sloupek řízení

Sekce pro specifické dotazy k vozu cee'd SW.

Re: sloupek řízení

Příspěvekod molex » 23.11.2018 12:06

A co jsi mel za problem s autem? U me zacina odchazet posilovac protoze se zadrhava, takze asi repas. Jinak fiky za typ.
Uživatelský avatar
molex Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 14
Registrován: 07.03.2018
Bydliště: Bravantice  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
140000 km @ 6.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: sloupek řízení

Příspěvekod mtjel » 18.07.2020 01:39

molex píše:Tak asi ty samé příznaky. Zapne se kontrolka EPS, na diagnostice vyhodí hlášku že je vadný snímač polohy volantu nebo tak nějak. Posilovač se nevypne ani po vypnnutí motoru, takže musím pokaždé vypnout baterku aby se nevybila. Už mě to řízení v Kii vážně nebaví...


Zdravím, mám stejný problém, můžu se zeptat, jak (jestli) jste to nakonec vyřešil? Díky :)
mtjel Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 18.07.2020
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: sloupek řízení

Příspěvekod indezo » 21.07.2021 15:11

Stejná závada, první projev: ztuhlo řízení, rozsvítilo se EPS(červená kontrolka) a ESP OFF(žlutá kontrolka) a po zajetí k benzince a po nastartování závada zmizela. Druhý den, cesta do KM a k marketu bez problémů. Po nastartování u marketu opět svítilo EPS a ESP OFF. A už nezmizelo, tuhé řízení.
Díky Vám jsem věděl co dělat. Tak jsem zavolal do http://www.hyundaimorava.cz/. Příjemný pán chtěl jen VIN a domluvili jsme se na přesném termínu - mají moc práce. Přijel jsem, mechanik vyměnil, pan majitel zkontroloval diagnostikou. Tady byla jen malá komplikace, stále svítila kontrolka. Ale vše vyřešili konzultací s KIA servisem. Zajel jsem do servisu na překódování a vše funguje jak má. VELKÉ DÍKY ZA RADU.
Kia Ceed SW 1,6 CRDi 85kW Comf. MY09
indezo Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 20.11.2010
Bydliště: Přerov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
209000 km @ 5.9 l/100km

Předchozí

Zpět na ceed SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Evolution