Kia Ceed SW ktorý motor?

Sekce pro specifické dotazy k vozu cee'd SW.

Re: Kia Ceed SW ktorý motor?

Příspěvekod dany01 » 02.11.2019 20:53

viem že písal o benzine, ale spytal sa, tak som odpovedal, ako sa sluší a patrí.
sklamanie - zaleží z akeho uhlu sa na to pozerám.
OK je: auto pekné, spotreba ujde, zaruka - dufam že bude ako píšu, da sa na to zvyknúť ked nan pozeram ako presúvadlo z bodu A - do B
horšie je - síce skonštatujú že je problém ale s ním nevedia čo urobiť, další problém skusili vyriešiť ale ešte sa to na 100% nepodarilo - v jednom režime zlepšenie v druhom ostalo chaotické fungovanie.....uvidím čo urobia , čakajú na info po update (som si vedomý že to bude trvať zas 2-3 mesiace)
U nas rozdiely medzi Kia a Hyundai niesú také ako v CZK, je to tu takmer rovnaké.
Mna len zaraža ked niekto píše že všetko je v poriadku , svet gombička a ja mam realne skusenosti, ked sa pýtam tak počujem naokolo tie isté problémy ako ja, a aj iné a napriek tomu, tu zas prečítam , že klamem, ohováram ,a nie je to pravda čo píšem, atd....... to ako bud ja žijem v inom svete alebo niekto iny je mimo, ale isto viem že ja nie....
dany01 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 98  
Registrován: 16.03.2019
Bydliště: Zapadne Slovensko  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kia Ceed SW ktorý motor?

Příspěvekod amentma » 02.11.2019 22:28

To mas tazke. Na forum sa vacsinou chodi po rady, ked mas nejaky problem. Ked ziadny nemas, tak nechodis na forum aby si kazdy tyzden alebo kazdy mesiac hlasil ze aha, nemam ziadny problem... :)

Ja som napr. mal 7 rokov tu 1.6 gdi SW a fakt nebol problem. Preto som sem za tych 7 rokov v podstate nepachol. Ano mal som nizky najazd km, ale o to horsie - 80% mestske jazdy, zima, leto, denne pouzivane na rozvoz deti, 8-10 startov denne za studena, jazdy po 2km. A ver ci nie, ziadny problem. Ziadny vif, ziadny premium benzin, raz rocne garancka s vymenou oleja a to je vsetko. Jedina reklamacia vramci zaruky boli blikajuce led denneho svietenia, co mal asi kazdy...

Predal som ju lebo som sa splasil, ze mi treba do rodiny vacsie auto (3 deti). No ukazalo sa ze netreba, tak som kupil naspat ceed sw, akurat v aktualnom rocniku. A najradsej by som bol, keby som zas na toto forum 7 rokov nepachol. Dufam ze sa to podari ;)

A kedze pouzivam aj auta inych znaciek, chodim aj na ine fora. A je to tam rovnake ako tu - chodi sa tam s problemami. Ci Ford, ci VAG, kazdy ma svoje... ale ti co problem nemaju tak to tam tiez nehlasia, takze aj tam to vyzera ako na srotovisku :D
Obrázek Kia Cee'd SW 1.6 GDI 2012
Obrázek Kia Ceed SW 1.4 T-GDI 2019
Uživatelský avatar
amentma Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 4
Registrován: 17.09.2012
Bydliště: Banská Bystrica  Slovakia (sk)

Kia Ceed SW III (2019)
10 km @ 6.7 l/100km

Předchozí

Zpět na ceed SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé