Auto zhasne za jazdy

Trápí Vás něco na voze?

Auto zhasne za jazdy

Příspěvekod peto21086 » 16.12.2018 13:26

Zdravim. Vlastnim Kia ProCeed 2.0 crdi pocas jazdy mi zhasne motor väcsinou sa mi to stava pri zohriatom motore vinimocne pri studenom na pristrojovke mi svieti chyba motora a uto nejde do otacok max do 3000.ked zhasne znova nastartujem a pokracujem dalej niekedy to robi castejsie inokedy raz za cas.auto som mal aj na diagnostike a ta ukazovala vysoky tlak paliva nasledne mi kamarat v servise vycistil regulator tlaku paliva.kontrolka zhasla a auto asi jeden den islo bez problemov a potom to zacalo robit znova.pred vycistenim regulatora auto zhasinalo na kazdom kusku aj na volnobezne otacky.regulator mi vymenil za novy a auto 2 dni islo bez problemov aj vo vyssich otackach po dvoch dnoch sa intenzita zhasinania zacala stupnovat.palivovy filter bol nedavno pred tym nez to zacalo robit meneny. prosim vas o radu v com by mohla byt chyba. dakujem

Peto
peto21086 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 16.12.2018
Bydliště: Záhorska Ves  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé