Servisni prohlidka po 4 letech

Sekce pro specifické dotazy k vozu cee'd SW.

Servisni prohlidka po 4 letech

Příspěvekod olda_b » 12.02.2020 08:27

Zdravim, byl jsem na servisni prohlidce po 4 letech (Kia Cee'd SW 1.4 CVVT, MY2016). Vse v poradku, jen me prekvapilo, ze na "tachometru" bylo cca o 130km vic a odpovidal tomu i ubytek paliva. Muzu se zeptat, jakou mate v tomto smeru se servisnimi prohlidkami zkusenost? Bylo mi receno, ze 4. prohlidka je vetsi, je tedy soucasti i testovaci jizda (i kdyz nevim, "papiry" jsem jim nenechaval)? Jen doplnim, ze se servisni prohlidkou udelai pri jednom i opravu po mensi nehode (tukanec zezadu). Dekuji
olda_b Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  Témata: 7
Registrován: 31.03.2016
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Servisni prohlidka po 4 letech

Příspěvekod Karens » 12.02.2020 08:53

Skúšobná jazda je bežná tak desatinu z toho nájazdu! Takže ak to nedávali do lakovne 60 km ďaleko žiadal by som vysvetlenie, ospravedlnenie a kompenzáciu. :shock:
Karens Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 647  
Registrován: 05.10.2018
Bydliště: doma  Czech Republic (cz)
AKTUÁLNĚ MÁ BAN

Re: Servisni prohlidka po 4 letech

Příspěvekod olda_b » 12.02.2020 09:05

Lakovani mimojine probehlo, to je jedine vysvetleni, co by me napadlo... i kdyz puvodne jsem myslel, ze to odstroji a dily na lokovani prevezou, ale prd o tom vim:) Auto bylo kadopadne bez problemu pojizdne i pred opravou
olda_b Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  Témata: 7
Registrován: 31.03.2016
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)


Zpět na ceed SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: leclercq