Zdá se mi to nebo ne..

Příspěvekod mino666 » 30.11.2007 16:03

No co sa tyka servisu, nejako nepocitujem ze drahsi. Myslim ze je to v celku ok. Sak adac myslim uviedol ze picanto je najhospodarnejsie auto 2006. Moje dojmy su uplne super. SKoda ze na slovensku nemame crdi.
Mino

Kia Ceed SW1,6CVVT
Uživatelský avatar
mino666 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 68  Témata: 6
Registrován: 20.11.2007
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
20500 km @ 6.6 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Návštěvník » 30.11.2007 16:05

nocnik511 píše:
Navros píše:to nocnik511: hele, kde a jak vlastne jezdis, ze mas tak super spotrebu :cool: a kolik uz mas nalitano? Pochlub se :-P


no čéče...lítám fšude možně...žádný velký dálky zatim, už jsem to tu někdy psal a jak tak jezdím na těch 30litrů, tak se pohybuju mezi :oops: řekněme...670 až 730 km ujetými...je to samozřejmě kapánek nepřesný, ale do sucha to zkoušet nebudu, bych kvůli ňákýmu plitkýmu výpočtu bobíka zavzdušnil :idea: ....jů a pokoříl jsem 13 tisíc :yes:
..ještě jsem zapoměl podotknout, že vozí povětšinou pouze mě...70-75kg živý váhy podle ranní stolíčky :lol: ...a to bude mít taky nepatrný vliv na spotřebu :yes:

...důležitý pro mě je...že víc jak 10 :drink: štuců PHM nezblajzne :tongue:


no pekne :-) jsem rad, ze ma nekdo dalsi takhle nizkou spotrebu, protoze co slysim kolem sebe, jsou na tom vetsinou hur :roll: ja taky jezdim vetsinou sam, nebo ve dvou, velmi vyjimecne jedeme tri a pes :-D i kdyz u dieselu neni tolik jako u benzinu poznat co vezes ;)
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 30.11.2007 16:08

mino666 píše:No co sa tyka servisu, nejako nepocitujem ze drahsi. Myslim ze je to v celku ok. Sak adac myslim uviedol ze picanto je najhospodarnejsie auto 2006. Moje dojmy su uplne super. SKoda ze na slovensku nemame crdi.

Mej sis ho koupit u nas, to by se dalo, ne? ;) Jinak nejhospodarnejsi myslim ze bylo prave to litrove benzinove Picanto, zapocitavali tam myslim uplne vsechno od paliva pres udrzbu az po amortizaci :-) Odkud presne jsi? Ja obcas jezdim na Slovensko na hory, treba bychom se mohli potkat? :-P ;)
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod nocnik511 » 30.11.2007 23:34

:) á...novéj :kia: bobék mezi náma...tak vítám :wink: a doufám, že se zapojí :yes:
:kia: picanto 1.1 CRDi VGT LX+
Najeto 99.600 km
Uživatelský avatar
nocnik511 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 223  Témata: 6
Registrován: 06.10.2007
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Picanto (2007)
115000 km @ 4.1 l/100km

Příspěvekod mino666 » 07.12.2007 21:27

Navros píše:
mino666 píše:No co sa tyka servisu, nejako nepocitujem ze drahsi. Myslim ze je to v celku ok. Sak adac myslim uviedol ze picanto je najhospodarnejsie auto 2006. Moje dojmy su uplne super. SKoda ze na slovensku nemame crdi.

Mej sis ho koupit u nas, to by se dalo, ne? ;) Jinak nejhospodarnejsi myslim ze bylo prave to litrove benzinove Picanto, zapocitavali tam myslim uplne vsechno od paliva pres udrzbu az po amortizaci :-) Odkud presne jsi? Ja obcas jezdim na Slovensko na hory, treba bychom se mohli potkat? :-P ;)


Nazdar
Ja som z Nitry. Keby si niekedy siel, tak mi daj vedeit zec sukromnu spravu.

Milan
Mino

Kia Ceed SW1,6CVVT
Uživatelský avatar
mino666 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 68  Témata: 6
Registrován: 20.11.2007
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
20500 km @ 6.6 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 08.12.2007 17:24

to mino666: :cry: to je skoda, ze je to takhle na jihu, kdyz uz na Slovensko, tak spis na sever, Fatra nebo Tatry... Ale kdyz pojedu nekam za zabavou na jih, ozvu se ;)
Návštěvník
 


km @ l/100km

nezdá

Příspěvekod Návštěvník » 27.01.2008 11:39

Když jsem si kupoval Canival tak jsem také žádného nepotkával a teď na každém kroku :D to samé s picantem
Návštěvník
 


km @ l/100km

Předchozí

Zpět na Picanto

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé