stresny nosic

Styling, lak, střešní nosiče atd.

stresny nosic

Příspěvekod blackeagle » 26.04.2011 11:27

zdravim, chcem si zaobstarat stresny nosic, proste nejaku "zahradku" .. samozrejme pri kratkej ceedke nedodavaju tak pripravenu strechu ako pri SW. tak sa chcem opytat, kde a priblizne za kolko sa da zaobstarat ta sranda, co maju SW na streche. :)
:kia: Sportage HEV AWD Platinum (2023)
:kia: Cee’d 1.6 CVVT (2009)
Uživatelský avatar
blackeagle Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 70  Témata: 8
Registrován: 09.11.2009
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: stresny nosic

Příspěvekod Marek_Km » 26.04.2011 15:37

SW mají na střeše podélníky, na které se montují příčníky. Na krátké Ceedy se ty příčníky (samozřejmě jiný typ) montují do střechy, v tom je rozdíl mezi nima. Mě vyšly asi na necelé 3 tisíce, je to nějaký rok zpět, nepamatuju se přesně, mám to detailně tady v garáži a v blogu.
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod lebka75 » 26.04.2011 18:09

:kia: XCeed 1.5 T-GDi Exclusive Obrázek
Uživatelský avatar
lebka75 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 18
Registrován: 27.08.2009
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)
3. místo (1) Sponzor (2)

Kia XCeed (2021)
36500 km @ 7.2 l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod blackeagle » 26.04.2011 18:14

vdaka chlapci, cize ja tie podelniky ako ma SW nepotrebujem. a ja myslel, ze najprv budem musiet toto namontovat a az tak nosic, som nevedel, ze nosic sa montuje do tych dierok na streche.no parada
:kia: Sportage HEV AWD Platinum (2023)
:kia: Cee’d 1.6 CVVT (2009)
Uživatelský avatar
blackeagle Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 70  Témata: 8
Registrován: 09.11.2009
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Re: stresny nosic

Příspěvekod MiKo » 19.11.2012 23:29

Zima se blíží, tak potřebuju koupit střešní nosič na HB 5dv. Máte někdo ten originál s logem co nabízejí u prodejce, nebo třeba tento: http://www.ceed-shop.cz/stresni-nosice- ... 010-i2317/. Na Seatu jsem měl Hakr a hodně hučel, tak bych koupil něco jiného. Dík za každou radu.
Uživatelský avatar
MiKo Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 44  Témata: 1
Registrován: 20.04.2011
Bydliště: Červený Kostelec  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2011)
4500 km @ 0 l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod lubor » 03.01.2013 16:31

update: presuvam do spravnej temy, omylom som to dal sem, jedna sa o Sportage...

Pred casom som tu pisal o problemoch s original ocelovym nosicom c. 3W211ADE00ME, to je ten hranaty cierny. Strasne to piska, je uplne jedno ci je zatazeny alebo nie. Niekedy pri vyssich rychlostiach nad 90km/h, niekedy aj pri 60 km/h. Skusil som snad vsetko, pozapchavat vsetky diery, obalit celu tu uchytnu cast (v pripade, ze vzduch prechadza tymi strbinami), piska stale. Dnes som skusil dat dole postupne jeden a druhy, vysledok je, ze piskaju obidva, zadny trochu menej ako predny, ale predsa.
Skusal som ich aj dodatocne navzajom stiahnut, aby nemohli rezonovat, ale asi to nie je mechanicka rezonancia, lebo to nemalo vobec ziadny vplyv.
Piska to skokovito, ako keby sa skokovito menili frekvencie, nie plynule.

Uz som z toho uplne zufaly, idu z toho usi odpadnut. Na dlhsie cesty sa s tym ist neda, ci s boxom alebo len s obycajnym uchytom na lyze.
Ma niekto predstavu, CO TAM PISKA??? A ako sa toho zbavit? Robi to aj niekomu inemu?

Velmi lutujem, ze som si nepriplatil a nezobral hlinikove nosice s oblymi hranami... :(
lubor Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 78  Témata: 1
Registrován: 26.12.2010
Bydliště: Slovenská republika  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2011)
50000 km @ 6.5 l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod MiKo » 04.02.2013 13:41

Máte někdo tento střešní nosič:http://www.ceed-shop.cz/kia-ceed-hb-c264/stresni-nosice-wingbar-alu-thule-pro-kia-ceed-hb-do-rv-2010-i1799/. Je pravda co tam píšou oproti originálu na ceeda hb, odpor vzduchu, hlučnost a jak je to s dalšíma doplňkama(nosič lyží,kol nebo rakev na tu t-drážku? Díky za odpověď. :? :?
Uživatelský avatar
MiKo Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 44  Témata: 1
Registrován: 20.04.2011
Bydliště: Červený Kostelec  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2011)
4500 km @ 0 l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod zdenek.r » 04.02.2013 15:35

lubor píše:update: Pred casom som tu pisal o problemoch s original ocelovym nosicom c. 3W211ADE00ME, to je ten hranaty cierny. Strasne to piska,
Uz som z toho uplne zufaly, idu z toho usi odpadnut. Na dlhsie cesty sa s tym ist neda, ci s boxom alebo len s obycajnym uchytom na lyze.
Ma niekto predstavu, [color=#FF4040][b]CO TAM PISKA???[:(


Odhaduji tak asi před 5 lety jsme ještě měli hranaté nosníky všichni, protože kulaté byly vynalezeny až potom. A že bychom si nějak stěžovali na pískání, to až tak nepamatuju, nebo se to bralo jako že to tak má být. Tak co je jinak: menší hluk auta, takže je líp slyšet ty příčníky??, nebo hůř islované celé auto??? lepší uši to určitě nebudou.
Ale jestli nic nejde udělat s pískáním zvenčí, musí se adekvátně zesílit intenzita zvuku zevnitř audio naplno, event. prodávají ucpávky do uší :D
zdenek.r Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 161  Témata: 2
Registrován: 02.11.2011
Bydliště: Hradec Králové  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2011)
12000 km @ 4.9 l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod lubor » 04.02.2013 19:47

Dakujem za konstruktivny prispevok :cry:
kto nezazije neuveri. dajte 5 rocnemu dietatu v aute pistalku a budete mat predstavu o com to je.
lubor Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 78  Témata: 1
Registrován: 26.12.2010
Bydliště: Slovenská republika  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2011)
50000 km @ 6.5 l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod souk69 » 04.02.2013 20:27

:? Já mám na Ceedovi Sw Thulle a příčníky ocelové čtyřhranné. Při jízdě to slyšet je, ale určitě ne jako když píská dítě na píštalku :) Každopádně pokud mám na střeše ,, zahrádku ", tak tam mám i nejméně dvě kola a nebo i čtyři. A to už je při jízdě hukot. :D Ale stále se v autě můžem bavit a rádio je také slyšet. :yes: Podle mne at dáš na střechu cokoli, tak to bude slyšet. ;) Jedině zkus pošoupnout příčníky třeba dopředu nebo dozadu a třeba se hluk zmenší. Ale určitě nezmizí úplně. Holt aerodynamický hluk je prevít. :lol:
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod lubor » 04.02.2013 22:07

pošoupnout příčníky třeba dopředu nebo dozadu - toto sa neda, su tam diery, do ktorych sa to chyta

Ja by som hlavne rad pochopil, z coho ten zvuk vznika. Je to len hranatym profilom?
lubor Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 78  Témata: 1
Registrován: 26.12.2010
Bydliště: Slovenská republika  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2011)
50000 km @ 6.5 l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod souk69 » 05.02.2013 16:53

:oops: O pardon, špatně jsem to pochopil, já mám Ceeda sw , takže na střeše jsou hagusy. No a po těch si to mohu posunovat jak chci. Vlastně to dávám tak, aby po nasazení jízdních kol , šlo naplno otevřít páté dveře. No a to pískání, asi cokoli přidáš na auto , tak bude obtékající vzduch vždy dělat hluk ;) Jak jsem psal, také u mne je to slyšet, ale není to nic tak hrozného. :no:
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod Prokeš » 05.02.2013 17:14

tak mam taky Thulle a příčníky ocelové čtyřhranné,když dám box mam široký tak to je slyšet až tak ve 130 km ale žádný extrém, tet jsem koupil držáky na kolo taky od Thulle, jsem zvědavý http://www.obchod-thule.cz/815-thule-pr ... -2-ks.html jak se to bude chovat za jízdy, :lol:
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod KIASTORM » 05.02.2013 17:28

Lubor predaj ich a kup tie aerodynamicke. Stratis nejaky peniaz,ale usetris si nervy. Inak aj tie aerodynamicke piskaju...ked ich namontujes opacne :) Piskaju tam nejake diery,alebo drazky,bohuzial neviem ako su konstruovane. Ja ked som si nahodil moje,nechal som otvorene tie zlaby na spodku a piskalo to jak blazon tiez. Po nasunuti tych vyplnacich gum ticho.
Naposledy upravil KIASTORM dne 05.02.2013 17:34, celkově upraveno 1
Kia Sportage 1.7CRDi Sand Track+coolove svetla+Turbo GDI maska :-)+Stebel TM80 Magnum horn
Uživatelský avatar
KIASTORM Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 673  Témata: 4
Registrován: 12.09.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Sportage III (2011)
82000 km @ 6.3 l/100km

Re: stresny nosic

Příspěvekod lubor » 05.02.2013 17:31

konecne uzitocna rada!
kto kupi?? :D
lubor Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 78  Témata: 1
Registrován: 26.12.2010
Bydliště: Slovenská republika  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2011)
50000 km @ 6.5 l/100km

Další

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé