Přední sterače

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Příspěvekod Ingdave » 31.01.2009 20:54

Díky za informace, asi si pořídím jedny náhradní pro každý případ. Ať ti slouží.
Cee´d SW 1.6 CRDi - MY09 Comfort Abyss Blue
najeto: 24 015 km
Uživatelský avatar
Ingdave Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 492  Témata: 1
Registrován: 06.11.2008
Bydliště: Ostrava - Mariánské Hory  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)
Nejvzdálenější účastník srazu (1)

Skoda Yeti (2010)
90700 km @ 5.8 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Tony » 31.01.2009 20:59

a vypadají dobře? někdy jak se dívám co tam prodávají tak se mi chce blejt (stříbrné, "tuningové",...) :P jinak dík za velikosti a kde to koupit. jo a s tou cenou v servisu máš pravdu. když sem tam byl že mi od výroby blbě stahuje stěrač u řidiče (na záruku sem to neuhrál :huh: ) tak mi řekli že, a ted pozor, 1 stěrač stojí 1000 kč!!!! komici... tak mi ho lehce zbrousili a jel sem. no rok utekl jak voda a už je dead úplně takže se stavím asi brzo v tescu ;-)
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 31.01.2009 21:26

Tony
Ne nejsou to žádné tuzing kýče, jsou to klasické černé stěrače, které na pohled od originálu nerozeznáš.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Stefi » 01.02.2009 07:58

Tony píše:a vypadají dobře? někdy jak se dívám co tam prodávají tak se mi chce blejt (stříbrné, "tuningové",...) :P jinak dík za velikosti a kde to koupit. jo a s tou cenou v servisu máš pravdu. když sem tam byl že mi od výroby blbě stahuje stěrač u řidiče (na záruku sem to neuhrál :huh: ) tak mi řekli že, a ted pozor, 1 stěrač stojí 1000 kč!!!! komici... tak mi ho lehce zbrousili a jel sem. no rok utekl jak voda a už je dead úplně takže se stavím asi brzo v tescu ;-)


Tony, naše stěrače dělá valeo, vyjdou oba na 1000 Kč, mám zdroj v Sušici, jsou uplně totožné s našima, pořizoval jsem je pro kolegu,
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3799  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

Příspěvekod Katikakus » 01.02.2009 09:45

Stefi píše:
Tony píše:a vypadají dobře? někdy jak se dívám co tam prodávají tak se mi chce blejt (stříbrné, "tuningové",...) :P jinak dík za velikosti a kde to koupit. jo a s tou cenou v servisu máš pravdu. když sem tam byl že mi od výroby blbě stahuje stěrač u řidiče (na záruku sem to neuhrál :huh: ) tak mi řekli že, a ted pozor, 1 stěrač stojí 1000 kč!!!! komici... tak mi ho lehce zbrousili a jel sem. no rok utekl jak voda a už je dead úplně takže se stavím asi brzo v tescu ;-)


Tony, naše stěrače dělá valeo, vyjdou oba na 1000 Kč, mám zdroj v Sušici, jsou uplně totožné s našima, pořizoval jsem je pro kolegu,


Muzu potvrdit, je to tak. Ptal jsem se u znameho co pracuje v Genei, da se to najit i na strankach jinych dodavatelu nahr. dilu. Tady je screenshot ze stranek Auto Kelly (www.autokelly.cz) i s objednacim cislem sady:
Obrázek
Proceed GT 1.6 T-GDI Penta Metal
Sportage III 1.6 GDI Comfort Plus Orange Techno
Cee'd 1.4 Comfort Plus So Red
Uživatelský avatar
Katikakus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 952  Témata: 2
Registrován: 13.09.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)
2. místo (1)

Kia ProCeed GT (2020)
65000 km @ 7.94 l/100km

Příspěvekod luboss » 01.02.2009 10:46

lys036 píše:Tony
Ne nejsou to žádné tuzing kýče, jsou to klasické černé stěrače, které na pohled od originálu nerozeznáš.


a nieje problem s tym ze by niekde nepriliehali ku sklu?
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 01.02.2009 11:09

luboss
Ne jak jsem psal za ty peníze je to výborná koupě... Stírají rovnoměrně po celé ploše, nikde nezůstávají čmouhy apod. Naopak se mi stávalo, že ty originály co mi ukradli, mi v poslední době stíraly kapánek s obtížemi... nevím jestli už byly sjeté či co...

Ano na AutoKelly mají Valeo, které tam vyjdou na necelých 1 300Kč s DPH což je tedy o 1 000Kč více než za nákup v Tescu. Otázkou je jak dlouho vydrží, to budu samozřejmě sledovat a napíšu...
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod mbiron » 01.02.2009 11:34

lys036 píše:Ingdave, Tony:
Kupoval jsem je v Tescu v Třinci, takže nijak extra velké tesco... Cena 150Kč/ks, celkem 300Kč. Jedná se o ploché stěrače univerzální, název tam snad ani nebyl (má to průhledný obal a pod ním takovou žlutou etiketu s popisem, na zadní straně je návod k namontovaní všech typů adaptérů)... Velikost u řidiče 24´´ tedy 600mm u spolujezdce 18´´ tedy 450mm (u spolujezdce by mohla být i velikost 19´´ pokud je k dostání). Taky jsem Tony uvažoval nad tím kdo to mohl být, na parkovišti stojí dva normální Ceedy, ale ty majitele bych na zloděje dvakrát netipoval. Fakt nevím kdo to mohl udělat. Jediné co můžu ocenit je to, že držák nebyl nijak poškozený a ani čelní sklo, protože když na držáku není stěrač a někdo by tím z vrchu bouchl na sklo, tak nevím zda by vydrželo...

luboss: No právě, že jsou univerzální, v balení je cca 5 adaptérů, které lze nasadit na stěrač a poté na různé druhy automobilů, no a mezi nimi je i ten správný na Ceeda...

Myslím, že za ty peníze super kup... U Auto Kelly by sada stála 1 300,- a v servisu asi ještě krapet více...


Cena dobra ale otazka jak to je s kvalitou, ja s tim nakupem v Tescu nemam zrovna nejlepsi zkusenosti co se steracu tyce. Pokud budou fungovat a nebudou delat kraval tak jedine dobre. Jinak by asi stalo za to si poridit jednu nahradni sadu pro podobne pripady a vozit to v aute jako nahradni zarovky.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4953  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 01.02.2009 13:05

mbiron
Tak jak jsem psal v kvalitě stírání nevidím rozdíl a hlučnost mi také nepřijde vyšší... Ono je někdy lepší nepodlehnout mediální masáži o kvalitě jen určitých výrobců a nekvalitě všech ostatních a tak dále, přece jen je to pouze kus gumy, na kterém dle mého laického názoru nelze při výrobě až tak moc pokazit...
No jako náhradní řešení pro jistotu, když je člověk na cestách je to ideální...
Kdo ví kdy a kde se opět zjeví stěračový fantóm :grin:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod mbiron » 01.02.2009 13:25

Ono neni guma jako guma a ja uz kdysi jsem kupoval sterace a vydrz byla velice ruznoroda, po nekolika tydnech sterac zacal delat hroznej kraval a stirani bylo priserne. Kupoval jsem i grafitove, lepsi jsou ale vydrz taky zadna slava. Original jsou zatim jednoznacne nejkvalitnejsi.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4953  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 01.02.2009 13:30

No tak za tu nádhernou :D cenu 1 000Kč/ks by opravdu být měly... o tom žádná...
Ale myslím, že i ty z Tesca budou použitelné a něco vydrží... Já osobně budu i klidněji spát, když vím že je to otázka 300Kč a nikoliv 2 000Kč...
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod matysekul » 01.02.2009 13:36

Něco vydrží,teď záleží co :-D Pokud Ti fungují,užívej.Jen nezapomeň informovat,jak Ti dlouho vydržely.
KIA Cee´d II SW 1,6 GDI Exclusiv 45000km
Uživatelský avatar
matysekul Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 779  
Registrován: 16.03.2008
Bydliště: Česko  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW II (2015)
45000 km @ 6.5 l/100km

Příspěvekod luboss » 01.02.2009 14:08

ja som na svojom predchadzajucom aute vymenil klasicke kovove stirace prave za aero stierace z tesca, sice ked stierace boli v klude tak to pri spolujazdcovi na konci okna mierne nepriliehalo ale vcelku stierali kvalitne, raz rocne som na nich vymenil gumicky a pohoda a pokial viem tak su na aute dodnes.
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Příspěvekod PetrCBR » 02.02.2009 00:15

A jak by se k takovemu problemu postavila treba KIA Assistance ? Cestovat bez steracu je nebezpecne (pocitam, ze vyhlaska taky rika, ze auto musi mit sterace?), takze de facto ti to brani v jizde. Je jasne, ze si ty sterace zaplatis, ale podle me by ti je meli dovezt zadara.
Co vy na to ? Kdyz uz tu asistencni sluzbu mame, tak proc ji nevyuzit ?
Nikdy nerikej ze neco nejde ... vzdycky se najde nejaky blbec, ktery nevi ze to nejde a udela to.
PetrCBR Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 102  Témata: 2
Registrován: 26.07.2008
Bydliště: Rožnov p.R.  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Příspěvekod andyf » 02.02.2009 01:14

PetrCBR píše:A jak by se k takovemu problemu postavila treba KIA Assistance ? Cestovat bez steracu je nebezpecne (pocitam, ze vyhlaska taky rika, ze auto musi mit sterace?), takze de facto ti to brani v jizde. Je jasne, ze si ty sterace zaplatis, ale podle me by ti je meli dovezt zadara.
Co vy na to ? Kdyz uz tu asistencni sluzbu mame, tak proc ji nevyuzit ?

Nekdy si prectete podminky KIA Assistance, zjitite, ze je to prakticky nepouzitelne. Nevztahuje se to na vetsinu beznych situaci.
Je ale mozne tvrdit, ze pri jizde najednou samy odletely, a trvat na tom.
Ale zajimalo by me, pokud bych je zavolal a oni po prijezdu konstatovali, ze nemam narok, jak a kolik by na me vymahali.
Kia cee'd SW (2008) - 2.0L / nafta / 103kW / D4EA
Uživatelský avatar
andyf Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 92  
Registrován: 14.10.2007
Bydliště: Ricany  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW (2008)
104000 km @ 6.2 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé