Promáčknutí hrany na dveřích!!!

Trápí Vás něco na voze?

Příspěvekod ferino » 08.02.2008 15:47

Kosťa píše:Čau přátelé,
za chvíli odjíždím do Hoškovic k panu Coufalovi na opravu, kterou jsem prezentoval nahoře na fotkách. Doufám, že budu moci asistovat, vezu si foťáček a tak bych nafotil , s jeho dovolením i nějaké ty udělátka se kterými to opravuje. Poté je zde umístím, aby byla dokumentace před a po opravě.
Tak zatím, hezký víkend a jezděte opatrně.
Kosťa


Ferino
Tak to je radost koukám, že všude bydlí dementi!!!
A ta cena je super, četl jsi, co by po mně chtěli v NH Car???? A to máš určitě metlu a já jen klasiku. Sakra rozdíl. Ty jsi asi mladej kluk a v tom vašem servisu šéfuje nějaká mladý děvčica. Jinak si to neumím vysvětlit. :D :D :D


No tridsiatku uz mam za sebou, ale citim sa mlady. :D A prijimaci technik je starsi pan, takze...
Ale auto je na polovicku, takze mozno zmurkala ked spisovali papiere, ja som vybavoval len to "rande". A cena prekvapila nas oboch. .Cakal som cca 20000,- a technik na to, ze "To chcete novy kufor?" :D
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Kosťa » 09.02.2008 00:12

Zdravím,
vrátil jsem se po opravě těch PZ dveří a jsem přímo tak nadšen, že musím napsat tento příspěvek. Ten chlapec to opravil tak, že tam opravdu není ani pod lupou vůbec nic vidět. Systém je docela jednoduchý. V podstatě je to jen vytahování za pomoci různých tlakových háků a jemné doklepání zpět. Vypadalo to sice velmi jednoduše, ale postupoval doslova po milimeterech a asi to tak jednoduché, jak se to jevilo nebude. Výsledek je ale úžasný, vřele doporučuji. Po opravě nebylo co fotit, dveře jsou jak z výroby.

Pár fotek. Mistr při práci a jeho náčiní.
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek

A když už jsem tam byl, tak jsem si nechal ještě opravit malinko promáčklý sloupek nad LZ dveřmi, ten musel vytahovat. Nalepil na místo malý kroužek s kovovou koncovkou a tu několikrát po sobě vyklepl směrem ven takovým zajímavým udělátkem (to jsem bohužel nevyfotil), pak ječtě rovnal stčech po střešních nosičích a malinko přední kapotu. Za to vše si řekl 2000,-.
Uživatelský avatar
Kosťa Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 135  Témata: 6
Registrován: 14.11.2007
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
20000 km @ 7.0 l/100km

Příspěvekod vlafi » 09.02.2008 00:17

Tak to je super..gratulace a snad budu mít také brzy nové dveře ;)
Uživatelský avatar
vlafi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 626  Témata: 21
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Velim  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (4)

Kia cee'd (2006)
100200 km @ 0 l/100km

Příspěvekod Kosťa » 09.02.2008 00:20

vlafi píše:Tak to je super..gratulace a snad budu mít také brzy nové dveře ;)


Tak to je taky docela dobrá zpráva, ne?
Doufejme, že se výrobce poučil a nové dveře již nebudou reznout.
Uživatelský avatar
Kosťa Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 135  Témata: 6
Registrován: 14.11.2007
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
20000 km @ 7.0 l/100km

Příspěvekod snike » 09.02.2008 00:23

@Kosťa: Gratuluji k nápravě škod na tvém autíčku ;-) Aspoň víme jak v případě podobné škody se dá postupovat :yes: :yes: :yes:
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6098  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

Příspěvekod Kosťa » 09.02.2008 16:17

INFO PRO VŠECHNY
Při jakékoli menší prohláklince čí důklu vřele doporučuji. Ale pozor, nic se nesnažte opravovat sami!!!! V létě loňského roku mi spadla při parkování u chaty v lese na přední kapotu asi větev. Protože to bylo v místě, kde nebyly zespodu vzpěry, tak jsem se pomocí tvrdého dřeva snažil něžným vyklepáním plech vrátit. Moc dobře se mi to nepovedlo, byl to prostě neodborný zásah. A proč to píši. Ten profík z Nošovic mi prozradil při opravě tohoto "poznamenaného" místa, že s tím, po mém zákroku, mnoho nesvede. Sice to o mnoho vylepšil, není to téměř vidět, ale vzkazuje všem svým potenciálním zákazníkům. NIC sám nevyklepávat. Tak to jen pro informaci, kdyby, nedej bože měl někdo podobný problém jako já.
Kosťa
Uživatelský avatar
Kosťa Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 135  Témata: 6
Registrován: 14.11.2007
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
20000 km @ 7.0 l/100km

Příspěvekod matko100 » 14.02.2008 21:27

Ja som mal takto prevaleny blatnik.
Stalo sa to na parkovisku,samozrejme ,ze sa vinnik nenasiel.
Posielam foto ako to vyzeralo a potom foto ako sme to s chalanmi opravili.
Vobec sme neposkodili lak,nemuseli sme ani blatnik demontovat.
Takto odrabame taketo chybicky krasy.ObrázekObrázek
matko100 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 8
Registrován: 02.01.2008
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Příspěvekod vladislav » 14.02.2008 21:32

matko100 píše:Ja som mal takto prevaleny blatnik.
Stalo sa to na parkovisku,samozrejme ,ze sa vinnik nenasiel.
Posielam foto ako to vyzeralo a potom foto ako sme to s chalanmi opravili.
Vobec sme neposkodili lak,nemuseli sme ani blatnik demontovat.
Takto odrabame taketo chybicky krasy.ObrázekObrázek




Tak to teda klobouk dolů klucí... :yes: :yes: :yes:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Příspěvekod pdob » 22.07.2008 08:28

Ahoj,
měl jsem téměř stejnou promáčklinu na dveřích, jako měl Kosťa.
Uvažoval jsem o tom "karosáři.cz", ale mám to k němu z Prahy docela daleko.
Na netu jsem našel něco obdobného v Praze:Special Car Service Praha (www.scservice.cz).
Po předchozím telefonátu jsem tam včera zajel, oprava byla hotová do 20 minut, zaplatil jsem 1200 Kč...
pdob Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 1
Registrován: 05.04.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2008)
85000 km @ 7.2 l/100km

Re: Promáčknutí hrany na dveřích!!!

Příspěvekod Mufak » 17.06.2010 20:18

Tak jste mne celkem navnadili .
Já jsem na parkovišti nakoupil takovýhle důlek Obrázek už týden po koupi auta. Ta bílá šla setřít, takže tam zůstal ten dolík a přímo na té hraně trochu sedřený lak. Byl jsem na mrtvici a v servisu mi řekli, že je to na klempíře a na přelakování. Tak jsem to zatím nechal být, ale teď jsem narazil na tento topic a začínám uvažovat jestli to neprubnu u toho karosaře. Ale jsem z Chomutova, což je trochu daleko. Možná tam tedy zkusím poslat to foto a uvidíme jak se na to budou tvářit.
Jinak ta adresa z předchozího příspěvku mi vyhazuje stránku s vydáváním elektronických podpisů :o
KIA cee'd FL 1.6 CVVT 93 kW Active Plus (2010)
Mufak Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  
Registrován: 15.05.2010
Bydliště: Chomutov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
7909 km @ 6.8 l/100km

Re: Promáčknutí hrany na dveřích!!!

Příspěvekod Jaroslav Sladky » 17.06.2010 20:53

Mufak píše:Tak jste mne celkem navnadili .
Já jsem na parkovišti nakoupil takovýhle důlek Obrázek už týden po koupi auta. Ta bílá šla setřít, takže tam zůstal ten dolík a přímo na té hraně trochu sedřený lak. Byl jsem na mrtvici a v servisu mi řekli, že je to na klempíře a na přelakování. Tak jsem to zatím nechal být, ale teď jsem narazil na tento topic a začínám uvažovat jestli to neprubnu u toho karosaře. Ale jsem z Chomutova, což je trochu daleko. Možná tam tedy zkusím poslat to foto a uvidíme jak se na to budou tvářit.
Jinak ta adresa z předchozího příspěvku mi vyhazuje stránku s vydáváním elektronických podpisů :o

Dej si odkaz na dr.Dúlek ,třeba ti to pomůže.
Jaroslav Sladky Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 66  
Registrován: 16.01.2010
Bydliště: postoloprty  Czech Republic (cz)
Sponzor (1) Organizátor srazu (1)

Re: Promáčknutí hrany na dveřích!!!

Příspěvekod Mirek28 » 18.06.2010 17:35

Mě se o zadní blatník opřel nějaký deb.. druhý den po nákupu auta. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit opravdového machra u Mníšku pod Brdy na www.afterstorm.cz oprava trvala necelou hoďku a cena byla 500,- Kč (odhad v KIA 15 - 18.000,-).
Nebo je ho kolega kousek od něj www.renovecars.cz

Metoda se jmenuje Smart fix (stačí zadat do vyhledávače a najde to dost odkazů)
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Re: Promáčknutí hrany na dveřích!!!

Příspěvekod Fido16 » 01.01.2018 19:13

Čau hoši chci se poradit. Koupil jsem od nějakého k..... důlek na předních dveřích u řidiče je to zrovna v tom zlomu dveří. Je to od petardy nebo něčeho podobného měl jsem celý bok zaflákaný od prachu. A tak se ptám co s tím? Nechce se mi jezdit do kie protože vím že takových důlků ještě bude. Problém je v tom že mám prasklý i lak a teď jakmile silničáři posolí tak aby se nestalo že to odskočí úplně. Napadlo mě že bych místo zatřel bezbarvým lakem. Samozřejmě bych zkusil místo nechat povytahovat těma terčíkama.
Fido16 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 2
Registrován: 20.02.2017
Bydliště: Zlín  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2017)
7500 km @ 6.5 l/100km

Re: Promáčknutí hrany na dveřích!!!

Příspěvekod Fido16 » 01.01.2018 19:20

Viz foto
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Fido16 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 2
Registrován: 20.02.2017
Bydliště: Zlín  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2017)
7500 km @ 6.5 l/100km

Re: Promáčknutí hrany na dveřích!!!

Příspěvekod Beda » 01.01.2018 19:50

Vylouplou barvu zatrit korekcni tuzkou v barve vozu, pak striknout bezbarvym lakem a vic bych do toho neinvestoval ... je to marny boj :( ... skrabancu se clovek neubrani, at dela co muze :oops:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8277  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé