Jaké originální příslušenství?

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod syberius » 01.05.2014 13:19

Osobně bych doporučil průhlednej plastidip. Je to lepší než fólie.
Kia cee'd II sw 1.6 GDI exclusive
Uživatelský avatar
syberius Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 293  Témata: 6
Registrován: 24.08.2013
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW II (2013)
0 km @ 0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod achiles » 01.05.2014 14:49

taky mam folie pod klikama - lepene v servise a vysledek je fakt hroznej. Na kazde folii mam zahyby, kde se samozrejme drzi spina...
Kia Cee'd SW II (2013) Casa White, 1.6 GDI 99KW, exclusive + p. Ultra 3 ... Obrázek
Kia ProCeed GT (2024) Orange Fusin, 1.6 T-GDI 150KW
Uživatelský avatar
achiles Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 372  Témata: 4
Registrován: 17.11.2012
Bydliště: praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW II (2013)
115000 km @ 8.1 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod Rechercheur » 02.05.2014 18:07

Folie pod kliky nalepené v servisu-perfektní, bez jediné vlnky, nebo záhybu. Spokojenost...
Uživatelský avatar
Rechercheur Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 73  
Registrován: 07.01.2008
Bydliště: Plzeň  Czech Republic (cz)

Kia ProCeed GT (2019)
0 km @ 0 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod foxtrot » 02.05.2014 18:24

U mne folie pod klikama z Mukarova i po roce ok, ani nejsou videt.
KIA cee'd 1.6 GDI DCT, Exclusive + Ultra 1, Dark Gun
Obrázek
foxtrot Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 48  Témata: 2
Registrován: 19.03.2013
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW II (2013)
4000 km @ 8.2 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod Jing » 02.05.2014 23:50

Po akom case treba tie folie menit? 2 roky? 5 rokov?
Uživatelský avatar
Jing Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  Témata: 1
Registrován: 26.04.2014
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2014)
25000 km @ 5.5 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod grencer » 07.05.2014 17:05

Čau. Chtěl bych koupit tažný na Sportage. Doporučíte mi nějaké. Zatím přemýšlím o - Tažné zařízení rychloodnímatelné
vertikálně (bajonet) – ALKO
3W281ADE00
Nemusí se řezat nárazník a dá se rychle sundat.
Sportage 1,7 CRDI 07.2011. Spotřeba 2013 - 6,25
grencer Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 58  
Registrován: 09.11.2011
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod harry.callahan » 10.11.2014 19:06

Tak ve ST si jedu pro CEEDa 1.6 SW výba FIFA v bílé barvě, nechal jsem si dodělat zástěrky, folie na zadní okna, jinak jsem mimo objednal vanu do kufru a ofuky (mě vyhovují měl jsem je i na Civicu), řeším co ještě vzít za doplňky?, řešil jste někdo ochranu proti kamínkům folií apod., ještě musím dokoupit řetězy a střešní nosič (http://www.nosice-stresni.cz/detail/-stresni-nosice-menabo-pick-up-kia-ceed-5-dr-sw-2012-/
harry.callahan Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 1
Registrován: 09.11.2014
Bydliště: Beroun  Czech Republic (cz)

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod spd001 » 10.11.2014 20:51

dalsia biela FIFA :thu: vopred gratulujem len sa trochu cudujem ze zo civicu si presiel k ceedu.nie ze by to bolo zle auto,ja som max spokojny, ale co poznam chalanov ktory maju hondu tak ine auto ako honda uz nekupuju.ja som tiez chcel new civic kedze som mal v mynulosti par aut Honda ale civic bol o 5tis€ drahsi co bola sakra vela na moj rozpocet.inak potom hod foto auta lebo o zasterkach rozmyslam aj ja aj ked ich nemusim ale menej by sa to spinilo a kamienky by neodierali lak.bocne listy si nerozmyslal dat.ja rozmyslam ale neviem ci cierne alebo chrom
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod harry.callahan » 11.11.2014 08:08

No kupoval jsem Civica 2009 měl jsem jet do teď, pro rodinu potřebujeme kombík a Civic Tourer mě nějak nesedl a cenově je někde jinde. Jinak Civic neměl žádnou závádu po celou dobu ale na auto 2009 antikorozní ochrana nic moc. Plasty skřípaly až hrůza a tvrdý podvozek ze 17koly na naše silnice fakt hrůza. No a nový Civic mě disegnově moc nenadchnul staré UFO bylo vyjímečně teď již nic moc. Tak zkouším prvně korejce tak uvidíme. V podstatě FIFA z Kladna za nějaký 390tis je zajímavá nabídka.
harry.callahan Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 1
Registrován: 09.11.2014
Bydliště: Beroun  Czech Republic (cz)

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod spacirx » 11.11.2014 09:11

spd001 píše:dalsia biela FIFA :thu: vopred gratulujem len sa trochu cudujem ze zo civicu si presiel k ceedu.nie ze by to bolo zle auto,ja som max spokojny, ale co poznam chalanov ktory maju hondu tak ine auto ako honda uz nekupuju.ja som tiez chcel new civic kedze som mal v mynulosti par aut Honda ale civic bol o 5tis€ drahsi co bola sakra vela na moj rozpocet.inak potom hod foto auta lebo o zasterkach rozmyslam aj ja aj ked ich nemusim ale menej by sa to spinilo a kamienky by neodierali lak.bocne listy si nerozmyslal dat.ja rozmyslam ale neviem ci cierne alebo chrom


V garáži mám přední rozšířené na celkové fotce, zadní rozšířené sem ještě nedal, je potřeba sundat kola. Vzhled auta to nijak nekazí, akorát jsem zkoušel přiložit ty zadní a budu muset dávat bacha při couvání kolmo k chodníku, jsou níž jak hrana chodníku.
CEE'D SW II 1.6 GDI Fifa World Cup Edition
Infra red
Uživatelský avatar
spacirx Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 447  Témata: 6
Registrován: 05.11.2012
Bydliště: Zbýšov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2014)
105000 km @ 6.5 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod mv12 » 11.11.2014 11:08

Mám oboje široké zástěrky na autě na fotkách v garáži. Ještě jsem je pak lakoval do barvy auta, protože se mi nelíbily z boku, ale to jsem ještě nestihl do garáže nahodit...

Nechal jsem si teď asi před měsícem potáhnout celou přední část tj. v podstatě ten nárazník, průhlednou folií. Inspirovalo mne k tomu, že už se na tom objevily první dva vrypy od kamínků,ale jak to pomůže, to teprve uvidím...
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod spd001 » 11.11.2014 19:59

chlapi dik za info ale vase tatose som uz pozeral aj zasterky som si vsimol ale mna zaujima hlavne ako to bude vyzerat na bielej farbe :D
mal som civic este stary 5g,6g a potom neakue preludy 4g a 5g a mozem povedat ze s hondou bola vzdy zabava za volantom a s tymito autami som zistil aky je rozdiel medzi tuhou a viacprvkovou zadnou napravou aj preto som nakoniec zvolil ceeda.samozrejme so 17" je to trochu horsie ale po mojich skusenostiach to na OII nebolo az tak tvrde ako ked som jazdieval na znizenych a trdych podvozkoch + 205/40 R17 :D.Iste je ze uz asi 17" nedam(aj ked neviem odolat tomu pohladu na nizkoprofil) lebo napravi trpia ovela viac ako pri 16".Mne sa novi civic lubi akurat jedine co mi strasne vadilo je ze vodicova sedacka je strasne vysoko(tusim kvoli nadrzi ktora je vpredu a tym ziskali mega hlboky kufor) a strasne zle sa mi vystupovalo a nastupovalo.vzdy som si buchal nohy o volant a to ma uplne odradilo.nezabudni hodit to foto ked bude tatos doma :D
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod harry.callahan » 11.11.2014 21:18

Tak mi dnes volali, že zástěrky nemají snad nikde ani v centrálním skladě pro EU, normální budu čekat snad měsíc a ty rozšířené snad ještě déle, že nemají výrobce. Kolik pak stojí potažení folií proti kamínkům?
harry.callahan Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 1
Registrován: 09.11.2014
Bydliště: Beroun  Czech Republic (cz)

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod makan » 14.11.2014 15:54

Já mám v autu jak textilni, tak gumové koberečky. Perfektní je vana zavazadlového prostoru. A na doporučení jsem pořídil i rozšířené zástěrky a folie pod kliky a zadní nakládací hranu. Folie mi lepili v CarHouse Praha a úspěšnost tak 50 procent. Pod klikama zpřehýbané. Také se mi jeví folie uzadních dveří úzká. Mám také plastové ochranné lišty nášlapu. Mám krátkého Ceeda, a tak jsem využil i střešní nosiče.
makan Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 16  Témata: 3
Registrován: 02.01.2013
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd II (2012)
30000 km @ 6.5 l/100km

Re: Jaké originální příslušenství?

Příspěvekod harry.callahan » 06.12.2014 15:32

Tak dnes jsem v tom šíleném deštivém počasí jel pouze na nákup a auto bez zástěrek je jako jedná velká špinavá koule a na kufr jsem se bál pomalu šáhnout. Celý bok auta od spoda až k oknům komplet od špinavého bláta opravdu hnus. Takže zástěrky tam musím dát. Zástěrky mám stále objednané ale přemýšlím, jestli nevzít nakonec ty rozšířené. Designově je to mínus ale s takhle špinavym autem si mi teda nechce jezdit. Snažím se najít nějaké fotky jak to bude na bílém kombíku vypadat ale nemůžu nic najit.
harry.callahan Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 1
Registrován: 09.11.2014
Bydliště: Beroun  Czech Republic (cz)

PředchozíDalší

Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé