Převodový stupeň zpátečka

Tlumiče, odpružení, řízení, brzdy a vše kolem.

Převodový stupeň zpátečka

Příspěvekod Vašek » 21.12.2009 21:29

Ahoj, chtěl bych se zeptat kdo má zkušenost s :kia: pikantem výroby 2008.
Když dám zpátečku a plný plyn tak se zpátečka neudrží vždy vyletí na neutrál v polovině plynu drží v pohodě. :? :?:
V servisu při garančce mi řekli že je to normální tak by mě zajímalo jestli máte někdo také takovou zkušenost.
Dík Vašek.
Vašek Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 01.01.2009
Bydliště: Jablonné nad Orlicí  Czech Republic (cz)

Kia Picanto (2008)
7600 km @ 4-5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Převodový stupeň zpátečka

Příspěvekod geocomp » 27.12.2009 19:14

v jaké situaci dáváš při zpátečce plný plyn??? :? jen tak pro zajímavost.
Uživatelský avatar
geocomp Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 236  Témata: 5
Registrován: 31.08.2008
Bydliště: Liberec  Czech Republic (cz)

Kia Carens II (2002)
172000 km @ 7 l/100km

Re: Převodový stupeň zpátečka

Příspěvekod Vašek » 27.12.2009 19:30

geocomp píše:v jaké situaci dáváš při zpátečce plný plyn??? :? jen tak pro zajímavost.


Plný plyn dávám bych řekl plynule chvíli pomalu a pak postupně pomalu přidávám až je pedál skoro na zemi no a to auto nezvládá. Přetím jsem měl Matyze a ten toto zvládal v pohodě :?
Tak nevím jestli je to tak zkonstruovaný nebo na mém autě je nějaká poruchy i když mi jí :kia: servis vyvrací že je to v pořádku a vdruhém servisu mi řekli že to dělat nemá. Tudíž nevím komu věřit.
Naposledy upravil Vašek dne 27.12.2009 21:53, celkově upraveno 1
Vašek Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 01.01.2009
Bydliště: Jablonné nad Orlicí  Czech Republic (cz)

Kia Picanto (2008)
7600 km @ 4-5 l/100km

Re: Převodový stupeň zpátečka

Příspěvekod titanus » 27.12.2009 19:40

si tym robis zadny nahon a potom driftujes? :lol: otazka ale ostava nezmena: pri akej situacii davas na spiatocke plyn az na podlahu??to mas daky brutalny kopec? ono treba si uvedomit ze spiatocka je stavana len na nizke rychlosti co je dost jasne pocut uz pri dakych 30km/h ako to huci...ono asi aj jednotka by ti vyskocila pri rychlosti 100km/h (asi aj z celou prevodovkou ;) ) no a sice neviem ako je to konstrukce osetrene ale viem ze vacsina aut ma poistku spiatocky aby si ju pri jazde nechtiac nesupol...ci je to osetrene ryclostou to uz neviem...skus obvolat aj ine servisy s tymto dotazom ak sa bude odpoved zhodovat je vsetko ako ma byt :thu:


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Převodový stupeň zpátečka

Příspěvekod souk69 » 27.12.2009 21:35

:? :shock: Také dost nechápu proč potřebuješ jet pozpátku na plný plyn. Docela by mě zajímal důvod. :hammer:
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km


Zpět na Podvozek / Řízení / Brzdy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé