Problém s automatickým sklápaním spätných zrkadiel

Trápí Vás něco na voze?

Re: Problém s automatickým sklápaním spätných zrkadiel

Příspěvekod spacirx » 20.09.2018 11:20

Berka píše:Že to je mechanická vada, tomu moc nevěřím. Když jsem ten samý problém měl, tak vím, že zrcátko nemělo žádnou snahu se odklopit, prostě nijak nereagovalo. Pokud by to bylo mechanická vada, tak by byl slyšet třeba motorek a jak něco přeskakuje, nebo s tím nemůže pohnout atd.
Je zajímavé, že zrovna tento servis závadu odstranil tím, že zkontroloval nějaké kontakty a něčím je ošetřil- asi kontaktol. Od té doby problém nemám a už to je přes rok.


Souhlasím s el. problémem, protože mě to dělá jen když je vlhko, většinou ráno. (mlha, déšť) Celé léto úplně v pohodě až zas teď. Ale s reklamací dělají potíže, nejdříve chtěli jen fotku, až jsem ji poslal tak chtěli video (už ho taky mám) a teď tu čtu, že ani video nestačí, že to chtějí vidět.
CEE'D SW II 1.6 GDI Fifa World Cup Edition
Infra red
Uživatelský avatar
spacirx Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 447  Témata: 6
Registrován: 05.11.2012
Bydliště: Zbýšov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2014)
105000 km @ 6.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Předchozí

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé