Pazvuky

Trápí Vás něco na voze?

Re: Pazvuky

Příspěvekod Ryno » 11.01.2010 23:43

Jakub píše:@kolomm2: Mám. Přesně tohle mi dělá už od začátku. Jen při pomalé rychlosti a na některých nerovnostech.


Tak jsem asi jeden z vás. Také mi to vadilo a tak jsem se domluvil s prodejcem, technik sedl na zadní sedadlo Pro_ceeda a jeli jsme. Po pár metrech mě nechal zaparkovat před dílnu a vzali si to na záruční opravu. Po opravě mi do faktury (0,- Kč) napsali, že se jednalo o povolenou patronu air-bagu, který je v B sloupku. Moc se mi to nezdá, protože to vydrželo asi 2.000 km a je to tu znovu. Třeba mne podpoříte a poradíte něco zajímavého. Zatím se mi tu nejvíc líbila možnost "lepící páska - plastový díl nastavení bezp. pásu". Asi zkusím.
Ryno Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 11.01.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Pazvuky

Příspěvekod kolomm2 » 12.01.2010 10:55

Tak to mě něco začalo bouchat pod palubovkou, jakoby z kaslíku. Tak sem ho vyprázdnil a pořád, lupe to jako blázen. Až pujdu na garančku, tak jim to asi vysvětlim...
Nevolím OranžovoRudou a nechápu jak někdo může...
Uživatelský avatar
kolomm2 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 62  Témata: 2
Registrován: 14.05.2009
Bydliště: Mnichovo Hradiště  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
10500 km @ 6.7 l/100km

Re: Pazvuky

Příspěvekod romik » 12.01.2010 18:50

Možná je to mimo tuto diskusi, ale při takovém popojíždění v koloně nebo při jízdě na kočičích hlavách, případně teď na zmrazcích nebo když zajíždím do garáže a na parkovací místo téměř na volnoběh slyším někde z prostoru za přístrojovou deskou takové drnčení jako by byly uvolněné plasty. V servisu po zkušební jízdě technik nic neslyšel, budu to reklamovat v rámci první garančky. Máte někdo podobné zkušenosti ? Případně napište zda Vám to odstranili, zatím se mějte. :yes:
Uživatelský avatar
romik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 31  Témata: 1
Registrován: 08.07.2009
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
20000 km @ 5.7 l/100km

Re: Pazvuky

Příspěvekod Venda » 12.01.2010 19:05

Teď jsem zjistil (možná tím že je auto ztuhlé)že se ozve takové malé skřípání . Mám podezřenín na zadní roletu. :? .
KIA CEED SWII. 1.6GDi Ex. 9S
Uživatelský avatar
Venda Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 141  
Registrován: 19.08.2009
Bydliště: Volary  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2012)
18000 km @ 6.4 l/100km

Cvakání v přístrojové desce krátce po startu

Příspěvekod moris » 07.04.2010 09:15

ceed sw, najeto 35tis, stáří 1,5roku.

asi před dvěma měsíci mi začalo krátce po nastartování cvakat v přístrojové desce - tak cca 1-2 minuty po nastartování a trvá to tak 5 minut, pak to přestane. Nevím jestli je to problém nebo ne, ale než to dávat do servisu, chtěl bych se zeptat tady, jestli jste se s tím někdo setkal a co by to mohlo být..?
moris Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  
Registrován: 09.10.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Pazvuky

Příspěvekod RRR » 07.04.2010 20:38

Po najetí cca 2300km začínám pozorovat vrzání ze zadní části od pátých dveří,které mě dost se.. . Po delším zkoumání jsem přišel na jakési gumové vymezení,kteté je vidět při otevřeném kufru na pravé a levé straně. Naopak na zadních dveřích jsou plastové (nazvu to) vodítka,které se po zavření dotýkají gumových vymezení a pazvuk je na světě :angry: . Vše vyřešil silikonový olej a je klid,asi to bude chtít čas od času promáznout.
RRR Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 14  
Registrován: 06.02.2010
Bydliště: Hranice  Czech Republic (cz)

Re: Pazvuky

Příspěvekod marhalu » 08.04.2010 07:13

Přesně s tímhle jsem se taky potýkal. Silikonovej olej to taky vyřešil ... :)
prepared to sucCEED ;)
KIA Cee'd SW FL 1.6 CRDi Comfort Plus + něco navíc
Uživatelský avatar
marhalu Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 252  Témata: 4
Registrován: 13.10.2009
Bydliště: Praha - Prosek  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
150000 km @ 5.65 l/100km

Re: Pazvuky

Příspěvekod Neumi » 08.04.2010 08:57

Ja som tiez teraz posledne 2 tyzdne zaregistroval nejake take drncanie alebo rezonanciu plastu. Podla mojich orient. zmyslov to islo niekde od stredu palubky pod oknom. Najazdene mam nejakych skoro 13 000. Este som to neriesl nijak :(
Kia Pro_cee'd (2009)
20000 km @ 6.7 l/100km
Neumi Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 90  Témata: 3
Registrován: 27.03.2009
Bydliště: Poprad  Slovakia (sk)

Re: Pazvuky

Příspěvekod Aifell » 08.04.2010 09:10

Také když přejedu třeba příčný práh tak slyším od zadních dveří takový pazvuk, ale přijde mě to jako kdyby poskočili špatně zavřené zadní dveře (mám SW) ale může to být tím jak se ty těsnící gumy dotýkají a jak se prostě ty dveře hnou a je zvuk na světě. Kouknu také na to. jinak podobné problémy řeším tzv. volume doprava ... Co neslyším mě netrápí :lol:

Jinak předtím mě dost pleskala ta roletka v kufru. Zkoušel jsem to různě podlepit, podložit a nakonec jsem jí z kufru úplně vyndal. Ať se každý podívá, že v kufru nemám nic a aspoň ho to neláká. ;)
Uživatelský avatar
Aifell Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 381  Témata: 3
Registrován: 12.03.2008
Bydliště: Žatec  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd SW (2008)
80000 km @ 6.2 l/100km

Re: Pazvuky

Příspěvekod JonnY » 08.04.2010 15:02

obcas nieco neidentifikovatlne drnci "u mna" (sofera) a zatial som nevysledoval ci to je stlpik riadenia, od pedalov alebo sedacka. a obcas na nerovnostiach nejake pazvuky od kufra.
musim povedat ze toto ma na ceede sklamalo asi najviac. pazvuky uz po par tisic km... :thd:
JonnY Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 261  
Registrován: 22.06.2009
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: Pazvuky

Příspěvekod SelfMan » 11.04.2010 02:09

Tak ja som zatial ziadne drncanie v aute nezaregistroval :-D :thu:
SelfMan Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 155  Témata: 2
Registrován: 23.06.2009
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
9500 km @ 7.8 l/100km

Re: Pazvuky

Příspěvekod slava » 11.04.2010 11:53

Mně něco hrkalo v pravých dveřích a to tam moje žínka dala malou umělohmotnou lžičku, prý kdybys měl chuť na jogurt :? . Neřekl jsem na to nic, ale v duchu jsem byl na infarkt :shock: . Jinak teda nehrká, ani nerezonuje, ani nedrnčí nic, ale mám zatím málo najeto. Doufám, že to tak zůstane :yes: .
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: Pazvuky

Příspěvekod Eva L. » 11.04.2010 17:24

Máme na ceedke 13000km,práve sa chystáme na prvú prehliadku.Tiež začínam pozorovať nejaké zvučky z palubovky,ale to ma až tak zatiaľ netrápi.Viac ma trápi buchot ,sekanie pri nerovnostiach od kolies,zadné a najma celá pravá strana.Vždy sa pýtam či nezabudli dať tlmiče.Spozorovala som to už dávno,bola som aj v servise,vtedy povedali, že bolo uvolnené niečo na kolese.Zdalo sa mi,že to bolo chvíľu lepšie ale naozaj nie na dlho.Teraz už sekám pri každej nerovnosti pri menšej rýchlosti.Má niekto skúsenosti so servisom pri takomto probléme?O par dní tam idem.
Eva L. Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  Témata: 1
Registrován: 24.03.2010

Re: Cvakání v přístrojové desce krátce po startu

Příspěvekod moris » 15.04.2010 18:05

jeden novy poznatek. pokud mam vypnutou ventilaci, pak k cvakani v pristrojovce nedochazi. kdyz pak ventilaci zapnu (mam plnou klimatizaci, ale pouzivam spis jen cirkulaci vzduchu bez klimatizace) tak cvakani zacne. zrejme se tedy neco ohriva / rozpina a zpusobuje tento zvuk? zvlastni..
moris Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  
Registrován: 09.10.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Cvakání v přístrojové desce krátce po startu

Příspěvekod snike » 15.04.2010 19:12

... mám zřejmě podobný problém ... na vině je zřejmě elektromotorek, který ovládá mísící ventil teplého a studeného vzduchu. Po otočení klíčku, nebo vždy když přidám teplotu na chvilku to z palubky zavrčí. Už si to poslechli i v servisu a při nadcházející garanče mi to v rámci záruky vyřeší, nejspíš výměnou celé ventilace.
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6098  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé