
Bydliště: Beroun  Czech Republic (cz)

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod harry.callahan » 07.12.2014 11:06

Jediné co mi u výbavy FIFA chybí nejvíce jsou vyhřívané sedačky. Studené sedadlo ráno je pro moje zadní partie utrpení. Jsem zvažoval i dodatečnou montáž, ale do toho se dealerovi moc nechce a nějaký potah je opičárná.
harry.callahan Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 1
Registrován: 09.11.2014
Bydliště: Beroun  Czech Republic (cz)

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod Berka » 07.12.2014 13:25

Naprostý souhlas.
Dokonce jsem nějakou dobu žil v omylu, že tam vyhřívané sedačky jsou, až u prodejce jsem zjistil že tomu tak není. Nechápal jsem, proč auto vycházející z verze exclusive nemá vyhřívané sedačky. Myslel jsem, že jsou součástí exclusivu, a ani mi nenapadlo, že se za ně musí v dnešní době ještě navíc připlácet. To bylo velké zklamání, považoval jsem to za celkem běžnou věc. Prodejce mi dodatečnou montáž nabídl za cca. 10 tis což jsem nakonec odmítl. Bál jsem se poškození sedaček, které by se za pár měsíců či let mohlo projevit.
Pochopil bych absenci vyhřívaného volantu, i když je to velmi příjemná věc, ale sedačky kie neodpustím, to nevychytala. Stejně tak xenony za nějaký rozumný příplatek např. 15 tis a ne celý paket za mraky peněz.
Subaru Outback 2.5i Executive
Renault Megane Grandtour GT 1.6 TCE EDC 151kw - prodáno
ceed II 1.6 GDI FIFA 99kw - prodáno
ceed SW 1.6 CRDi 85kw - prodáno
Uživatelský avatar
Berka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2029  Témata: 10
Registrován: 17.12.2007
Bydliště: Rakovník  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Subaru Outback V (2018)
0 km @ 0 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod harry.callahan » 07.12.2014 18:29

No přesně dodatečnou montáž mi taky nabídl za cca 10tis ale nechci riskovat rozpadle sedačky. No teď již je verze TOP misto edice FIFA, a tam sedačky vyhřívané jsou. Katalogová cena je teda dost vysoká oproti tomu co jsem kupoval já FIFU.
harry.callahan Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 1
Registrován: 09.11.2014
Bydliště: Beroun  Czech Republic (cz)

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod zaplosak » 07.12.2014 18:56

Proti gustu, vyhřívané sedačky mám už asi v třetím kamionu, no vůbec to nepoužívám, vadí mi to, když to omylem zapnu tak hned šmátrám kde se to vypíná..... :no:
Uživatelský avatar
zaplosak Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 487  Témata: 1
Registrován: 30.06.2013
Bydliště: olomouc  Czech Republic (cz)

Kia Ceed III (2018)
3000 km @ 6.8 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod mv12 » 10.12.2014 00:47

Vyhřívaný sedačky bych nechtěl... Zkoušel jsem to v předváděčkách a vůbec mi to nevyhovovaly. Zato vyhřívaný volant byl jiný kafe, ten bych bral, ale že by mi chyběl, to se říct nedá. Řekl bych, že mi Ceed topí dost rychle, takže pohoda...
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod spd001 » 10.12.2014 20:42

tak tak ceed topi velmi rychle :D
na :SK: vo vybave FIFA su aj vyhrievane sedacky s volantom a pre mna je to nutnost auto bez vyhriev. sedaciek a digi klimou by som uz viac nechcel u mna sila zvyku a vyhrievanie vyuzivam hlavne pri zmrznutom aute kym zavriem garage su teple aj volant a teda nesadnem do zamrznutej sedacky a ten volant nema chybu 8-)
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod harry.callahan » 21.12.2014 13:27

Tak až předevčírem mi dealer namontoval rozšířené zástěrky dopředu i dozadu. Musím konstatovat, že jsem měl strach jak to bude vypadat, ale na bílem autě uplně v pohodě a efekt opravdu, ale opravdu znát. Jinak dal jsem si ještě origo ofuky na okna, měl jsem i neorigo a nedoporučuji špatně pasovaly kvalita bídná. Sice je znát vetší hluk, ale jsem na ně zvyklej.Dále jsem si dal folie pod kliky a na hranu nárazníku u kufru. Jinak jsem dokupoval plastové lišty na dveře neorigo http://www.agauto.sk/cz/detail/bocni-ochranne-listy-dveri-kia-ceed-sw-2012--23898.html#galerie dále neorigo vanu do kufru gumovou http://www.agauto.sk/cz/detail/gumova-vana-do-kufru-cerna-kia-ceed-kombi-2012--23417.html a koberce teď na zimu http://www.agauto.sk/cz/detail/gumove-a ... 23299.html . Ještě musím dořešit střešní nosič, chci něco obyčejného užití 2x do roka jestli jít do HAKRu? Jinak to sem asi nepatří, ale měl jsem návštěvu kuny, no byl jsem na mrtvici, hadička od ostřikovačů na hadry a takový ten molitan od hadice na saní. Tak jsem koupil sprej Berner a dal psí chlupy v punčoše do motoru tak doufám, že to alespoň trochu pomůže.
harry.callahan Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 1
Registrován: 09.11.2014
Bydliště: Beroun  Czech Republic (cz)

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod mv12 » 21.12.2014 14:16

Tak to jsem rád, že ty zástěrky k něčemu jsou, já mám teď auto okamžitě zašpiněný jak vzadu, tak z boku celé dveře, takže jsem o funkčnosti zástěrek dost pochyboval...
Jinak ke kunám je tu taky diskuze: viewtopic.php?f=2&t=347&start=495
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod Generics » 29.07.2015 13:50

Zasterky minimalne pomuzou aspon proti kaminkum a osobne jsem byl vzdycky zvykly, ze na aute od vyroby byly a jako celek to pusobilo dobre, tak jsem je dokoupil.
A kdo ma rad ruzny vkusny doplnky, muze si poridit krytky zapadky zamku jako ja :yes: :kia:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
now: hyundai tucson style 2018 1.6t-gdi 4x4 dct
now: hyundai i20 premium 2017 1.4
ex: kia cee'd sw top 2015 1.6 gdi
ex: hyundai i40 style 2013 2.0 gdi 6a/t
ex: kia pro_cee'd 2008 1.4
ex: hyundai i30 2010 2.0
ex: hyundai elantra, getz, lantra
Generics Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 147  Témata: 3
Registrován: 01.05.2011
Bydliště: Kladno  Czech Republic (cz)

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod Rastiksvk » 29.07.2015 14:20

Zasterky som daval tiez hned montovat pri kupe auta cize pri preberani uz boli aj nahodene ... oplati sa za tu cenu
KIA CEE'D 1,6 GDi SLOVAKIA X.EDITION -Dark gun metal
Uživatelský avatar
Rastiksvk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 429  Témata: 20
Registrován: 27.01.2015
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia cee'd II (2015)
78000 km @ 7.5 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé