Po 4 servisnej prehliadke blbne ovladanie radia na volante

Trápí Vás něco na voze?

Po 4 servisnej prehliadke blbne ovladanie radia na volante

Příspěvekod kyleah » 03.11.2014 13:02

Vo stvrtok som bol na 4. servisnej prehliadke a odvtedy mi blbne ovladanie radia na volante. Konkretne pri stlaceni tlacidla na pridanie hlasitosti sa hlasitost znizi, co je vsak divnejsie ze pri stlaceni tlacidla znizenie hlasitosti mi obcas vypisuje hlasku "No BT phone". Divne sa mi to zda hlavne preto ze moje radio ziaden Bluetooth nema. Stretol sa niekto s podobnym problemom? V servise mi povedali ze to s prehliadkou nema nic spolocne, doslovne citujem: "co ma spolocne vymena oleja s radiom". Mne to vsak pride ako prilis velka nahoda ze radio s ktorym neboli 4 roky ziadne problemy sa zacne takto spravat zrovna po servisnej prehliadke. Vykonava sa pri servisnej prehliadke nieco co by mohlo sposobit toto spravanie radia?

Moje auto Kia CEED 1.4 FL (rok vyroby 2010)

Dakujem
kyleah Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 2
Registrován: 03.11.2014
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Po 4 servisnej prehliadke blbne ovladanie radia na volan

Příspěvekod spd001 » 03.11.2014 19:50

urcite sa pripojili na riadiacu jednotku kvoli vymazaniu servisneho intervalu a je ale aj nemusi byt mozne ze sa nieco posralo resp aktivovalo.reklamuj ak nepomoze obrat sa na dealera :kia: :SK: nenechaj sa odbit ak ti dovtedy vsetko normalne fungovalo tak len a len ze nieco ten mantak cez pocitac posral.a obcas pomoze aj postarsit SOI-kou.A kde sa ti to stalo v ktorom servise?
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Po 4 servisnej prehliadke blbne ovladanie radia na volan

Příspěvekod Beda » 03.11.2014 21:04

Pri servisni prohlidce by se meli urcite napojit na diagnostiku a tak, byl-li nejaky novy software pro tve auto, tak ti ho mohli nahrat a neco se nemuselo povest. Mne taky nahravali jednou soft na cee'da a pak hlasil nesmyslnou hlasku o tom, ze mam neco s predehrevem vzduchu, ktery muj cee'd vubec nemel :D
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8277  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Po 4 servisnej prehliadke blbne ovladanie radia na volan

Příspěvekod Cifo » 29.04.2018 08:54

Chlapi skuste mi poradit kde je problem. Robi mi to to iste ako ako zakladatelovi prispevku. Ak to nefunguje mierne buchnem do volantu a ide to normalne, alebo pridvihnem k sebe lavu stranu volantu ak to nejde a ide to normalne. Pustim lavu stranu volantu a nejde to. Nerobi to ale pravidelne, mozno to je nahoda ze pri buchnuti alebo potiahnuti volantu to ide. Samozrejme ked to blbne tak mi korektne nefunguje ani zabudovany telefon, ked chcem prijat hovor zelenym tlacitkom, tak ho namiesto prijatia zrusi. Menili mi tlacitka a aj slimaka. Uz mi je to trapne ist do servisu s tou istou zavadou, aj ked je na to zaruka, evidentne si nevedia rady. Co to moze sposobovat, zly kontakt alebo nieco dobre neprilieha alebo uz neviem. Nemoze byt vadny kontakt z volantu, nie je dobry k nemu? Moze to sposobovat domontovanie toho original KIA tempomatu a vyriesi sa problem keby ho dali von a vsetko mi daju do povodneho stavu. Kupil som uz aj druhe radio a nepomohlo to. Ja osobne tomu neverim ze to sposobuje tempomat, ten ide vzdy normalne ako ma. Mam sa pustit do toho sam a rozobrat a pozriet kde je problem? Skusat hybat kablikmi alebo co? Len aby som to zlozil, neviem co vsetko tam je, ci to nie je moc zlozite a ci mi nevystreli airbag. Skuste poradit. Vdaka.
Kia Cee´d SW 1.6 CVVT 92kW 8/2011 M6
Uživatelský avatar
Cifo Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 122  Témata: 5
Registrován: 25.12.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: Po 4 servisnej prehliadke blbne ovladanie radia na volan

Příspěvekod Beda » 29.04.2018 08:57

Dokavad je to v zaruce, tak bych ji vyuzil a reklamoval. Jestli si s tim nevi rady tvuj servis, tak bych zkusil jiny s tim, ze bych predal veskere info, co uz se na aute zkouselo, aby nahodou nechteli delat to same :roll:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8277  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Po 4 servisnej prehliadke blbne ovladanie radia na volan

Příspěvekod Cifo » 29.04.2018 11:50

Aj nad tym som uz uvazoval ale ci iny servis by bol ochotny urobit rozbabranu robotu od konkurencie. Zaruka auta je do augusta tento rok a dufam ze plati aj na takyto elektricky problem , ze nie je tam vynimka. Mam moznost KIA Lamac alebo Zlate piesky. V KIA Petrzalka to evidentne nevedia vyriesit.
Kia Cee´d SW 1.6 CVVT 92kW 8/2011 M6
Uživatelský avatar
Cifo Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 122  Témata: 5
Registrován: 25.12.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé