Promáčknutí hrany na dveřích!!!

Trápí Vás něco na voze?

Příspěvekod vladislav » 03.02.2008 22:41

@Kosta...No co já sem viděl na tom videu tak to dělali pomocí takových dlouhých tyček na konci různě vytvarovaných..a dostali se i do hodně nepřístupných míst..takže myslím jestli ze zespodu nebo zezhora pro ně nebude takový problém...za zavolání nic nedáš... :no: :no:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Návštěvník » 03.02.2008 22:48

Jj, robia to pomocou nejakych tyciek, tiez som na to cumel ako puk ked som to prvykrat videl :) Staci tomu chlapovi poslat mailom fotku tej premackliny a on ti uz povie ci to pojde a za kolko.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Re: Promáčknutí hrany na dveřích!!!

Příspěvekod Návštěvník » 03.02.2008 22:55

Kosťa píše:Zdravím,
tak jsem dnes zjistil, že mi nájemník z našeho domu (stojím vedle jeho vyhrazeného místa, má invalidní značku) parádně nabořil P. zadní dneře cca 20 cm před klikou v místech podélné hrany pod oknem!! Provedl to svými pravými předními dvěřmi, když je otvíral, ještě to bylo na hraně těch dveří docela vidět!!!
Je tam docela solidní důlek, ale lak to vydržel, chci se jen zeptat, zda se dokáže klempíř do tohoto místa dostat. Po odstrojení dveří. Nemám tušení, co tam vše je a jak je hluboké celé boční sklo, takže bude-li nutná i jeho demontáž. Jsem z toho na mrtvici. Ten halama, co to udělal, nikdo jiný na tom jeho místě pro invalidy nestojí, takže to musel být on, se k tomu nijak hrdě nehlásí. Stojím s autem na ulici, tak se s podobnými problémy asi budu muset smířit nebo mně z roho klepne.


promluv s ním a řekni mu, že máš svědky kterří ho viděli. Pak mu pěkně musíš podorbně vylíčit co z toho bude mít za problém. Popotahování policie, magistrát, ujel od nehody takže mu vezmou body možná řidičák :) pokuta, chápeš? Mám před domem to stejné. Zkus to, jestli je to slušný člověk tak bude spolupracovat, jestli to bude stejný KRÉTÉN jako tady tak si to užiješ zase jinak. 8-)
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 03.02.2008 23:33

Ako si opravit premacknuty plech:




Plus nejaky americky vynalez :D :




Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Kosťa » 04.02.2008 15:25

Pronáčknuté zadní pravé dveře
Čau, tak jsem to dnes řešil následovně:
Syn dnes dopoledne zajel s autem do NH Car a tam mu řekli, že to nedokáží vytahnout zpět, to prý neumí!!!!! Takže standardní oprava, obrousit, vykytovat, vybrousit a nalakovat celý bok, tak zvaný rozstřik, aby prý to nebylo vidět. Předpokládaná cena caa 20 tisíc!!!!!! :shock: No málem mně kleplo.
Syn to ještě nafotil, takže jsem to poslal i na tu adresu, co jste mi doporučili www. karosar.cz. Po telefonu s majitelem mi oznámil, že to je docela prkotina, samozřejmně, že to půjde "vytahnout", dveře se nemusí rozebírat a cena bude někde okolo 1500,-. Tak nebylo co řešit a už jsem se objednal na sobotu !!! Takže dnes po práci jdu k tomu expertovi z domu co mi to nabořil a řeknu mu, že by oprava stála 20 tisíc, co on na to a až potom mu povím o té druhé možnosti opravy. Zítra bdu informovat jak se k tomu postaví.
Uživatelský avatar
Kosťa Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 135  Témata: 6
Registrován: 14.11.2007
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
20000 km @ 7.0 l/100km

Příspěvekod Jakub » 04.02.2008 15:51

@Kosťa

Chtělo by to nějaké fotky před/po. Asi by to zajímalo víc lidí. :wink:
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

Příspěvekod Beda » 04.02.2008 15:52

@Kosťa
Nechces mu temi 20tis. privodit infarkt :D aby jsi se ho zbavil natrvalo :lol: aby uz ti nemohl udelat dalsi zasek do vozu :huh:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8284  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Příspěvekod Kosťa » 04.02.2008 16:07

Toho nešiku co mi to udělal nechci nijak moc deptat, je vcelku solidní a má ještě ten hendikep se synkem. Nemůže chodit, je už po mnoha operacích a stále je na vozíku a asi to tak už zůstane, takže on má svých starosí až nad hlavu.

Fotky před opravou jsou zde:


ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Na těch fotkách to nevypadá nijak zvlášť děsivě, ale ve skutečnosti je to o dost horší. Tak uvidím, co s tím ten šikulka z Noškovic provede.
Uživatelský avatar
Kosťa Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 135  Témata: 6
Registrován: 14.11.2007
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
20000 km @ 7.0 l/100km

Příspěvekod vlafi » 04.02.2008 19:44

Já mám také nové info..Ta cena 20tis by byla zhruba za lak :shock: Jinak ten karosář je perfektní volba

Ohledně té koroze mám také novinky,ale napíšu je do jiného tématu,který musím sloučit z nějakých příspěvků co už tu někde jsou
Uživatelský avatar
vlafi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 626  Témata: 21
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Velim  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (4)

Kia cee'd (2006)
100200 km @ 0 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 05.02.2008 00:08

Kosťa píše:Pronáčknuté zadní pravé dveře
Čau, tak jsem to dnes řešil následovně:
Syn dnes dopoledne zajel s autem do NH Car a tam mu řekli, že to nedokáží vytahnout zpět, to prý neumí!!!!! Takže standardní oprava, obrousit, vykytovat, vybrousit a nalakovat celý bok, tak zvaný rozstřik, aby prý to nebylo vidět. Předpokládaná cena caa 20 tisíc!!!!!! :shock: No málem mně kleplo.
Syn to ještě nafotil, takže jsem to poslal i na tu adresu, co jste mi doporučili www. karosar.cz. Po telefonu s majitelem mi oznámil, že to je docela prkotina, samozřejmně, že to půjde "vytahnout", dveře se nemusí rozebírat a cena bude někde okolo 1500,-. Tak nebylo co řešit a už jsem se objednal na sobotu !!! Takže dnes po práci jdu k tomu expertovi z domu co mi to nabořil a řeknu mu, že by oprava stála 20 tisíc, co on na to a až potom mu povím o té druhé možnosti opravy. Zítra bdu informovat jak se k tomu postaví.


Tu druhou možnost bych mu zatím neříkal a počkal bych jak bude reagovat.Pak bych mu teprve nabídl že by to šlo i jinak.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod vlafi » 05.02.2008 00:20

@Fiko
Tak takové vychytávky bych rád uvítal i u nás..
Uživatelský avatar
vlafi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 626  Témata: 21
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Velim  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (4)

Kia cee'd (2006)
100200 km @ 0 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 05.02.2008 00:42

vlafi píše:@Fiko
Tak takové vychytávky bych rád uvítal i u nás..
Myslis tie americke vychytavky? Take veci kupis na ebay za 15 az 30 dolarov aj s postovnym na SK/CZ.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod matko100 » 05.02.2008 01:06

Cau
Vsetci asi vite,kde pracujem,a zrovna pracujem na mieste,kde sa taketo veci odrabaju,Dokonca tam aj sefujem,Taketo veci sa v pohode odrabaju bez poskodenia laku a dokonca bez nutnosti demontovat nieco,je to celkom rychle a spokojnost nado vsetko.Je to uplne normalne co sa v automobilkach pouziva,len v servisoch asi o tom nevedia.
Je na to nutne pouzit naradicko,to sme si vyrabali sami ,az na take plastove cucky,ktore prilepis na kasnu ,chvilu pockas a potom to pomocou specialneho kladiva vytiahnes,ak to vytiahnes moc ,tak to zaklepes .Tak isto pouzivas drotene haky,pomocou ktorych sa dostanes do kasne a povytlacas priehlbiny,Ziadne gitovanie a opetovne lakovanie.
Nekolko mojich chalanov odislo na zivnost do Francuzska robit auta po ladovci,Strechy predne kapoty atd.Slusne to vynasa od poistovne.
matko100 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 8
Registrován: 02.01.2008
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Premacnute piate dvere

Příspěvekod ferino » 08.02.2008 15:04

No nejaky *** vyhodil tazky skleny popolnik z balkona a takto sme dopadli. Tie ciarky pri priehlbinach su skrabance az po plech. Tiez som sa obaval opravy, ta nakoniec v autorizovanom servise stala neuveritelnych 3800,-SK (aj nejake drobne koruny zaokruhlil som na stovky). Auto po oprave vyzera ako od novoty, a to bol kufor vyklepany a prestriekany.

Obrázek
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

Příspěvekod Kosťa » 08.02.2008 15:28

Čau přátelé,
za chvíli odjíždím do Hoškovic k panu Coufalovi na opravu, kterou jsem prezentoval nahoře na fotkách. Doufám, že budu moci asistovat, vezu si foťáček a tak bych nafotil , s jeho dovolením i nějaké ty udělátka se kterými to opravuje. Poté je zde umístím, aby byla dokumentace před a po opravě.
Tak zatím, hezký víkend a jezděte opatrně.
Kosťa


Ferino
Tak to je radost koukám, že všude bydlí dementi!!!
A ta cena je super, četl jsi, co by po mně chtěli v NH Car???? A to máš určitě metlu a já jen klasiku. Sakra rozdíl. Ty jsi asi mladej kluk a v tom vašem servisu šéfuje nějaká mladý děvčica. Jinak si to neumím vysvětlit. :D :D :D
Uživatelský avatar
Kosťa Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 135  Témata: 6
Registrován: 14.11.2007
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
20000 km @ 7.0 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé