Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neoriginál

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Příspěvekod spazy » 28.03.2009 17:20

penek píše:Mě se ty široký těsně nad prolis ani ty zužující se, notabene s tím hrozným kolotočářským nápisem "ceed", teda moc nelíběj. Takže jsem zkusil taky tady někde zmiňovanej http://www.reszlin.cz/listy/Kia-Ceed-Sporty-Wagon-F1.jpg a včera mi přišly asi stejný, jako jsou v tom odkazu od tomriho, ty rovný, stály taky asi 750.- . Myslím, že to jsou dokonce ty samý jako tady nade mnou vycvaknul Spazy, podle mýho jsou decentní a budou ze všech typů nejfunkčnější.

Akorát že jsem je vybalil a hned na mě vypadlo, "uwaga, uwaga", tak trochu bojim, bojim, aby soudruzi v PLR neudělali někde chybu... :shock:

Příští víkend očistím, odmastím, ohřeju na pokojovou teplotu a mlasknu je tam. :-P



Dufam, ze sa Ti nebudu odlepovat lebo po precitani prispevkov mam normalne obavy z toho :|
spazy Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 127  Témata: 2
Registrován: 05.03.2009
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2008)
140 km @ 4.8 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod penek » 29.03.2009 08:37

Spazy píše:Dufam, ze sa Ti nebudu odlepovat lebo po precitani prispevkov mam normalne obavy z toho :|


No jo, to je riziko podniku u každýho do-do. Ale píšou tady taky lidi, že se jim vodlepujou i ty originály. Který, moc bych za to nedal, budou třeba taky z Polska, že jo...
Ale no nic, Ivánku, kamaráde, musíme to nějak pořešit a jít tomu štestíčku trochu naproti, dyk my ty lišty neděláme pro sebe... :D No co, přinejhorším půjdou hrubou silou dolu a maskovat to budu nějakým brutálním plamenným rychlým pruhem alias š-favorit 3.0 litre / milion-ventil ultra-mega-nukleár-grand-turismo integrale... :D
Keine Panik auf der Titanic!
Uživatelský avatar
penek Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 72  Témata: 1
Registrován: 10.03.2008
Bydliště: Český Brod  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
245000 km @ 5.3 l/100km

Příspěvekod rybko » 29.03.2009 12:38

V navode na upevnenie tych list sa pise ze treba povrch odmastit technickym benzinom....nemoze to nejako poskodit lak?
rybko Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 37  Témata: 2
Registrován: 25.12.2008
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Příspěvekod Blackdeath.p » 29.03.2009 13:39

rybko píše:V navode na upevnenie tych list sa pise ze treba povrch odmastit technickym benzinom....nemoze to nejako poskodit lak?


Neboj se toho lepil jsem si chromový znak na dveře odmastil jsem to taky technickým benzínem. Nic se ti s lakem nestane.
Uživatelský avatar
Blackdeath.p Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 968  Témata: 6
Registrován: 19.01.2008
Bydliště: Kamenné Žehrovice  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 2. místo (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
205000 km @ 7.3 l/100km

Příspěvekod Dajek » 29.03.2009 13:42

já to jenom pořádně očistil suchým hadrem a chromový písmena se do dneška ani nehnuly :yes: ale je fakt, že na ty lišty to bude chtít asi ten technickej
:kia: cee'd Sporty Wagon 1.6 CVVT Comfort Plus :love:
Uživatelský avatar
Dajek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 362  Témata: 5
Registrován: 06.04.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Příspěvekod rybko » 29.03.2009 13:54

ok.diky.idem objednavat asi tie listy tak si zistujem pred tim co a a ako...
rybko Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 37  Témata: 2
Registrován: 25.12.2008
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Příspěvekod spazy » 09.04.2009 20:14

tak uz som ich nahodil tie neoriginal konecne :-)

Obrázek
spazy Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 127  Témata: 2
Registrován: 05.03.2009
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2008)
140 km @ 4.8 l/100km

Příspěvekod tomri » 22.04.2009 13:10

Tak jak jsem před časem slíbil, tak předvádím svoje lišty (na náraznících jsou originály, protože jiné by byly hnusné, prostě jsem se hecnul a ty prachy jsem do toho vrazil :) ) Obrázek Obrázek
a fčil celé auto:
Obrázek Obrázek
Bílý šíp KIA Cee´d 1,4 CVVT
Biela jej pristane
Uživatelský avatar
tomri Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 63  Témata: 4
Registrován: 03.02.2009
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)

Kia Ceed III (2021)
16000 km @ 5.9 l/100km

Příspěvekod Dajek » 22.04.2009 16:03

@tomri
pěkný, teď už jenom, aby držely ;-)
:kia: cee'd Sporty Wagon 1.6 CVVT Comfort Plus :love:
Uživatelský avatar
Dajek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 362  Témata: 5
Registrován: 06.04.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

lišty

Příspěvekod Návštěvník » 22.04.2009 17:43

Ta bílá je pěkná, předpokládám bez příplatku, jinak doporučuju všem u marketů parkovat bokem a raději se s vozíkem projít, právě tam jde nejvíc do tuhého, dodávka stála metr ode mě a přesto si mi opřela do dveří, origo lišty se mi líbí dám je asi taky.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Dajek » 22.04.2009 17:45

@jarda2
v tomhle máš určitě pravdu, ale zrovna u mě je to bohužel celkem jedno, tak 60% totiž parkuju na sídlišti, kde je to bohužel samej slušně řečeno chytrák, kterej se ti do toho stejně těma dveřema opře
:kia: cee'd Sporty Wagon 1.6 CVVT Comfort Plus :love:
Uživatelský avatar
Dajek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 362  Témata: 5
Registrován: 06.04.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Příspěvekod tomri » 22.04.2009 19:15

@Dajek
Už jsou nalepené dva měsíce, v mrazech i v teple zatím drží (jen abych to nezakřiknul ;) )

@Jarda2
S tím parkováním je to všude na prd. I když zastavím kilometr od obchodu, stejně těsně vedle mě zastaví nějaký imbecil jen aby mi mohl odělat otisk svých, jistě krásných, dveří, na mých - už se tak stalo :(, měl jsem auto deset dní, naštěstí to šlo odleštit, ale ta dřina :P . Ale nedělám si iluze. Taky parkuju na sídlišti před domem a jednou to prostě musí přijít :(
Bílý šíp KIA Cee´d 1,4 CVVT
Biela jej pristane
Uživatelský avatar
tomri Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 63  Témata: 4
Registrován: 03.02.2009
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)

Kia Ceed III (2021)
16000 km @ 5.9 l/100km

Příspěvekod Axel » 22.04.2009 21:28

mě jen mrzí, že na SW nedělaj ty lišty na nárazníky:( byl jsem se ptát a jsou jen na normal...sice jsme zkoušeli (přímo v prodejně, divil jsem se jak až byli ochotní, což mě potěšilo) tak něják by to tam šlo (přesněji obráceně než na krátkým - delší strana by byla na boku), ale nechtěl jsem to riskovat...
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Příspěvekod matysekul » 22.04.2009 22:57

Nárazníky jsou snad stejný.Teda aspoň vepředu.
KIA Cee´d II SW 1,6 GDI Exclusiv 45000km
Uživatelský avatar
matysekul Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 779  
Registrován: 16.03.2008
Bydliště: Česko  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW II (2015)
45000 km @ 6.5 l/100km

Příspěvekod Axel » 22.04.2009 23:41

Vepředu ano, ale vzadu ne, kratký ho má víc zaoblený
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé