Zlomená struna (pružina)

Trápí Vás něco na voze?

Re: Zlomená struna (pružina)

Příspěvekod Ondra O.K. » 11.05.2015 20:15

Pridam se do tymu, prave jsem zjistil prasklou pruzinu na levem prednim kole (Ceed, 2010, 1.6 CRDI, 138 tis.km), zjisteno potom co auto stalo tyden na parkovisti kam jsem bez problemu prijel. Zitra tedy do servisu a snad to jeste bude na zaruku
Ondra O.K. Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 16.06.2013
Bydliště: Cechy  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Zlomená struna (pružina)

Příspěvekod Mikalo » 14.05.2015 11:32

30.4. ráno sednu do auta a najednou pružinová rána ze přední části vozu. Při točení volantem opět pružinové zvuky. Během hodiny odtahovkou do servisu KIA a potvrzená prasklá pružina tlumiče. Byla objednána v Německu protože jí ve skladu nemají. Na náhradní vozidlo nemám nárok, protože kus není opravován, ale měněn. Dne 11.5. voláno do servisu a slyšel jsem super větu: BOHUŽEL PÉRO JEŠTĚ NENÍ. Vše se řeší přes záruku.
Dnes 14.5. jsem si konečně přivezl auto, ale mám dost velkou obavu o přední pravou pružinu, aby taky za nějakou tu dobu nepraskla. Byla totiž měněna jenom ta vadná. Druhá by se asi měla měnit taky.
Když už nevíš kudy kam, tak si zakřič: Nejsem sám!
Uživatelský avatar
Mikalo Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 142  
Registrován: 09.05.2010
Bydliště: Havířov  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2019)
33000 km @ 6.7 l/100km

Předchozí

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé