Bezpecnostne pasy

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Bezpecnostne pasy

Příspěvekod amentma » 17.12.2019 14:20

Zdravim vsetkych,

chcem sa opytat - nemate niekto skusenosti s adapterom na predlzenie bezpecnostneho pasu na Ceed SW generacie CD (od 2018 hore)? Chcel som si ulahcit kazdodennu rutinu pri zapinani pasu okolo detskej sedacky, bohuzial tzv. univerzalne adaptery z aliexpresu na toto auto nepasuju. Konretne mam kupene tieto
https://www.aliexpress.com/item/3302809 ... 4c4dzCi2R3

ironia je, ze na predoslu generaciu ceedu funguju, tiez funguju na par inych aut ktore sme skusali. ale na najnovsi ceed nie. Konkretne adapter sa da pichnut do stekera v aute, ale vrch z pasu sa neda zacvaknut do toho adaptera - krajne sedadla maju trochu kratsiu kovovu cast, takze nezapadne uplne a necvakne. Stredovy pas ma uplne iny tvar, takze ten sa do adaptera ani neda strcit.
Obrázek Kia Cee'd SW 1.6 GDI 2012
Obrázek Kia Ceed SW 1.4 T-GDI 2019
Uživatelský avatar
amentma Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 4
Registrován: 17.09.2012
Bydliště: Banská Bystrica  Slovakia (sk)

Kia Ceed SW III (2019)
10 km @ 6.7 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Bezpecnostne pasy

Příspěvekod Karens » 17.12.2019 17:57

Pokupoval som z AliE kadečo, ale neviem či by som v tomto prípade veril čínskej hračke. :(
Karens Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 647  
Registrován: 05.10.2018
Bydliště: doma  Czech Republic (cz)
AKTUÁLNĚ MÁ BAN

Re: Bezpecnostne pasy

Příspěvekod vankrut » 07.04.2020 13:29

https://www.laktovky.sk/interierove-dop ... 1HEALw_wcB
https://sk.gearbest.com/car-tools/pp_009417018633.html

neviee poradit ci to bude pasovat na ceed 2011 ? je tam vzadu mensi otvor na pracke, cize neviem ci staci len aby to zachytilo alebo realne ten otvor ma nejaky zmysel.
vankrut Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  Témata: 1
Registrován: 10.09.2011
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)

Re: Bezpecnostne pasy

Příspěvekod Karens » 07.04.2020 13:51

Mám jednu takú čínsku hračku kvôli pípaku tiež s veľkou dierou (malú ako má Kia som ani nikde nevidel) a je problém so zapínaním/odopínaním a pri zapnutí to v tom lieta. Ako vravím - ja by som tým dieťa ani nikoho iného nezapol.
Karens Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 647  
Registrován: 05.10.2018
Bydliště: doma  Czech Republic (cz)
AKTUÁLNĚ MÁ BAN

Re: Bezpecnostne pasy

Příspěvekod vankrut » 14.04.2020 14:42

objednal som ten predlzovak, taka pochybna stranka hadam to nieje nejaky scam; dam potom vediet ci to bude pasovat, alebo ci to vraciam ;)
vankrut Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  Témata: 1
Registrován: 10.09.2011
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)

Re: Bezpecnostne pasy

Příspěvekod vankrut » 20.04.2020 12:44

mozem vratit.... nezackvane to a keby aj hej do toho extendera zase nepasuje kia pas ;)
vankrut Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  Témata: 1
Registrován: 10.09.2011
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)

Re: Bezpecnostne pasy

Příspěvekod vankrut » 13.09.2020 10:43

predlzovaky kupene nakoniec z tejto stranky. shipuju to z madarska maju vsetky az na stredny sedak
https://www.seatbeltextenderpros.com
vankrut Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  Témata: 1
Registrován: 10.09.2011
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)


Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé