Přední sterače

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Přední sterače

Příspěvekod Návštěvník » 31.01.2009 17:50

Pánové stala se mi velmi nemilá záležitost, nějaká hnusná pracka zlodějská mi ukradla přední stěrače. Zůstala mi tam jen část do které se ty gumové listy uchycují. Bohužel nemůžu stěrače nikde sehnat, na benzínkách nejsou, údajně se jedná o nový typ, který ještě nedostali.
Nemáte někdo tip, kde bych je mohl sehnat? V Pondělí brzy ráno vyjíždím na cestu a proto si nemůžu dovolit být bez stěračů... Nevím jestli mi to se servisem vyjde, protože tady ve městě není. A v Sobotu ani v Neděli otevřený nebude...
Prosím tedy o Vaše rady, kde a případně za kolik bych je mohl sehnat.
Díky
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Přední sterače

Příspěvekod ferino » 31.01.2009 18:20

lys036 píše:Pánové stala se mi velmi nemilá záležitost, nějaká hnusná pracka zlodějská mi ukradla přední stěrače. Zůstala mi tam jen část do které se ty gumové listy uchycují. Bohužel nemůžu stěrače nikde sehnat, na benzínkách nejsou, údajně se jedná o nový typ, který ještě nedostali.
Nemáte někdo tip, kde bych je mohl sehnat? V Pondělí brzy ráno vyjíždím na cestu a proto si nemůžu dovolit být bez stěračů... Nevím jestli mi to se servisem vyjde, protože tady ve městě není. A v Sobotu ani v Neděli otevřený nebude...
Prosím tedy o Vaše rady, kde a případně za kolik bych je mohl sehnat.
Díky


Ak zbehnes do Tesca, tak tie budu pasovat. Teda mali by ak maju slusny vyber. ;)
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 31.01.2009 18:29

Má někdo podložené, že by v Tescu mohli být?
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod ferino » 31.01.2009 18:32

lys036 píše:Má někdo podložené, že by v Tescu mohli být?


Jo moja segra. Neviem ako u Vas, ale u nas je slusny vyber stieracov typu "aerotwin". Nasla tam s kamosom vhodne. Inak by som to tu nepisal. ;)
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

Příspěvekod vlafi » 31.01.2009 18:33

já bych navštívil servis..Taková věc bude určitě u nich na skladě..

jj..jsou to aerotwin..

Obrázek
Uživatelský avatar
vlafi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 626  Témata: 21
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Velim  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (4)

Kia cee'd (2006)
100200 km @ 0 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 31.01.2009 18:37

vlafi problém je v tom, že v PO ráno vyjíždím a na servis to nestihnu to by tam museli být už tak v 6 ráno...

http://www.autola.cz/5187-aerotwin/14487-sterac-bosch-aerotwin-sada-650450/ tohle jsou podle tebe ony?
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod ferino » 31.01.2009 18:46

lys036 píše:vlafi problém je v tom, že v PO ráno vyjíždím a na servis to nestihnu to by tam museli být už tak v 6 ráno...

http://www.autola.cz/5187-aerotwin/14487-sterac-bosch-aerotwin-sada-650450/ tohle jsou podle tebe ony?


to co je v Tescu su nejake "noname", ale svoju robotu spravia. teda nemozes asi cakat za tu cenu ze posluzia bohvieako dlho, ale par tyzdnov urcite. minimalne na zimu ak maju aj parkrat primrznut k oknu.
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

Příspěvekod vlafi » 31.01.2009 19:03

mělo by to být ono...akorát jde o délku..Skočte někdo k autu a mrkněte na to jak jsou ty stěrače dlouhé...
Zkus zítra zavolat jednomu z pracovníků a domluvit se s ním,zda by to nějak nešlo..
Uživatelský avatar
vlafi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 626  Témata: 21
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Velim  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (4)

Kia cee'd (2006)
100200 km @ 0 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 31.01.2009 20:03

Pánové mám to vyřešeno. Zvlášť děkuji Ferinovi za tip na TESCO... Stěrače už mám namontované a rozdíl ve kvalitě stírání žádný... Pravděpodobně se rychleji opotřebí, ale za tu cenu alespoň nebudu stresovat jestli je zase někdo nečorne, takže tak... :cool:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod ferino » 31.01.2009 20:05

lys036 píše:Pánové mám to vyřešeno. Zvlášť děkuji Ferinovi za tip na TESCO... Stěrače už mám namontované a rozdíl ve kvalitě stírání žádný... Pravděpodobně se rychleji opotřebí, ale za tu cenu alespoň nebudu stresovat jestli je zase někdo nečorne, takže tak... :cool:


Som rad. Nech sluzia. :) A ja odporucam aj inym kupit jedny pre istotu do kufra, lebo ak sa taketo nieco stane cez weekend na horach daleko od TESCA, tak je to vacsi problem. Hlavne pocas zleho pocasia.
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 31.01.2009 20:13

No ani nepovídej, myslel jsem že už to fakt nevyřeším... Naštěstí jo...
Je sice moc pěkné, že na svých autech máme nejmodernější typ stěračů, ale problém je v tom, že jejich krádež trvá cca 2 vteřiny... :evil:
Lidi fakt dneska ukradnou cokoliv...
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Ingdave » 31.01.2009 20:20

lys036 píše:No ani nepovídej, myslel jsem že už to fakt nevyřeším... Naštěstí jo...
Je sice moc pěkné, že na svých autech máme nejmodernější typ stěračů, ale problém je v tom, že jejich krádež trvá cca 2 vteřiny... :evil:
Lidi fakt dneska ukradnou cokoliv...


Můžu se zeptat na kolik vyšly a ve kterém tescu jsi je koupil. Díky
Cee´d SW 1.6 CRDi - MY09 Comfort Abyss Blue
najeto: 24 015 km
Uživatelský avatar
Ingdave Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 492  Témata: 1
Registrován: 06.11.2008
Bydliště: Ostrava - Mariánské Hory  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)
Nejvzdálenější účastník srazu (1)

Skoda Yeti (2010)
90700 km @ 5.8 l/100km

Příspěvekod luboss » 31.01.2009 20:24

a ako je mozne ze tam pasuje aj stierac z Tesca, pokial viem tak mi tam mame nejaky specialny adapter a v tescu predavaju univerzalne, alebo sa mylim?
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Příspěvekod Tony » 31.01.2009 20:34

lys036 píše:No ani nepovídej, myslel jsem že už to fakt nevyřeším... Naštěstí jo...
Je sice moc pěkné, že na svých autech máme nejmodernější typ stěračů, ale problém je v tom, že jejich krádež trvá cca 2 vteřiny... :evil:
Lidi fakt dneska ukradnou cokoliv...


a na co to pak bude mít exot? že by majitel ceeda? :huh: snad ne...
a ve kterém Tescu že jsi je koupil a za kolik a název jak se jmenují. díky. uvažuju totiž taky o výměně. mají už 2 roky a už to není jako za mlada-...
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 31.01.2009 20:50

Ingdave, Tony:
Kupoval jsem je v Tescu v Třinci, takže nijak extra velké tesco... Cena 150Kč/ks, celkem 300Kč. Jedná se o ploché stěrače univerzální, název tam snad ani nebyl (má to průhledný obal a pod ním takovou žlutou etiketu s popisem, na zadní straně je návod k namontovaní všech typů adaptérů)... Velikost u řidiče 24´´ tedy 600mm u spolujezdce 18´´ tedy 450mm (u spolujezdce by mohla být i velikost 19´´ pokud je k dostání). Taky jsem Tony uvažoval nad tím kdo to mohl být, na parkovišti stojí dva normální Ceedy, ale ty majitele bych na zloděje dvakrát netipoval. Fakt nevím kdo to mohl udělat. Jediné co můžu ocenit je to, že držák nebyl nijak poškozený a ani čelní sklo, protože když na držáku není stěrač a někdo by tím z vrchu bouchl na sklo, tak nevím zda by vydrželo...

luboss: No právě, že jsou univerzální, v balení je cca 5 adaptérů, které lze nasadit na stěrač a poté na různé druhy automobilů, no a mezi nimi je i ten správný na Ceeda...

Myslím, že za ty peníze super kup... U Auto Kelly by sada stála 1 300,- a v servisu asi ještě krapet více...
Návštěvník
 


km @ l/100km

Další

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé