Lůžková úprava

Sekce pro specifické dotazy k vozu cee'd SW.

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod titanus » 13.09.2009 10:13

spanie v sw mam vyskusane okrem 4. zrazu uz aj v chorvatsku a inde a pripadam si ako mechanik v pitstope...sedaky vyklopit, vytiahnut plastovu poistku, povytiahnut sedaky, hodit na predne sedacky, sklopit sedacky, nafukat postel, prehodit deku, zakryt sa a....
inak mam 190cm a ked sa vyberu sedaky tak sa clovek vyspi ako v doma...izolacia auta je :thu: a ranajsie zahmlene okna su viac romanticke ako vytecena sviecka na stole :)


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod Weroniica » 13.09.2009 14:07

titanus píše:spanie v sw mam vyskusane okrem 4. zrazu uz aj v chorvatsku a inde a pripadam si ako mechanik v pitstope...sedaky vyklopit, vytiahnut plastovu poistku, povytiahnut sedaky, hodit na predne sedacky, sklopit sedacky, nafukat postel, prehodit deku, zakryt sa a....
inak mam 190cm a ked sa vyberu sedaky tak sa clovek vyspi ako v doma...izolacia auta je :thu: a ranajsie zahmlene okna su viac romanticke ako vytecena sviecka na stole :)

Offtopic :
a copak jiného by si v chuďeře Kiuši chtěl dělat? 8-) Než jen spááááát 8-) PS: Doporučuji na ty koberce, nebo co to v kufru je alespoň deku :oops: :lol:
H L A V N Í - S P A M E R K A, ale jinak mě mají rádi... Fakt! :love:
Uživatelský avatar
Weroniica Žena
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 193  
Registrován: 12.03.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volkswagen Transporter (2000)
0 km @ 10 l/100km

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod PetrLa » 13.09.2009 14:35

Weroniica píše:
titanus píše:spanie v sw mam vyskusane okrem 4. zrazu uz aj v chorvatsku a inde a pripadam si ako mechanik v pitstope...sedaky vyklopit, vytiahnut plastovu poistku, povytiahnut sedaky, hodit na predne sedacky, sklopit sedacky, nafukat postel, prehodit deku, zakryt sa a....
inak mam 190cm a ked sa vyberu sedaky tak sa clovek vyspi ako v doma...izolacia auta je :thu: a ranajsie zahmlene okna su viac romanticke ako vytecena sviecka na stole :)

Offtopic :
a copak jiného by si v chuďeře Kiuši chtěl dělat? 8-) Než jen spááááát 8-) PS: Doporučuji na ty koberce, nebo co to v kufru je alespoň deku :oops: :lol:


dře to do kolen co? :)))))
PetrLa Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 716  
Registrován: 24.02.2008
Sponzor (1)

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod Weroniica » 13.09.2009 16:26

PetrLa píše:dře to do kolen co? :)))))

Offtopic :
Nejen do nich... Otázkou jak se otočíš... :oops: Vidím, že nejsem sama, kdo má zkušenosti 8-) ;)
H L A V N Í - S P A M E R K A, ale jinak mě mají rádi... Fakt! :love:
Uživatelský avatar
Weroniica Žena
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 193  
Registrován: 12.03.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volkswagen Transporter (2000)
0 km @ 10 l/100km

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod titanus » 13.09.2009 16:54

Offtopic :
no a preto mam nafukovaciu postel, este doporucim dobre zatiahnut rucnu aj ked ste na rovinke...auto sa zvykne rozkmytat :) a rano treba vylestit zadne okno z vnutra - stopy noch tam nevysvetlis :lol:


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod Weroniica » 13.09.2009 17:13

Offtopic :
@Titanus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: týýýjóóó to zadní okno mě dostalo :lol: :lol: :lol: :lol: ale co moje auto to není --> já doma nevysvětluju :thu: :lol: :lol: :lol: :lol:
H L A V N Í - S P A M E R K A, ale jinak mě mají rádi... Fakt! :love:
Uživatelský avatar
Weroniica Žena
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 193  
Registrován: 12.03.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volkswagen Transporter (2000)
0 km @ 10 l/100km

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod kolomm2 » 13.09.2009 19:53

LUK&s píše:no presne tak ! me se je sice nepodarilo uvolnit ale rovnou ulomit :D ale sedaky porad drzi jak maji... no kolomm2 je holt kutil :thu:



Muáá, tak teď nechápu jak sem na to koukal. Prostě úlet. Nechápu, nechápu. Přitom je to tak jednoduché... Kdyby chtěl někdo návod, jak to z nejtků předělat na šrouby, mohu poskytnout :tongue: ...
Nevolím OranžovoRudou a nechápu jak někdo může...
Uživatelský avatar
kolomm2 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 62  Témata: 2
Registrován: 14.05.2009
Bydliště: Mnichovo Hradiště  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
10500 km @ 6.7 l/100km

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod Weroniica » 13.09.2009 21:57

Jo kluci tady je vidět kdo má praxi v rozkládání auta pro "stopařky" :lol: :lol: Tím samo neukazuji ani na PetrLa ani na Titanuse :lol: :lol: :lol: :lol:
H L A V N Í - S P A M E R K A, ale jinak mě mají rádi... Fakt! :love:
Uživatelský avatar
Weroniica Žena
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 193  
Registrován: 12.03.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volkswagen Transporter (2000)
0 km @ 10 l/100km

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod kolomm2 » 14.09.2009 19:41

Weroniica píše:Jo kluci tady je vidět kdo má praxi v rozkládání auta pro "stopařky" :lol: :lol: Tím samo neukazuji ani na PetrLa ani na Titanuse :lol: :lol: :lol: :lol:


Prostě mám pravidelnej sex a nepotřebuju nahánět stopařky :tongue:
Nevolím OranžovoRudou a nechápu jak někdo může...
Uživatelský avatar
kolomm2 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 62  Témata: 2
Registrován: 14.05.2009
Bydliště: Mnichovo Hradiště  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
10500 km @ 6.7 l/100km

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod Weroniica » 14.09.2009 23:20

kolomm2 píše:
Weroniica píše:Jo kluci tady je vidět kdo má praxi v rozkládání auta pro "stopařky" :lol: :lol: Tím samo neukazuji ani na PetrLa ani na Titanuse :lol: :lol: :lol: :lol:


Prostě mám pravidelnej sex a nepotřebuju nahánět stopařky :tongue:
Vítej v klubu, ale moc nás tu není tak pšššt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
H L A V N Í - S P A M E R K A, ale jinak mě mají rádi... Fakt! :love:
Uživatelský avatar
Weroniica Žena
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 193  
Registrován: 12.03.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volkswagen Transporter (2000)
0 km @ 10 l/100km

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod pavel n » 08.10.2009 00:03

Tak jsem prubnul spaní a autě, sklopil zadní sedáky a když jsem se dal na štorc, tak sem nějakých 7 hodin v celkem pohodě nachrněl a protože to bylo zhruba před 14 dny, tak si nemůžu stěžovat že by mi byla nějaká zima.
pavel n Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  Témata: 1
Registrován: 02.01.2009
Bydliště: Cheb  Czech Republic (cz)

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod kapitanka » 04.03.2012 18:10

Ahoj, spali jsme s manželkou již několikrát a mohu potvrdit, že pohoda. Vždycky jsem měl kombika, ale v ceedu se nám zatim spalo nejpohodlněji.
kapitanka Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  Témata: 2
Registrován: 03.03.2012
Bydliště: Benešov  Czech Republic (cz)

Re: Lůžková úprava

Příspěvekod HonzaV » 04.05.2012 19:21

Zdravím , můj příspěvek nesouvisí se spaním v SW ale možná někomu pomůže.Potřeboval jsem převézt starou ledničku 186cm x 60cm x 60cm.Dal jsem přední pravé sedadlo co nejdál dopředu, sklopil opěradlo dopředu.Vyndal zadní pravou sedačku, sklopil opěradlo, vyndal roletku.Lednice se vešla a 5 zadní dveře byly zavřené.Po hodině jízdy a po 2 hodinách stání ve svislé poloze ,lednice opět funguje.
Honza :thu: :thu:
HonzaV Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 123  Témata: 3
Registrován: 01.03.2011

Lůžková úprava KIA ceed sw

Příspěvekod elkan » 11.07.2016 08:13

Když jsme vybírali nové auto, chtěli jsme, aby mělo rovnou podlahu, na které by se dalo spát. Zvítězila KIA ceed sw. Po sklopení sedaček a odsunutí předních, vznikne úplná rovina. Nechali jsme udělat matraci 120x190 cm, malinko jí upravili a přes svátky udělali první výlet. Na střeše máme zamknutý kola, a v autě v pohodě spíme. Dá se takhle vyrážet na víkendy i delší pobyty. Vyndáme akorát židličky, stůl a gril.....
Takže KIA se osvědčila. Konkurenční hyundai tam má schůdek.
Je akorát škoda, že nejdou lehce vyndat zadní sedáky, bylo by to ještě pohodlnější, a vzniklo by místo na věci. Teď je matrace zvednutá u předních sedadel, jsme menších postav, takže nám to nevadí. Sedáky jsou přišroubovaný na čtyřech šroubech, a ty se mi nechce povolovat. Matrace má 8 cm, takže se spí jako doma.....
Naposledy upravil Beda dne 10.07.2016 20:56, celkově upraveno 1
Důvod: Tema slouceno s existujicim.
KIA CEED SW GT-line 1,5 t-gdi, paket seat
Uživatelský avatar
elkan Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 416  Témata: 5
Registrován: 15.10.2015
Bydliště: Západní Čechy  Czech Republic (cz)

Kia Ceed SW III (2022)
8200 km @ 6.4 l/100km

lůžková úprava CEED 1 generace

Příspěvekod Xmax88 » 04.09.2018 19:32

Pánové není tady někdo kdo by měl lůžkovou úpravu kombíka první generace? :)

Docela by mě zajímalo kdo má jaké řešení :)
Hledal jsem po netu, ale moc toho není :)
Naposledy upravil Beda dne 04.09.2018 19:32, celkově upraveno 1
Důvod: Tema slouceno s existujicim.
Kia Ceed SW 2009 - 1.6crdi - původ Itálie koupeno 12/2017
Renault Mégane I 2001 - PRODÁNO po 9letech
Xmax88 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 25  Témata: 2
Registrován: 22.12.2017
Bydliště: Čechy pod Kosířem  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
165000 km @ 6.2 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na ceed SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé