problem s razenim

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

Příspěvekod nocnik511 » 17.04.2008 21:33

@11petuldo11


:roll: no řekl bych celkově....pravda je, že 1čce a 2jce se prostě ze začátku moc nechtělo a zpátečce taky samozřejmě ne, teď už běhaj vcelku jako po másle...a s tou zpátečkou je to spíš obecně :kia: problém
:yes: taky je fakt, že jsem ještě potřeboval doštelovat zámek zpát.-defend.lock...takže v servise to kucí sfoukli jedním vrzem ;-)


myslím, že se to zlepčí to doštelování+máznutí... :) protože jsem se byl povozit tím neuPicantem( benzín 1.1), na autě bylo pár km najeto a řazení tam šlo báječně(nevím teda, jak zpátečka, poněvadž jsem jezdil jen dopředu :scooter: )...takže dedukuji, že když se chce, tak to jde... :idea: přeci nenarafičej na předváděcím autě na potencionální zákazníky řazení,jak v traktoru :scooter: ... :lol:

:smile: pravda taky je, že když se tam zpátečce nechce a zároveň se drobátko povolí o pár cm vyšláplý pedál spojky, rychlost tam krásně vklouzne :yes: , chce to cit :roll:
:kia: picanto 1.1 CRDi VGT LX+
Najeto 99.600 km
Uživatelský avatar
nocnik511 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 223  Témata: 6
Registrován: 06.10.2007
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Picanto (2007)
115000 km @ 4.1 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Předchozí

Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé