uprava audia pro_ceed

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod mv12 » 24.10.2016 11:52

Když už ty dveře kvůli výměně repro rozebereš, tak tam nalep i to tlumení - není to už pak skoro žádná práce navíc ;) S ohledem na to, že dveře jsou jen slabý plech a trochu plastu, tak jejich vytlumení podle mne musí zvuku hodně pomoci už samo o sobě. Jen výměna repráku mi přijde přinejmenším jako velká škoda a zdá se mi nesmysl bez tlumení investovat do nějakého kvalitního repráku. Když šetřit, tak bych to spíš jen vytlumil a reprák neměnil, než naopak.
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod forrester » 24.10.2016 13:02

PatressPO
ako to ma kia ceed, netusim, tam sa to menit nechystam, co som posielal foto je z ford Galaxy ,kde vsetko zacalo nevinne prechodkou na kable vo dverach :D (kto ma jednu zo SAG-sharan,alhambra,galaxy,tak vie o com hovorim) prestalo mi hrat repro, tak prve kontrola prechodky, zlomene kable-klasicka choroba SAG.
a ked som rozobral dvere, tak z tych papierovych repro,mi bolo na zvracanie :D tak padla volba na vymenu prednych repro, ale tu nastal problem s montaznou hlbkou, SAG ma max 57mm priestor pre komplet repro co je dost problem zohnat,a kedze som sa to chystal robit v zime casu dost, a kamarat zamudroval, ze ked tam nedam par tlmiacich pasov tak to nema vyznam :shock:
tak nakoniec padla volba na vymenu vsetkych 10 repro + kabelaze a vytlmenie ,radio som neriesil(je tam 2 DIN)
repro do dveri som nakoniec vybral tieto +samozrejme aj vymena vyskovych repro
https://www.ahifi.cz/reproduktory-excur ... s-produktu
tlmiace pasy 15 ks
https://www.reviloshop.cz/sk/vbf-noise- ... -material/
kabelaz
http://www.tuninghifishop.sk/hollywood- ... a-cca-sc14
teflonova chranicka
http://www.tuninghifishop.sk/teflonova- ... tic-flex-4
tlmiaci sprej na zadnu stranu tapacirunku
https://www.ahifi.cz/tlumici-sprej-sinu ... #komentare
tesniaca paska
https://www.ahifi.cz/tesnici-paska-sinus-live-dbw.html
za 2 vikendy to bolo hotove, za par eur to hra neporovnatelne dobre,cisty zvuk a kedze je to tak truhla na kolesach je to ako "koncertna sien" ja som spokojny, a ked ten typek co sa tym zivi ,ohodnotil ze OK, s poznamkou, ze sice by to vytlmil komplet(cize cele auto odstrojit na karoseriu,,proste vsetko von aj stropne tapaciry)
samozrejme nemusis vsetko pouzit,len aby si mal prehlad,co som tam dal po konzultacii s typkom co taketo veci stavia na zakazku a aby ma to nezruinovalo, kedze pri tom vsetko som namiesto subwoferu radsej dal zrepasovat nezavisle kurenie+ dialkovy start za cca 500e.
nejak mi ta "skrina na kolesach" prirastla k srdcu :D za posledny rok som na nej najazdil cca 20 tisic km a na kii max 4-5 tisic a stoji v garazi a zapada prachom :D
Ceed EX CRDi predane
CEED crdi 2014
Uživatelský avatar
forrester Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 397  Témata: 5
Registrován: 05.11.2007
Bydliště: HC  Slovakia (sk)

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod KocuR » 24.10.2016 19:47

Vymena repro bez vytlmenia dveri moze dost sklamat, sice ziskas na kvalite stredov a vysok, no basom nijak nepomozes, dokonca si mozes pohorsit. Nalepit tlmenie aspon na plech neda vela namahy, u sitka to ide velmi jednoducho. Ako pise mv12, fakt radsej len vytlmit ako len menit repro.
Ak je moznost pouzit komponentne repro, kupoval by som take, koaxy su plnohodnotnou volbou len v plate alebo palubnej doske, v dverach to nie je stastne riesenie - a cim nizsie su tie reproduktory umiestnene, tym to je horsie. Davat vsade stredobasy je samozrejme maximalny nezmysel. Vpredu je urcite najlepsie pouzit komponentne repro a vzadu koaxy. Ak by si tam mal zosilnovac, prichadzalo by do uvahy aj pouzit vzadu stredobasy a na zosilnovaci im nastavit LPF aby hrali len basy, sluzili by teda len ako akasi neplnohodnotna (no prakticka) nahrada subwoofera.

Inak neviete ako to je so zarukou pri vymene repro v dverach? Zrusim si tym zaruku kompletne, alebo len na audiosystem, alebo na vsetko suvisiace s dverami?
Neskusali ste niekto menit/vyberat vyskace na dvojkovom Ceede?
Uživatelský avatar
KocuR Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 23.10.2016
Bydliště: KE  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2015)
68000 km @ 7.2 l/100km

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod PatressPO » 24.10.2016 21:31

Pani..

Vdaka za nazory.. ide o to ze ja to nebudem robit sam.. dalsia vec je ze nechcem do toho investovat vela penazi.. nakoljo som s audiom spokojny..
Idem s autom na servisnu prehladku lebo mi treba menit olej..filtre..kvapaliny... a uz dlhsiu dobu pocujem praskanie zo spolujazdcovho predneho reproduktora..takze predpokladam ze bude vybuchany.. tak by som to dal pocas servisky vymenit.. Ale bolo mi povedane ze 1ks repro stoji 35e.. a kto to mal moznost vidiet vie ze je to original papier..ako na 1 str. prispevku Tak mam dat tie peniaze za to tak este nieco dolozim a kupim lepsie a kvalitnejsie..Preto som sa rozhodol alebo uvazujem nad tym ze kupim vsetky 4ks pripadne aj 2 vysky a nieco lepsie a kvalitnejsie a nech mi to vymenia vsetko naraz..
A s novymi repro z toho mozno vytrieskam este nieco viac.. vytlmit nie je problem.. ak sa bude dat tak kupim nieco a poviem nech mi to olepia.. Ide len o to ze sa to nebude robit u specializovaneho audiotechnika len v Kii..preto to nechcem moc komplikovat..nemam aňi ziadny zosilovac ani nic.. A dalsia vec je aby mi to tam vsetko pasovalo a nic netrebalo dorabat alebo prerabat...
:kia: C’eed Facelift 2010, EX, Black Pearl, Full výbava + koža, 1.6 CRDi 123tis. km, 17" Alu Dezent RI Dark + 225/45 Pirelli P7 Cinturato
5.5 - 6l / 100km
Uživatelský avatar
PatressPO Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  Témata: 6
Registrován: 08.06.2012
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
130000 km @ 5.5 l/100km

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod forrester » 25.10.2016 00:52

patressPO
neber to od mna ako radu nejakeho audiofila :D ja som svoj vyber konzultoval s clovekom co sa tomu venuje a vedel ze si to budem montovat sam,cize "ziadny biznis za montaz" :D
ja som zadal limit do 100 e za jednu sadu repro: 2xstredobas,2x vysky 2x vyhybky. aby hrali dobre aj bez zosiku iba na radio, kedze casto vyhadzujem vsetky sedadla z auta von
bral som 2 sady repro +2x speci rozmerovo do 3 radu sedadiel
boli mi doporucene 3 modely odstupnovane podla kvality :
Gladen M165 V2
https://www.ahifi.cz/reproduktory-glade ... s-produktu
AUDIO SYSTEM MX 165 PLUS V2
https://www.ahifi.cz/reproduktory-audio ... us-v2.html
EXCURSION SX 6C
https://www.ahifi.cz/reproduktory-excur ... s-produktu
nakoniec za mna vybrala montazna hlbka :) tak som musel zobrat tie excursiony.
pikoska na zaver :D sused z vedlajsej garaze ,mlady chalanisko nasypal 1000 e za JBL do seat leon , robil mu to nejaky garaznik,subwoofer cez pol kufra,ale rezonuje mu cele auto aj stierace ,nedal mu ani cm tlmiacich pasov
Ceed EX CRDi predane
CEED crdi 2014
Uživatelský avatar
forrester Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 397  Témata: 5
Registrován: 05.11.2007
Bydliště: HC  Slovakia (sk)

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod mv12 » 25.10.2016 02:11

KocuR píše:Inak neviete ako to je so zarukou pri vymene repro v dverach? Zrusim si tym zaruku kompletne, alebo len na audiosystem, alebo na vsetko suvisiace s dverami?

Rozhodně nepřijdeš o záruku na celé auto, ale jen na to, co jsi upravil a na závady, které ta úprava a nebo tvůj zásah do vozidla způsobily. Když vyměníš repro, neměl bys automaticky přijít o záruku na celý audiosystém (když nepolezeš do jeho vnitřností), pokud příčinou jeho poruchy nebude tvůj zásah, provedené úpravy nebo přímo ty vyměněné repráky. Stejně tak u dveří přijdeš o záruku jen na vady, které by byly způsobené a souvisely s provedenými úpravami a tvým zásahem, ale nepřijdeš automaticky o záruku na dveře. V praxi však může docházet ke sporům, že reklamaci neuznají a svedou to na provedenou úpravu. Problém pak je, že ti sice musí prokázat souvislost, ale v podstatě až u případného soudu, takže když reklamaci zamítnou a nebude možná jiná dohoda, tak bys to musel řešit jedině přes soudního znalce a soud...
Když to shrnu, tak prostě když odejde něco na motoru, tak asi nebudou argumentovat, že to souvisí s výměnou repráků, ale když odejde třeba výstup v audiosystému, tak se dá čekat, že reklamaci zamítnou a musel by ses dohadovat, jestli to odešlo "únavou" nebo zda jsi to náhodou při zapojování neodpálil, zda jsi použil nevhodný reprák atd. Podobně u dveří... Když přestane fungovat stahování oken, může se stát, že to svedou na tvůj zásah, že jsi do toho lezl, dveře rozebral a něco tam poškodil apod. Když přestane těsnit těsnění kolem dveří, tak to pravděpodobně nikdo s úpravou repráků spojovat nebude :D
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod PatressPO » 25.10.2016 08:31

Forester.. uplne ta chapem..tak je to najlepsie.. :)
Vzdy je najlepsie sa dopredu poradit.. Ja som si tiez stanovil cenu za 2pary repro kt som ochotny do toho investovat..
Preto ma zaujimali nejake navrhy, postrehy odporucania aby som do KII nechodil na 2x,3x ale kupim si to dopredu a uz len im to dam vymenit..dnes nie je problem nieco kupit, objednat len sa chcem vyhnut tomu aby to pasovalo, a fungovalo. A mam aspon istotu ze ked mi to budu menit oni nemozu sa vyhovarat na nejake vady, poskodenia atd.Auto uz sice nemam v 5r zaruke na komponenty ale nepotrebujem nieco pokazit..Nikdy som neskusal rozoberat ani dvere ani tapaciry ani nic podobne preto sa do toho sam nepustam..inac by som sa s tym pohral a urobil sam..

Takze odporucas dopredu komponentne repro a vymenit aj vysky a dozadu koaxialy ano? Ja len preto sa pytam lebo povodne su 4ks stredobasy dole v dverách a vysky len vpredu hore..vysky na zadnych dverách uz nemam.. alebo kupim 2 pary komponentne repro a 1 par kt pojde do zadnych dveri mi namontuju bez vysiek.. to by malo ist ze?

Inac ako sa potom montuju tie vyhybky? Naco je to dobre?? LEbo teraz povodne v aute asi ziadne vyhybky nie su? ako sa to potom deli z radia aby hrali inac vysky aj stredobasy? JA len preto ze ci treba nejaku dalsiu kablovacku a dalej aby mi pasovali tapaciry.. :)
:kia: C’eed Facelift 2010, EX, Black Pearl, Full výbava + koža, 1.6 CRDi 123tis. km, 17" Alu Dezent RI Dark + 225/45 Pirelli P7 Cinturato
5.5 - 6l / 100km
Uživatelský avatar
PatressPO Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  Témata: 6
Registrován: 08.06.2012
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
130000 km @ 5.5 l/100km

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod KocuR » 25.10.2016 10:17

Vpredu kompa a vzadu koaxy je v pripade ceeda ideal. To co tam je origo je skor sirokopasmo ako stredobas (teda by to malo hrat aj vysky, ale to s tak velkou membranou nejde kvoli fyzike).
Vyskac nikdy nie je zapojeny napriamo, vzdy ma nejaku formu vyhybky, u zakladnych tovarenskych audiosystemov to je vzdy maly bipolarny elektrolyt v serii - kebyze ten vyskac vyberies, tak uvidis ze je na nom nalepeny. Keby tam nebol, ten vyskac za velmi kratky cas zhori a to je tiez jediny dovod preco tam v takychto pripadoch je. Ked pustis vysky do stredobasu, neublizi mu to, preto sa tam nedava nic. A to je prave problem tovarenskych reproduktorov, podobne to vsak maju riesene aj mnohe lacnejsie komponentne sety a vacsina koaxialnych reproduktorov, rozdiel tam vsak zvykne byt v tom, ze nie je pouzity elektrolyticky ale foliovy kondenzator a tiez je prisposobena hlasitost vyskaca. Cim ides cenovo vyssie, tym je (okrem ineho) drahsia ta vyhybka a prave ona robi na vyslednom zvuku najviac.
Inak co sa kablovacky tyka nemal by byt problem, na vyhybku je pod tapacirom miesta spravidla viac nez dost. V JD by som to potom pchal niekde priamo k vyskacu
Uživatelský avatar
KocuR Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 23.10.2016
Bydliště: KE  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2015)
68000 km @ 7.2 l/100km

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod PatressPO » 25.10.2016 13:42

Dobre..vdaka za odporucania.. cize nemal by byt problem aby mi to vymenili za povodne ano? Aj vysky aj stredobasy.. plus ked budu montovat aj vyhybky..
Islo my hlavne o rozmery reproduktorov aby som vedel ake kupit a tiez tu montaznu hlbu ale to sa ani nikto nevyjadri.. Neostava nic len dopasovat a merat :)
:kia: C’eed Facelift 2010, EX, Black Pearl, Full výbava + koža, 1.6 CRDi 123tis. km, 17" Alu Dezent RI Dark + 225/45 Pirelli P7 Cinturato
5.5 - 6l / 100km
Uživatelský avatar
PatressPO Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  Témata: 6
Registrován: 08.06.2012
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
130000 km @ 5.5 l/100km

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod forrester » 25.10.2016 14:03

Patress nič iné ti neostáva,len zhodiť tapacir,dať von repro a zmerať alebo podľa označenia repro objednať. Neviem ci také niečo je v manuali k autu

Odoslané z D6503 pomocou Tapatalku
Ceed EX CRDi predane
CEED crdi 2014
Uživatelský avatar
forrester Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 397  Témata: 5
Registrován: 05.11.2007
Bydliště: HC  Slovakia (sk)

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod PatressPO » 25.10.2016 18:01

Jo Forester.. je mi to jasne..skoda ze sa dafter nevyjadril..on by mozno vedel.. skorr..kedze kupoval a menil repro.. :)

Napadlo ma vygooglit dufterove repro a podla specifikacii som zistil ze predne maju 52mm a zadne 50mm takze viem ze do 52mm mi urc musia vojst.. neuvadzal ani ziadne problemy s oknami ani nicim takze malo by to sediet..akurat vravel ze to uchytenie bolo len tak tak :)
:kia: C’eed Facelift 2010, EX, Black Pearl, Full výbava + koža, 1.6 CRDi 123tis. km, 17" Alu Dezent RI Dark + 225/45 Pirelli P7 Cinturato
5.5 - 6l / 100km
Uživatelský avatar
PatressPO Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  Témata: 6
Registrován: 08.06.2012
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
130000 km @ 5.5 l/100km

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod PatressPO » 11.11.2016 16:57

Zdravim pani.. dnes som sa bol v Kii objednat na servisku a pytal som sa aj na repro..

Bolo mi povedane ze original repro ma vyjde pozor na 52,04 eur bez DPH /ks..
Normalne sa mi az oci rozgulali...
Ved za 52e kupim 2x kvalitnejsie repro.. Len mi bolo povedane ze vymenia mi aj za moje ale ze je tam obava aby nemuseli nic rezat, nitovat, aby sedeli rozmery a priemer.. ze vraj rozobratie 4 dveri je robota na 2,5-3 hodiny.. tak rozmyslam co budem teda robit...ci to risknem a kupim z netu alebo dam tolko penazi za seriovy... fakt dilema :no: :no:
:kia: C’eed Facelift 2010, EX, Black Pearl, Full výbava + koža, 1.6 CRDi 123tis. km, 17" Alu Dezent RI Dark + 225/45 Pirelli P7 Cinturato
5.5 - 6l / 100km
Uživatelský avatar
PatressPO Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  Témata: 6
Registrován: 08.06.2012
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
130000 km @ 5.5 l/100km

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod mv12 » 11.11.2016 22:49

Proč dilema? V servisu nejsou schopni říci rozměry těch originál repráků, abys podle toho mohl nakoupit? Nebo se podívat přímo do dveří ještě před nákupem. Nebo prodejce by mohl vědět. Myslím, že třeba v ahifi.cz už je u Ceeda určitě měnili i vícekrát, tak by měli vědět, zda a jaké tam pasují bez úprav. A když by nepasovaly, dá se to vrátit minimálně v rámci 14 denní lhůty...
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod Dafter » 13.11.2016 20:25

tak toto je vtip? ze rozobratie 4roch dveri 2-3hodky? :D , ja co som to robil prvy krat tak mi jedny dvere trvali 15minut, a na druhy krat uz boli za 5minut(aj rychlejisie ale nechcem machrovat) ved odsrobovat 5 srobok, a vylupnut tapacirung nemoze byt taka veda ani pre servis :hammer: :hammer: , plus vybrat stare repro nove nasrobovat do ramiku a ten ramik nasrobovat do dveri je robotka tak max na 15min pre dvere, pokial sa jedna o nejaku vyhybku tak dajme tomu ze +5min na jej umiestnenie, dones ku mne ja ti to spravim zadarmo :D


chlapi, viac krat ste tu spomenuli tu penu, aku odporucate? :) treba ju dat na kazde volne miesto alebo ako to je s umiestnenim? kde vsade sa ju oplati dat? teraz mam zase trosku casu tak sa ide na upravy :drool: :drool:
I LOVE MY :kia: pro_Ceed
Uživatelský avatar
Dafter Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 47  Témata: 6
Registrován: 27.09.2015
Bydliště: Aschau im Zillertal  Austria (at)

Kia PRO_cee'd (2010)
120000 km @ 5.2 l/100km

Re: uprava audia pro_ceed

Příspěvekod forrester » 13.11.2016 20:42

Dafter.neviem či myslíme rovnakú vec :-D ale sú to skôr tlmiace asfaltové pásy
Hodím ti sem foto akobto vypadá a čo som vyplnil ja. síce nie ceed,len aby si mal predstavu,možno má niekto lepšie foto
Tlmiaci plat
Obrázek
Vnútro dverí
Obrázek
Pod tapacirom
Obrázek

A o stranku dozadu som postoval aj aké veci som nakupoval ;-)

Odoslané z D6503 pomocou Tapatalku
Ceed EX CRDi predane
CEED crdi 2014
Uživatelský avatar
forrester Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 397  Témata: 5
Registrován: 05.11.2007
Bydliště: HC  Slovakia (sk)

PředchozíDalší

Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé