Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neoriginál

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod leonekx » 21.07.2011 18:25

leonekx píše:Tak musím bohužel potvrdit, že lidi jsou normální bezohledný hov*da přesně před týdnem jsem si přivezl vysněnou funglovku Ceeda SW tmavě červenou metalízu a nějakej kre**n mi ji dnes na parkovišti podepsal dveřma chytit ho při tom tak ho asi zavraždim. Samozřemě lišty na tom nemám, ale myslím že by to i zachránily, tak jsem právě objednal tyhle http://www.agauto.sk/cz/detail/bocni-li ... -8604.html snad alespoň trochu pomůžou, ale spíš myslím, že je to o lidech ne pro každého je auto jen plechovka na 4 kolech. Člověk na to mrtě dlouho šetří, má jako oko v hlavě, člena rodiny , mazlíka a pak přijde kr*pl a křápne do toho.... :angry:


..tak přátelé mám podezření, že mi to auto někdo proklel lišty nelišty, tak si tak stojim na parkovišti u parčíku, než jsem stačil zareagovat přijel frája na sekačce profrčel mi kolem auta u toho nabral kus cihly a prásk do dveří ve dveřích asi 3 kvalitní dolíky a samozřejmě barva pryč. Chvíli se mě snažil přesvědčit, že už jsem to tam měl, ale když viděl jak rudnu, tak radši zavolal šéfika naštěstí solidního chlápka. Celý dveře šly do lakovny stálo něco pře 7000 Kč šefík z firmy přijel zacvakal bez mrknutí oka a dobrý ale už se s tím autem skoro bojím někde vyjet a když slyším poblíž zvuk sekačky není mi z toho vůbec dobře... :(
Kia Cee`d SW 1,6 CRDI 85kW, 2011
leonekx Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  Témata: 1
Registrován: 02.02.2011
Bydliště: UO  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2011)
3300 km @ 5.6 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod spd001 » 08.01.2015 17:39

mate niekdo skusenosti s tymito neorig. bocnymi listami http://www.autotn.sk/p/5695/ochranne-li ... i-od-r2012 rozmyslam ze kupim teda chcem kupit bocne listy ale v :kia: mi povedali 90€(BA,TT,NR,PN) co mi pride kapenek moc za kusok plastu, tak som hladal nahradu ale vsetky co som nasiel je od toho polskeho vyrobcu RiderAuto za cca 30€ co by nebolo zle len som si vsimol ze su trosku inak tvarovane ako origo.mate niekto tieto nahrady na aute?
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod mv12 » 08.01.2015 19:00

Já lištu zvažoval, ale pak to prozatím nechal být.
Pamatuju si, že nebyl moc rozdíl v ceně orig. plastový a nerezový, takže mi přišlo, že už by se vyplatila spíš ta nerezová, i s ohledem na to, že FIFA má kovový lišty kolem oken, by k autu asi pasovala líp.

Ale mám trochu obavu, aby se za ní nedržela někde voda a nezačaly časem reznout dveře (nevím, zda iracionální) a funkčně jsem usoudil, že je stejně moc dole, takže by většinou asi bouchancům od cizích dveří nezabránila. Takže by to bylo spíš o vzhledu.
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod Arttur » 08.01.2015 20:24

Ja ich mám(Rider),už to bude aj rok a všetko v pohode, mne sa tie originály od Kie vôbec nepáčia,, a to radšej uprednostňujem originálne doplnky...
Na bielej farbe čo mám sa mi práve tieto páčili najviac a to som strávil hodne času hľadaním na nete. Pamätám sa že keď mi prišli som bol prekvapený aké boli veľmi ľahké,,,nevážia skoro nič...
Páčia sa mi aj preto že majú taký klinovitý tvar z bočného pohľadu a dávajú autu dynamickejší tvar :-) a mám pocit že práve aj tým že sú širšie ako ostatné aj lepšie ochránia pred ťukancami od dverí na parkovisku...
Kia Ceed SW Sport 1,6 Crdi AT
Uživatelský avatar
Arttur Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  Témata: 1
Registrován: 09.09.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW II (2013)
24000 km @ 6.3 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod Arttur » 08.01.2015 20:32

a ešte niečo,,,na hatchback aj combi je rovnaký typ ...
Kia Ceed SW Sport 1,6 Crdi AT
Uživatelský avatar
Arttur Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  Témata: 1
Registrován: 09.09.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW II (2013)
24000 km @ 6.3 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod spd001 » 10.01.2015 12:25

@ arttur diky to som potreboval vidiet to na bielej lebo vsade su fotky na tej hnedej.viem ze je to rovnake na hatch. a combi ja tiez zvazujem tie Rider aj ked je to Made in Poland ale ak tvrdis ze ich mas rok a si spokojny aj s vzhladom ktory mi tiez pride lepsi ako original ploche listy, tak pojdem do toho aj ja celkom sa mi pozdavaju a hlavne nemienim dat 3x tolko.Ak by som mal tmave auto urcite by som dal tie chromove ale na bielej budu najlepsie cierne.To ze by to tam casom zacalo hrzadavet sa moc nebojim a ak nahodou tak vyuzijem zaruku
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod mv12 » 10.01.2015 13:59

Vypadají moc pěkně a obzvlášť na té bílé. Myslím, že není nad čím váhat. Ty chromový se na bílou moc nehodí a mě právě moc nezaujaly na fotkách (ale ve skutečnosti může být dojem jiný), přijdou mi moc úzké, jen takový proužek... (garage.php?mode=view_image&image_id=3365) Tyhle jsou pěkně do klínu a dává to autu dynamický vzhled. Asi by to ještě víc podtrhly alu kola v kombinaci s černou (oproti stříbrným orig.)...
Naposledy upravil mv12 dne 10.01.2015 14:06, celkově upraveno 1
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod spd001 » 18.01.2015 11:49

alu kola lestene s cernimi bokmi budu v lete :twisted:

edit: konecne som po mesiaci umyl cednika a nalepil bocne listy :D spokojnost a hodi sa to aj k orig ALU ale ako pises s ciernymi to bude este o kus lepsie :yes: viac foto v albume gallery/album.php?album_id=837
Obrázek
Naposledy upravil spd001 dne 17.06.2015 19:15, celkově upraveno 1
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod mv12 » 18.01.2015 12:30

Moc pěkný :thu:

...ještě jak by to vypadalo na mém červeném, asi by tak moc jako na bílém nevynikly
Naposledy upravil mv12 dne 18.01.2015 12:34, celkově upraveno 1
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod syberius » 18.01.2015 12:31

Vypadá to moc pěkně. Taky nad nima pořád uvažuju, ikdyž už trochu s křížkem po funuse, bo už jsem si vlastní blbostí dveře odřel o sloup v podzemních garážích. Jen se bojím, že se pod tím bude držet vlhkost, když vidím jak jsou zevnitř vybraný. Nedělají se i plný?
Kia cee'd II sw 1.6 GDI exclusive
Uživatelský avatar
syberius Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 293  Témata: 6
Registrován: 24.08.2013
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW II (2013)
0 km @ 0 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod mv12 » 18.01.2015 12:46

Obava z možného reznutí dveří mne taky trochu odrazuje, i když nevím, jak je opodstatněná. Ale neřekl bych, že by proti vlhkosti pomohlo, kdyby ty lišty byly plné. Litry vody pod tím asi nebudou a vlhkost by se držela i pod plnými, už jen kvůli samolepící pásce ani plné lišty nikdy 100% nepřilnou na dveře, leda bys je podlepil na plnou plochu lepidlem...
Možná bych pro jistotu v nejnižším místě odřízl při montáži kousek té lepící pásky, aby měla případně kudy odtéci voda. Víc s tím asi nevymyslíš.
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod spd001 » 18.01.2015 12:53

No ked som ich vybalil som vahal ci lepit alebo nie lebo ten koniec mi prisiel az moc hruby/rozsireny ale ked som ich provizorne uchytil tak som zmenil nazor jedine co lutujem ze som nemal po ruke obojstrannu pasku rovnakej hrubky aby som dal aj na tie ploche konce kam vyrobca nedal ale mozno to je zamer aby to dychalo lebo kazdy vie ze vlhkost sa dostane uplne vsade a zrejme prave preto ten koniec nechali otvoreny.Tiez som bol prekvapeny ze nie su plne a ten plast neni nijak extra tvrdy teda tukancom urcite odola ale je citit ze to je polska vyroba a na ukor ceny museli setrit material.Neviem ako tie origo ci su plne alebo nie ale rozmyslal som aj nad tym ze na konceku ju jemne odlepit strcit tam dlhu hadicku a nastriekat konzervacnu latku na dutiny alebo ich dokola zatiahnut tmelom na okna co sa mi samozrejme nechce no na druhej strane si myslim ze 7 rokov to vydrzi bez korozie ved toto iste plati aj pre lapace a ked ich :kia: veselo montuje bez dodatocnej upravy proti korozii tak nevidim dovod sa bat a ak nahodou tak ich strhnem a dam to potom na zaruku.
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod Kubis » 22.05.2015 08:22

Ahoj, rád bych pořídil ochranu dveří proti odření od zdi.

Pátral jsem po internetu a narazil jsem na tyto levné ochranné u pásky.

Co si o tom myslíte, nemá to již někdo na autě? Našel jsem na ebay


Obrázek
Uživatelský avatar
Kubis Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 1
Registrován: 06.05.2015
Bydliště: CR  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2007)
100000 km @ 6.7 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod spd001 » 22.05.2015 21:02

Ak by som mal tmavu farbu tak cierne ano ale chromove ala kolotocar urcite nie
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Boční ochranné lišty na cee´d (pouze Hatchback!) neorigi

Příspěvekod Kubis » 22.05.2015 21:20

Já mám právě černou metlu, takže to bude ideální, už jsem to objednal.

Nicméně dá se tam sehnat i průhledná, která je na světlejší barvy.
Uživatelský avatar
Kubis Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 1
Registrován: 06.05.2015
Bydliště: CR  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2007)
100000 km @ 6.7 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé