Chromovany ramecek mlhovek

Sekce pro specifické dotazy k vozu PRO_cee'd.

Chromovany ramecek mlhovek

Příspěvekod Generics » 24.01.2012 01:00

Ahoj, resil jste nekdo prelakovani pochromovaneho ramecku kolem mlhovek? Pripadne, jak se k tomu vas servis postavil? V mem pripade servis odmitl toto resit z duvodu, ze nekomu to vymenili a importer to neuznal. Tomu nemam duvod neverit, proto jsem se rozhodl, ze se do toho pustim sam, proto bych potreboval posbirat par informaci od nekoho, kdo mel naraznik dole a uz se v tom stoural. Jde ramecek bezproblemove oddelit od mlhovky?
Jelikoz jsem celozivotni odpurce Tesco-chromu, zvolim bud cerny nebo cerveny lak (auto je cervene).
Diky za reakce.
now: hyundai tucson style 2018 1.6t-gdi 4x4 dct
now: hyundai i20 premium 2017 1.4
ex: kia cee'd sw top 2015 1.6 gdi
ex: hyundai i40 style 2013 2.0 gdi 6a/t
ex: kia pro_cee'd 2008 1.4
ex: hyundai i30 2010 2.0
ex: hyundai elantra, getz, lantra
Generics Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 147  Témata: 3
Registrován: 01.05.2011
Bydliště: Kladno  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Chromovany ramecek mlhovek

Příspěvekod Michal-88 » 12.04.2017 16:03

Ahoj rámiky sa dajú bez problémov oddeliť a to nemusíš dávať dolu ani nárazník i ked je to pohodlnejšie.Stačí si lahnúť pod auto demontovať hmlovku a rámiky sú len nacvaknuté.Prefarbenie nevadí záruke ani ničomu.Ja mam prefarbene brzdove strmene, brzdove kotuče, chromove doplnky, zafoliované všetky okná a svetlá a keď sa mi zvlnil kotúč po vímene v servise a naslednom prelakovani tak mi ho bez problemov vymenili i zo strmenom
Michal-88 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 1
Registrován: 10.04.2017
Bydliště: Ratkovce  Slovakia (sk)


Zpět na ProCeed

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé