Poškrábané sklo

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Re: Poškrábané sklo

Příspěvekod LUKY-007 » 06.12.2013 19:04

detto sportage ..
vid.
http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f=152&t=2664&start=1860
LUKY-007 píše:Tak dalsia pikoska trochu sokujuca
--- rano po oskrabani ladu skrabkou z plastu ktoru pouzivam dlhsie a doteraz som ju pouzival bez problemov na druhom aute
mam doskrabane celne sklo ....niekolko dlhych skrbancov odzhora dole....
tak to cumim jak puk
... co je toto za kvalita skla ? :no: :no: :no: :no:

stretli ste sa niekto s takymto problemom ??? :help:

dufam ze ked to pojdem reklamovat tak povedia ze chyba je v skrabke
< Everlasting Impression > < Room4More >
Uživatelský avatar
LUKY-007 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 289  Témata: 4
Registrován: 11.03.2012
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Poškrábané sklo

Příspěvekod mbiron » 07.12.2013 07:43

Z pouceni z predchoziho Ceeda prvni generace kdy jsem mel docela poskrabane celni sklo od skrabky, jsem se u noveho modelu rozhodl uz skrabku nepouzivat a radeji necham auto 5 minut zahrat a pak led odstranim gumovou stranou sterky a mam svatej pokoj a okno jak nove.
Ja se vubec nedivim ze se to poskrabe, na vsem se setri tak proc ne na kvalite oken.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: Poškrábané sklo

Příspěvekod Stefi » 07.12.2013 09:17

To okno je asi fakt jak z plexiskla, už po prvním roce bylo proti slunci/světlu vidět ťukance, a jemná poškození v oblasti pohybu stěračů, tak jsem to vyřešil výměnou, něco přilétlo :twisted:
a je po ptácích 8-)
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3798  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

Re: Poškrábané sklo

Příspěvekod Miška » 17.02.2017 13:00

no fuj, to sklo je hnus....tiež sa pridavam po 1,5 roku od novoty to spolku doškrabaneho čelneho skla, vraj nie od stieračov, ale od plastovej škrabky...použivana bola vlani aj tuto sezonu a aj na dalšich 3 autach inych značiek a tie nemaju ani stopu po škrábnutí...žeby to bolo uhlom pod akym sa škrabkalo ? čo dodať, je to hnus na čom všetkom šetria...jak bol prvy dojem zo Cee´dky vynimočne dobry, tak po roku a pol by som do nej už nešla....korejci fakt šetria na hodne veciach na tom, začinaju mi vrzgať plasty na častiach palubovky, tesnenia na dverach tiež nič moc, kabina je pomerne hlučna a motor po štarte v chladnom počasi desne hučí, chvalabohu to ale po 2 minutach ustane... ...no des...za to by sa nemusel ani dvojtakt diesel hanbiť...až na to, že u benzinu to človek nejak neočakáva...ale všetko je vraj ok, v normále...debilita aj s tym padanim hladiny oleja...to potom aku má životnosť ten motor ? či sa nepredpokladaju štarty v zime za studena či čo ? Nie každy má vyhrievanu garaž, kde si to predom vykuri na 20 st.....pre mna velke sklamanie, i ked pohodlie riadenia sa uprieť nedá...proste po čase človek zisťuje všetky možne nedostatky :(
renovatorom sa do toho skla moc nechce, lebo je to hodne prácne, zle sa vytyčuje oblasť manipulacie, cele sklo prebehnuť nechce nikto....velkí povedia, že vymena skla je lepšia...no ale zas kto má niekolko stoviek na vymenu že... pokial nejde o rozbitie tehlou...
ale s klasickym škrabancom od stierača sa vraj vedia slušne popasovať
Uživatelský avatar
Miška Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  Témata: 1
Registrován: 05.08.2016
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2015)
0 km @ 6.8 l/100km

Re: Poškrábané sklo

Příspěvekod Stanson » 29.04.2017 11:46

Zkoušel jste sklo někdo reklamovat? Mám ho po první zimě také dost poškrábané. Přehodil jsem plastovou škrabku ze starého vozu, na kterém není ani čárka. Zcela jistě je problém ve skle.
:kia: cee'd SW II 1.6 CRDI MY 2016
Uživatelský avatar
Stanson Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 16  
Registrován: 12.01.2017
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW II (2016)
0 km @ 0 l/100km

Re: Poškrábané sklo

Příspěvekod only_one » 30.04.2017 13:00

Podle mě se škrábou skla hlavně zimním čištěním námrazy škrabkou. To sklo je zabordelený pracchem a bordelem ze silnici a pak to škrabka mechanicky v podstatě nasucho dře, měl sem to tak na všech autech a moc se s tím dělat nedá, kromě parkování v garáži.
only_one Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1103  Témata: 12
Registrován: 02.08.2011
Bydliště: Plzeň  Czech Republic (cz)

Re: Poškrábané sklo

Příspěvekod romino » 30.04.2017 14:54

Stanson píše:Zkoušel jste sklo někdo reklamovat? Mám ho po první zimě také dost poškrábané. Přehodil jsem plastovou škrabku ze starého vozu, na kterém není ani čárka. Zcela jistě je problém ve skle.

Ja som sa na to pytal.
Na toto vobec nereagovali.

ine veci v ramci zaruky porobili, bez reci, ale o tomto ani nediskutovali.
hoci tiez viem ze problem je v tom skle, ta ista skrabka, take iste skrabanie ako na predchadzajucom aute, ale tam som si ziadne ryhy nenarobil, ako na ceede uz pocas prvej zimy.
romino Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 5
Registrován: 23.11.2011
Bydliště: bratislava  Slovakia (sk)

Re: Poškrábané sklo

Příspěvekod t0x!n » 17.07.2017 09:12

psal jsem v sekci se steracema, ale tady se to bude hodit lepe, tak jen prekopirovavam sem:

Nechci zatim zakladat nove tema, ale ma to take spojeni se steracem, toto mi udelal orig. sterac v patek, dnes jsem byl v servisu na jiz dlouho domluvenou zarucni opravu, tak jsem technikovi ukazal i tento patecni "darek", klasicky odbyti, kamen ve steraci, zadna zaruka, vyrobce neuzna
Obrázek Obrázek
Prosim muj dotaz, prijde Vam toto normalni, ze by se behem deste a zapnutych steracich z niceho nic nekde z jasna vzal nekde pod gumou sterace kamen a vydrel doslova 3 drazky vedle sebe v rozmezi setin mm a to tak hluboke, ze mi v nich zustana nehet, kdyz projedu po skle? Je to teda osobne k zesileni, protoze je to odspodu az do leve strany primo ve stredu hlavniho sterace = primo v 100% stredu zornyho pole ridice, jiz behem vikendu jsem pri rizeni dobre svidral, jizda proti slunku nehorazny utrpeni. Z ceho pak to celni sklo delaji, z blata? To paradoxne sklo v zime neskrabu, abych si ho prave skrabkou nepodrel (jiz moje paranoia z predchozi i30, kde takto skrabka oddelala celni sklo)...
Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
Obrázek
Uživatelský avatar
t0x!n Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 293  Témata: 7
Registrován: 15.11.2015
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd II (2015)
42000 km @ 7.63 l/100km

Re: Poškrábané sklo

Příspěvekod only_one » 17.07.2017 10:30

možný to je, na silnici lítá bordel od protijedoucích aut. Stačí potkat naloženej náklaďák s křemičitým pískem co se trošku sype z korby.. takže na tvojí otázku, ano je to možné...
only_one Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1103  Témata: 12
Registrován: 02.08.2011
Bydliště: Plzeň  Czech Republic (cz)

Re: Poškrábané sklo

Příspěvekod Polsondeside » 16.11.2017 17:56

Taky sem letos po sedmi letech spozoroval velmi poškrábané sklo...asi i od stěračů když chytí nějaký bordel. Nejraději bych ho vyměnil, ale nechce se mi do toho.
Každopádně dám na vaše rady a v zimě budu sklo řešit gumovou stěrkou a rozmražovačem místo škrabky.
Sportage 2016 IV 1.6 T-GDI GT-Line + packet TECH; 16 000Km
Nejezdím, nejezdím, taky to nehuntuju
Polsondeside Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 793  Témata: 29
Registrován: 19.03.2016
Bydliště: Bydžovského  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2016)
16000 km @ 8 l/100km

Re: Poškrábané sklo

Příspěvekod Stefi » 16.11.2017 18:15

:help: a máte v pojistce skla :lol: :lol: , vyměnit, kameny létají furt..... a bez spolu účasti :twisted: :tongue:
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3798  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

Předchozí

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé