Elektrické stahování oken...

Trápí Vás něco na voze?

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod Marek_Km » 30.12.2009 19:00

Sakryš, tak je to tak, vláďo tipoval bych to na ten spínač ve dveřích...
Clipboard01.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod souk69 » 30.12.2009 19:21

Marek_Km píše:
luboss píše:Tak teraz som uplne na pochybach, pretože ja som v tom že zamknute zadne okna sa mi daju od vodiča ovladat. Zajtra sa pojdem presvedcit

Přesně to samé jsem si myslel taky, ale kvůli zkoušce se mi do auta nechce...

:kia: Tak myslím , že je to u všech ceedů stejné. Při uzamčení ovládání zadních oken nejdou ovládat ani od řidiče. Zřejmě při zmačknutí tlačítka
nejde na zadní ovládání proud. Já to řeším tak,že zadní okno dle potřeby nastevřu a pak ovladač vypnu. Nevozím vzadu děti, ale psa a co kdyby si s tím oknem chtěl hrát............ :D
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod luboss » 31.12.2009 12:34

Tak som to bol vyskúšať, pretože som v tom nemal jasno a naozaj je to tak ako tu píšete, teda zamknute zadne okna sa ovladať nedaju ani z predu :thd:
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod formis » 02.01.2010 17:13

Já mám dotaz taky ke stahování oken. Mám v el. všechna 4 okna a na ovladači u řidiče mám na symbolech napsáno down. Když vytahuji okna nahoru tak všechna kromě řidiče vyjedou nahoru automaticky a to u řidiče se musí držet stále aby vyjelo nahoru. 2 polohy tam cítit jsou, ale nereaguje to. Je to tak schválně, nebo to je na reklamačku?
Kia Ceed SW 1,6 benzin * barva 8Q * model 2010
Uživatelský avatar
formis Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 39  Témata: 2
Registrován: 25.09.2009
Bydliště: Bruntál  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
16000 km @ 7.3 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod titanus » 02.01.2010 17:22

mne na 100% funguje dojazd vsade...cize aj na strane sofera kde je prakticke hladisko asi najvacsie - nezapodievat sa drzanim zatvarania okna ale soferovat...takze...servis, ak si si isty ze to nie je prstamy ale tlacitkom tak treba ist ;)


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod Marek_Km » 02.01.2010 17:57

Ne, už to tu bylo mockrát, musí ten dojezd naprogramovat, dojet ručně do spodní nebo horní polohy (nebo oboje) a podržet pár sekund v dorazu. Je to i v manuálu...
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod titanus » 02.01.2010 18:03

no ja osobne som nic take nerobil a funguje mi to aj tak...jedine ze by mi to nastavil predajca pred odovzdanim co pochybujem...takze zeby zase kus od kusu??


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod kasin » 02.01.2010 18:24

Mě to jezdí automaticky. Jen se mě už několikrát stalo, že se některé z oken nedalo zavřít, což při odchodu je problém. Naposledy mě přestala fungovat automatika a tlačítka jsem musel držet jako u manuálu. Naštěstí se to vždy vrátilo do normálu.
kasin Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 78  
Registrován: 23.03.2009
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW II (2016)
48000 km @ 6.9 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod ferino » 02.01.2010 18:25

Skor by som povedal ze cas od casu sa to podari "preprogramovat". Hlavne ak si das automaticky stiahnut/vytiahnut okno a stopnes to pocas jazdy niekde v "pol" ceste a nie raz. Mne sa to uz stalo 2x vzdy na inom okne. Opatovnym "preprogramovanim" podla manualu som to zase dostal do standartneho stavu.
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod Marek_Km » 02.01.2010 19:09

Mě se nic podobného nestalo, ale známému takhle předali auto, že na jednom tlačítku nefungoval automatický dojezd...
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod luboss » 02.01.2010 19:47

titanus píše:no ja osobne som nic take nerobil a funguje mi to aj tak...jedine ze by mi to nastavil predajca pred odovzdanim co pochybujem...takze zeby zase kus od kusu??


Od vyroby je to vsetko nastavene (az na vynimky, napr co spomina Marek_Km) takze predajca nic programovat nemusi. Okno sa moze "rozladit" pri hocijakej blbosti napr ako sa to stalo mne -okno bolo primrznute a ja som sa ho snazil otvorit - po odmrznuti nefungoval auto dojazd tak som ho musel naprogramovat. Čiže nič strašné - klučik do polohy 2, to ktore okno zavriet a vypinač prislušneho okna na vodičových dverách podržať (ako ked zatvaraš) 2 sek :yes:
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod vladislav » 04.01.2010 09:30

Tak jsem se vrátil ze servisu..Byl popojetý konektor na spínači elektrického ovládání okna...Takže zase vše funguje jak má...Dostal jsem jako dárek k Novému roku sprey na čištění palubni desky... :) Tomu říkám kladný přístup k zakazníkům.. :thu:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod snike » 04.01.2010 13:34

formis píše:Já mám dotaz taky ke stahování oken. Mám v el. všechna 4 okna a na ovladači u řidiče mám na symbolech napsáno down. Když vytahuji okna nahoru tak všechna kromě řidiče vyjedou nahoru automaticky a to u řidiče se musí držet stále aby vyjelo nahoru. 2 polohy tam cítit jsou, ale nereaguje to. Je to tak schválně, nebo to je na reklamačku?


Jestliže máš na tlačítku napsáno AUTO DOWN, tak ti automaticky okno sjede jen dolů :!: U tlačítek kde je AUTO okna automaticky sjíždějí i vyjíždějí ;)

Obrázek
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6102  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod formis » 04.01.2010 21:58

Okno naprogramováno, už to funguje. Díky všem.
Kia Ceed SW 1,6 benzin * barva 8Q * model 2010
Uživatelský avatar
formis Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 39  Témata: 2
Registrován: 25.09.2009
Bydliště: Bruntál  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
16000 km @ 7.3 l/100km

Re: Elektrické stahování oken...

Příspěvekod Neumi » 05.01.2010 12:50

Mam otazocku k oknam ... sice trosku od tejto tu temy ale nechcel som robit bordel dalsou.
Ako vam funguju tie listy okolo okna? Ide mi o to ze na felde som bol zvyknuty ze ked som rano prisiel k autu a bola voda na oknach (take tie kvapky na okne co zavadzaju vo vyhlade) tak som len spustil okno a znovu vytiahol hore a voda bola prec a vyhlad paradny.
No a na ceede mi to funguje asi tak ze prava strana sa trosku ocisti po spusteni okna (tak akurat ze mam vyhlad na spetak) ale lava ostane nedotknuta. Spustim okno, vytiahnem a kvapky vody akoby nic si sedia pekne dalej (nevidim poriadne na spetak ani v krizovatke).
Daju sa tie gumene listy nejak nastavit alebo nejak viac pritiahnut k oknu alebo tak nejak?
No a robi to tak len mne alebo je to bezne ?
Dik
Kia Pro_cee'd (2009)
20000 km @ 6.7 l/100km
Neumi Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 90  Témata: 3
Registrován: 27.03.2009
Bydliště: Poprad  Slovakia (sk)

PředchozíDalší

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé