Naklápanie svetiel

Trápí Vás něco na voze?

Naklápanie svetiel

Příspěvekod PanMacho » 15.09.2019 08:29

Ahojte

Mam starsi Ceed 2007 SW CRDI 85KW 115PS

Chystam sa na STK o 2 - 3 tyzdne a nahodou som zistil ze mi pravdepodobne nefunguje naklapanie svetiel (este to preverim) respektive neviem ci ked to prepiam tym koleckom je to vidiet volnym okom ze sa tie svetla naklapaju, asi idealne skusat po tme, nikdy som to vlastne ani nepotreboval nastavovat kedze chodim vascinou sam alebo plus jedna.

Otazka znie, kde by mohol byt problem, predpokladam ze kedze kazde svetlo ma motorcek asi sa nepokazili oba naraz. tak kde by som mal zacat s hladanim problemu

Ak niekto uz riesil vdaka za kazdu radu

Tomas
Kia Cee'd SW, 1,6 CRDi 85kW (115 PS)
PanMacho Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  Témata: 5
Registrován: 29.01.2014
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Naklápanie svetiel

Příspěvekod jozzo » 15.09.2019 09:05

Zajdi k stene po tme a skus, tam to uvidis či to funguje najprv. Potom rieš ked to nepojde. Ano, ma motorcek kazde svetlo zvlášť. Ked nie si elektro zdatný, navštiv autoelektrikara, kolko metrov kablov je v aute, toľko možností chyby...
KIA Sportage 1,6 Tgdi Gold Mhev 7DCT, Experience green 2023....
Kia Ceed 2019 1,4 MPI Silver+Silver pack - predané
Kia RIO III EX 1.25 - predané
Seat Leon 1,9 TDI - predané
Uživatelský avatar
jozzo Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 620  Témata: 4
Registrován: 05.12.2015
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Sportage V (2023)
0 km @ 0 l/100km

Re: Naklápanie svetiel

Příspěvekod Paja1971 » 02.10.2019 15:07

Taky mi to blbne. Na STK technik něco říkal, že mi to nejde, ale pak že už to jde. Pak jsem párkrát za jízdy to zkoušel, někdy to nereagovalo, ale když jsem to párkrát dal do krajních poloh, tak se to pohlo. To bylo v létě cestou na dovolenou. Pak jsem na to zapomněl. Ještě to zkusím.
Tipuju to na zaoxidované kontakty, chce to rozchodit, obrousit tím, že to budu třeba minutu přepínat rychle. Mám zkušenost, blbnul mi tak přepínač na foťáku.
Taky bych to zkusil něčím prostříkat


Odesláno z mého Mi 9T pomocí Tapatalk
Cee´d 1.4 CVVT SW Comfort+ Silver 2009 :kia:
Uživatelský avatar
Paja1971 Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 160  Témata: 5
Registrován: 08.04.2016
Bydliště: Krnov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
64000 km @ 0 l/100km


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé