Problémy s připojením k wifi

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Problémy s připojením k wifi

Příspěvekod ALDA._ » 21.07.2019 16:28

Zdravim,
mam noveho Ceeda SW s navigaci. Propojeni s bluetooth je bezproblemove. Na mobilu mam nastaveno, ze po spojeni auta s mobilem se mi na mobilu spusti hotspot - take bezproblemove. Hotspot se spusti, ale auto se k wifi pripoji tak 5x z deseti pokusu. Kdyz se pokusim pripojit manualne, napise to, at zadam sitovy klic (ktery uz tam ale byl z predchozich jizd). Po zadani klice (hesla) to napise, ze je chybne, at zadam znova... Auto chcipnu, nastartuji, zadam heslo a najednou se pripoji...
Pak to treba 2x pripoji automaticky a pak zase musim vse znova zadavat... Stve me to.
Tovarni nastaveni toho "tabletu" jsem zkousel. Nepomohlo to.

Mate taky takovy problem?

Zitra zkusim zavolat dealerovi, jestli o tom problemu vi a jestli nemaji novy firmware tohi infotainmentu...
Kia Ceed SW 1.4 T-GDI
ALDA._ Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 1
Registrován: 02.07.2019
Bydliště: Litoměřice  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Problémy s připojením k wifi

Příspěvekod MP1 » 21.07.2019 20:18

Skús s iným telefónom. Môže byť problém tam. Ak už pýtaš pomoc, treba napísať viac informácií - model, operačný systém, custom rom áno /nie.
Ja by som ešte skúsil aktualizovať navi.
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2196  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

Re: Problémy s připojením k wifi

Příspěvekod ALDA._ » 21.07.2019 22:42

Auto mam cca 1 mesic, koupeno nove.
Mobil mam Samsung Galaxy S10e, Android 9, ofiko ceska ROM.
Aktualizovat firmware na tom "tabletu" ci navigaci me napadlo (jestli vubec nejaka novejsi verze je - zitra zavolal dealerovi, snad neco zjisti), ale zajima me, jestli se to stava vice lidem.
Kdyby to fungovalo spolehlive s jinym mobilem, tak je to stejne na prd, protoze novy mobil kupovat nebudu...ikdyz tim by se ukazalo, ze je to chyba auta a ne meho mobilu.
Jinak dekuji za reakci. Je ma chyba, ze jsem hned nenapsal, jaky mam mobil, protoze mi je jasne, ze to muze mit zasadni vliv.
Kia Ceed SW 1.4 T-GDI
ALDA._ Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 1
Registrován: 02.07.2019
Bydliště: Litoměřice  Czech Republic (cz)

Re: Problémy s připojením k wifi

Příspěvekod Quadrant » 21.07.2019 23:55

Nemusí to být chyba auta..
Občas to prostě začne blbnout, většinou když je mobil zahlcen aplikacemi a nebo po několika upgrade firmware .
Taky se právě doporučuje po aktualizaci firmware provést obnovu mobilu do továrního nastavení.
Mě například blblo připojení Bluetooth, a to jen díky tomu že v paměti autorádia jsem měl spárované 4 mobili, v momentě kdy jsem dva odstranil tak byl klid.

Jo, elektronika.. čím víc toho je tím víc to leze na nervy když něco nefunguje jak má :D
Quadrant Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 398  Témata: 1
Registrován: 19.01.2018

Re: Problémy s připojením k wifi

Příspěvekod spacirx » 22.07.2019 05:52

Někdy pomůže i některá aplikace pro bluetooth a pak už to jede spolehlivě třeba i bez ní...
CEE'D SW II 1.6 GDI Fifa World Cup Edition
Infra red
Uživatelský avatar
spacirx Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 447  Témata: 6
Registrován: 05.11.2012
Bydliště: Zbýšov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2014)
105000 km @ 6.5 l/100km

Re: Problémy s připojením k wifi

Příspěvekod ALDA._ » 22.07.2019 08:11

Uz nekolik let mam stedry datovy limit, tak vytvarim hotspot velmi casto a jeste se nestalo, aby se manzelka nebo dcera automaticky nepripojila. A kdyz jsme v aute, tak se holky pripoji a auto ne. A protoze jezdim s autem i hodne sam, tak to, ze na me data jede vic lidi nebo jen auto, nema vliv...
Kia Ceed SW 1.4 T-GDI
ALDA._ Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 1
Registrován: 02.07.2019
Bydliště: Litoměřice  Czech Republic (cz)

Re: Problémy s připojením k wifi

Příspěvekod spacirx » 22.07.2019 12:07

Ok, ale taky to neznamená, že to nemůže pomoct. (přenastaví to porty, nastaví zrcadla a co já vím ještě) :-D Auto se připojí jinak a už to jede...
CEE'D SW II 1.6 GDI Fifa World Cup Edition
Infra red
Uživatelský avatar
spacirx Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 447  Témata: 6
Registrován: 05.11.2012
Bydliště: Zbýšov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2014)
105000 km @ 6.5 l/100km

Re: Problémy s připojením k wifi

Příspěvekod buko1 » 22.07.2019 20:38

ALDA._ píše:Auto mam cca 1 mesic, koupeno nove.
Mobil mam Samsung Galaxy S10e, Android 9, ofiko ceska ROM.
Aktualizovat firmware na tom "tabletu" ci navigaci me napadlo (jestli vubec nejaka novejsi verze je - zitra zavolal dealerovi, snad neco zjisti), ale zajima me, jestli se to stava vice lidem.


Posledná aktualizácia FW navigácie je pokiaľ viem z januára 2019. Vtedy vyšiel update FW, aj máp.
Obrázek Rio Sporty 1,4 16V 71 kW (2008)
Obrázek
Obrázek Carens Platinum + Platinum Pack 1,6GDI 99KW (MY2018)
Obrázek
Uživatelský avatar
buko1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 713  Témata: 5
Registrován: 03.05.2008
Bydliště: Staškov  Slovakia (sk)
19. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Carens IV (2018)
65000 km @ 7.19 l/100km

Re: Problémy s připojením k wifi

Příspěvekod MP1 » 22.07.2019 21:35

Nevieš

Odoslané z GM1900 pomocou Tapatalku
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2196  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

Re: Problémy s připojením k wifi

Příspěvekod ALDA._ » 28.07.2019 11:50

Vypnul jsem automaticke spusteny hotspotu na mobilu a zapinam ho manualne a zatim se to pokazde pripojilo (teprve 5x, takze jeste netvrdim, ze to takhle funguje)...
Ale manzelky mobil i dcery se vzdy pripojil bez problemu...
Kia Ceed SW 1.4 T-GDI
ALDA._ Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 1
Registrován: 02.07.2019
Bydliště: Litoměřice  Czech Republic (cz)


Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé