Doladenie prednych dveri

Sekce pro specifické dotazy k vozu cee'd SW.

Re: Doladenie prednych dveri

Příspěvekod mv12 » 18.03.2017 22:18

Jenom jestli se nestala in jen díky tomu, že to bývá jedna z mála barev bez příplatku :)
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3113  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Doladenie prednych dveri

Příspěvekod only_one » 20.03.2017 07:27

já mám bílou za příplatek :-D
jinak dveře dělal servis
only_one Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1103  Témata: 12
Registrován: 02.08.2011
Bydliště: Plzeň  Czech Republic (cz)

Re: Doladenie prednych dveri

Příspěvekod gashtaan » 20.03.2017 18:21

Tak som absolvoval ten servis zbytocne... vraj sa to neda nastavit, jedine vymenit cele dvere, co mi ale v zaruke urcite neuznaju. Ale ze urcite je to v ramci tolerancie, kedze to preslo vystupnou kontrolou, no ake su tolarenacie mi povedat nevedeli, ze tie pozna len vyrobca.

Z mojej strany dost sklamanie, doteraz som vlastnil nizkorozpoctovy Hyundai Getz za 1/3 ceny tohoto Cee'da a taketo kiksy na karoserii tam rozhodne neboli :angry: :thd:
KIA Cee'd SW 1.6GDI Platinum - Track Red
gashtaan Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  Témata: 3
Registrován: 08.03.2017
Bydliště: Bratislava  Czech Republic (cz)

Re: Doladenie prednych dveri

Příspěvekod hell » 20.03.2017 20:29

Blbost, ide to napravit, mal som este vacsi odskok ako ty medzi prednymi a zadnymi dverami, cca 4-5mm. Reklamoval som, doviezol som im auto, vymenili nejake srauby ktore sa daju nastavovat a vysledok je nasledujuci, Nie je to 100% ako na VW group ale som spokojny. :thu:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
hell Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  Témata: 1
Registrován: 29.11.2016
Bydliště: BB  Slovakia (sk)

Re: Doladenie prednych dveri

Příspěvekod only_one » 21.03.2017 08:10

ně vystupovali dveře o milimetr oproti spáře sousedních dveří a na druhém aute oproti blatníku. Všechno spasováno a dosazeno v servisu. Ty panty se dají nastavit skoro u každého auta, jen se musí chtít.
only_one Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1103  Témata: 12
Registrován: 02.08.2011
Bydliště: Plzeň  Czech Republic (cz)

Re: Doladenie prednych dveri

Příspěvekod gashtaan » 21.03.2017 10:27

Neviem teda co si o tom mysliet. Vraj ten odskok je len na spodku dveri, takze ak mi doladia spodok, nebude sediet stred - proste dvere su zle vylisovane a ak to budu ohybat, mozu sa poskodit. Co sa tyka tych nelicujucich chromovych list, tam je zase problem, ze ked sa to nejako nastavi, nebude sediet zamok. Auto za 22000EUR a cele krive od vyroby... mozem byt rad, ze to vobec ide zavriet a zamknut :x
KIA Cee'd SW 1.6GDI Platinum - Track Red
gashtaan Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  Témata: 3
Registrován: 08.03.2017
Bydliště: Bratislava  Czech Republic (cz)

Re: Doladenie prednych dveri

Příspěvekod hell » 21.03.2017 13:20

Skus iny servis, ja som mal to iste, hore to licovalo ale dole to bolo odsklabene 5mm. Ja som za tie peniaze spokojny, chcel som VW Golf Sportsvan ale ten bol cenou uplne inde :huh:
Uživatelský avatar
hell Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  Témata: 1
Registrován: 29.11.2016
Bydliště: BB  Slovakia (sk)

Re: Doladenie prednych dveri

Příspěvekod Mirse » 21.03.2017 14:35

mv12 píše:Jenom jestli se nestala in jen díky tomu, že to bývá jedna z mála barev bez příplatku :)

Je to dost možné, tolik bílé jsem neviděl ani nepamatuju, spíše to byla vždy barva pro firemní vozy ... Ale je fakt, že v kombinaci s např. černými doplňky nevypadá až tak zle :no: :thu:
Kia Ceed SW MY 2020 1.4 T-GDI GPF TOP
Silver Lunar
23500 km 6,4 / 100 km
Kia Ceed SW MY 2016 1.6 GDI Exlusive, paket Color Grey+Navi
Silver Sirius
37900 km 6.8/100 km - prodáno
Uživatelský avatar
Mirse Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3921  Témata: 1
Registrován: 16.05.2015
Bydliště: Chomutov  Czech Republic (cz)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (9) TOP sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (3) Organizátor srazu (1)

Kia Ceed SW III (2020)
23500 km @ 6.4 l/100km

Re: Doladenie prednych dveri

Příspěvekod hell » 21.03.2017 23:58

Bielu som si vybral koli tomu ze tie chromove okrasne listy na tmavsej farbe svietia a pride mi to hrozne gicove.
Musim priznat ze ma oproti VW groupu seru take veci ako dialkove dotahovanie/stahovanie okien, tempomat na VW group ovladam jednym tuknutim u Kii musim prepnut tempomat a potvrdit rychlost, defaultne neukazuje teplotu motora, pri preradeni rychlosti tempomat nefunguje, pri spiatocke hudba nestichne pri cuvacom senzore pi pi pi, audio system bieda, nemoznost nastavit spotrebu na aktualne prejdenu vzdialenost,asistent rozjazdu do kopca je pri VW group citilivejsi, pri telefonovani pesnicka nepokracuje kde skoncila ale od zaciatku pesnicky, ako plus vidim absenciu Start-stop debiliny. Napriek nedostatkom vnimam vozilo vzhladom na pomer cena vykon OK.Chcel som Golf Sportsvan ale TSI som nechcel a napriek akcii cena bola neumerne vysoko.Este podotknem ze to debilne sledovanie tlaku kolies pri KII a Huyundai je totalna blbost... VW ma vyriesenie podla mna jednoznacne lepsie. Pomer cena vykon v mojom pripade Slovakia Edition 13900 so zimnymi pneu a plechacmi OK.
Uživatelský avatar
hell Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  Témata: 1
Registrován: 29.11.2016
Bydliště: BB  Slovakia (sk)

Re: Doladenie prednych dveri

Příspěvekod torrent » 08.06.2017 16:38

Tak jsem si všiml, až po půl roce, že spolujezdcovi dveře správně nelícují ve spodní části. Je tam odchylka 4-5 mm (podle oka). Pokud o tom člověk neví, tak to není skoro vidět.

Ale chci se zeptat jestli to mám nějak řešit. Spravit bych to nechal až za 6 měsíců na garančce. Jde mi jen o to jestli se tím, že správně nesedí ty dveře, nemůže nějak poškodit zámek nebo tak něco? Jinak do auta neteče vše v pořádku...díky
Kia Ceed SW (CD) GT Line MY2023, 1,5 T-GDi 118 kW
Uživatelský avatar
torrent Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 361  Témata: 27
Registrován: 09.01.2017

Předchozí

Zpět na ceed SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]