Zabezpečení vozu

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

ZEDER LOCK sa podla

Příspěvekod imro-magi » 07.03.2009 18:11

mojich info na Cee´d-a nedá namontovať, pretože má elektrický posilovač a ten je priamo na volante, takže ZEDER tam už nedostanete.
S pozdravom
Život je pes .... a my - sme jeho pätník !!!
imro-magi Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 108  Témata: 1
Registrován: 22.02.2009
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: ZEDER LOCK sa podla

Příspěvekod slava » 07.03.2009 18:55

imro-magi píše:mojich info na Cee´d-a nedá namontovať, pretože má elektrický posilovač a ten je priamo na volante, takže ZEDER tam už nedostanete.
S pozdravom

Tak to mně teda korejci nas..li. Byl to plán první investice. Sakra, tak tempomat nejde, Zeder nejde, co ještě nejde? Ale teď so uvědomuji, že jsem četl recenzi, nebo něco jako deníček vozu borce s nickem Jazdec -on má So Red pro_cee´da a mám dojem, že psal, že Zeder má!! Zkusím to pohledat a hned jak něco najdu tak dám vědět. Sice nejsem s počítačem až takový mistr jak většina z Vás, ale snad to půjde. A když ne, tak to aspoň popíšu.
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: ZEDER LOCK sa podla

Příspěvekod titanus » 07.03.2009 18:58

slava píše:
imro-magi píše:mojich info na Cee´d-a nedá namontovať, pretože má elektrický posilovač a ten je priamo na volante, takže ZEDER tam už nedostanete.
S pozdravom

Tak to mně teda korejci nas..li. Byl to plán první investice. Sakra, tak tempomat nejde, Zeder nejde, co ještě nejde? Ale teď so uvědomuji, že jsem četl recenzi, nebo něco jako deníček vozu borce s nickem Jazdec -on má So Red pro_cee´da a mám dojem, že psal, že Zeder má!! Zkusím to pohledat a hned jak něco najdu tak dám vědět. Sice nejsem s počítačem až takový mistr jak většina z Vás, ale snad to půjde. A když ne, tak to aspoň popíšu.



uz som pisal priamo do firmy mail..takze predokladam ze v pondelok mi daju info..pytal som sa ci to je mozne, cena a dlzka montaze...takze uvidime co typci napisu...


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Příspěvekod slava » 07.03.2009 19:22

Tak jsem zkusil najít toho Jazdca-autu říká Krpec.
Tady je odkaz: http://moje.auto.cz/Jazdec/krpec.html
Snad to bude fungovat!?!?!?
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: ZEDER LOCK sa podla

Příspěvekod petokilian » 08.03.2009 09:14

slava píše:
imro-magi píše:mojich info na Cee´d-a nedá namontovať, pretože má elektrický posilovač a ten je priamo na volante, takže ZEDER tam už nedostanete.
S pozdravom

Tak to mně teda korejci nas..li. Byl to plán první investice. Sakra, tak tempomat nejde, Zeder nejde, co ještě nejde? Ale teď so uvědomuji, že jsem četl recenzi, nebo něco jako deníček vozu borce s nickem Jazdec -on má So Red pro_cee´da a mám dojem, že psal, že Zeder má!! Zkusím to pohledat a hned jak něco najdu tak dám vědět. Sice nejsem s počítačem až takový mistr jak většina z Vás, ale snad to půjde. A když ne, tak to aspoň popíšu.
Ahoj,ja už mam namontovany Zeder rok a pol,nemam žiadne problemy s použivanim ani s mechanikou ani s elektrickou častou,u nas je pobočka montaže,zašiel som tam ,objednal to do Prievidze,monťaž trvala ccrk 3 hodiny.zakmnem a viem že ho tam rano najdem,dufam.sevas.
petokilian Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 266  Témata: 16
Registrován: 16.03.2008
Bydliště: liptovsky mikulaš  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia Rio III (2014)
1200 km @ 5.8 l/100km

Re: ZEDER LOCK sa podla

Příspěvekod imro-magi » 11.03.2009 01:42

petokilian píše:
slava píše:
imro-magi píše:mojich info na Cee´d-a nedá namontovať, pretože má elektrický posilovač a ten je priamo na volante, takže ZEDER tam už nedostanete.
S pozdravom

Tak to mně teda korejci nas..li. Byl to plán první investice. Sakra, tak tempomat nejde, Zeder nejde, co ještě nejde? Ale teď so uvědomuji, že jsem četl recenzi, nebo něco jako deníček vozu borce s nickem Jazdec -on má So Red pro_cee´da a mám dojem, že psal, že Zeder má!! Zkusím to pohledat a hned jak něco najdu tak dám vědět. Sice nejsem s počítačem až takový mistr jak většina z Vás, ale snad to půjde. A když ne, tak to aspoň popíšu.
Ahoj,ja už mam namontovany Zeder rok a pol,nemam žiadne problemy s použivanim ani s mechanikou ani s elektrickou častou,u nas je pobočka montaže,zašiel som tam ,objednal to do Prievidze,monťaž trvala ccrk 3 hodiny.zakmnem a viem že ho tam rano najdem,dufam.sevas.


No hej , ale ty máš Rio a nie Ceeda. A tam je iný posilovač. Už som sa na to pýtal aj ja a bohužial, na ceeda nie.
Život je pes .... a my - sme jeho pätník !!!
imro-magi Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 108  Témata: 1
Registrován: 22.02.2009
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Příspěvekod titanus » 11.03.2009 10:52

tak neviem mne prisiel mail priamo zo zederu:

"Dobrý deň,
na vozidlo Kia pro-ceed je monžé namontovať zabezepčovací systém Zeder.
Montáž trvá približne 1,5 hod., prebieha na počkanie, celú dobu môžte byť
pri vozidle, pri kľúčoch. Termín montáže je potrebné dohodnúť si vopred
telefonicky na tel. č. 0905 318 561. Cena je 283 Eur (8 525,- Sk) vrátane
montáže a DPH."

to ze napisal na pro-ceed bolo nedoruzumenie nakolko som sa pytal na auto KIA Ceed /SW/pro-ceed a typek si vytiahol iba pro-ceed ale tam to je urcite jedno... takze to IDE!!!


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Příspěvekod anybody.else » 11.03.2009 11:44

ten Zeder se mi zacina libit, za temer stejnou cenu jako Construct / Defend Lock je to dle meho lepsi zabezpeceni.

Nechce se mi ale kvuli tomu jezdit az na Slovensko. Pro me je to cca 800km tam a zpet. Tedy cca 8hodin cesty.
Nevite, jestli se Zeder montuje i nekde v CR?
anybody.else Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 48  
Registrován: 25.01.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod Vlasta » 29.04.2009 17:52

Myslím si ,že když ti ho budou chtít ukrást tak ho ukradnou i se Zederem.Kradou se o hodně lépe zabezpečený auta podle mě jsou to vyhozený peníze profík si prostě poradí i když je tam nejlepší zabezpečení,bohužel.
Vlasta Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  Témata: 1
Registrován: 13.02.2009
Bydliště: Skřivany  Czech Republic (cz)

Příspěvekod slava » 09.05.2009 15:12

Požádal jsem Kiamotors.cz o oficiální vyjádření k ZEDERLOCKU. Tady je:Vážený pane,

Úvodem mi dovolte poděkovat za důvěru, s kterou se obracíte na společnost KIA Motors Czech s.r.o, akreditovaného dovozce vozidel KIA do České republiky.

K Vašemu dotazu bohužel nemohu zaujmout žádné stanovisko, neboť výrobky Slovenského výrobce ZEDER, jsou pro nás z pohledu instalací do vozidel KIA dosud neznámé. Doposud jsme neprováděli žádnou zkušební montáž do žádného z vozidel KIA tak, abychom mohli jednak prověřit jejich funkcionalitu, a to nejenom pouze z pohledu zabezpečovací funkce vlastního systému, ale rovněž tak z pohledu jakéhokoli vlivu na funkcionalitu vozidla, na základě které bychom mohli vydat jakékoli oficiální vyjádření.

Rovněž tak mi není známo, že by tato zařízení byla schválena Ministerstvem dopravy ČR jako samostatný konstrukční celek pro montáž do motorových vozidel v ČR. Na webových stránkách výrobce je proto také uvedeno, že se pro případ uvedení na trh v České republice zatím jedná. Rovněž tak na těchto webových stránkách není informace o montáži do vozidel KIA.

Navíc vozidla KIA cee´d mají do sloupku řízení integrovaný posilovač řízení, a nejsem si zcela jist, na základě pouhých obrázků z webové prezentace výrobce ZEDER, zda by bylo vůbec technicky možné montáž provést.

Z principu fungování tohoto systému jde o zamčení tyče řízení, což je ve své podstatě pouze zdvojení již existujícího zabezpečení vozidla. K zamčení sloupku řízení dochází již systémem, který je ve standardním vybavení vozidla. Osobně bych tedy doporučil zvolit takový bezpečnostní systém, který blokuje některý z dalších systémů vozidla, kupříkladu řazení rychlostních stupňů. KIA má v České republice v nabídce hned několik schválených výrobků a to systémy Defend Lock, Medvěd block, a Construct. Všechny jsou schváleny MD ČR a jejich montáž nemá žádný vliv na výrobcem poskytovanou záruku.

S pozdravem

Břetislav Dolejší
Aftersales Manager
KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
252 43 Čestlice
Czech Republic
TEL: +42...
GSM: +42...
FAX: +420267912260
E-mail: b.dolejsi@kiamotors.cz
www.kiamotors.cz

No a teď mi poraďte co dál? Čekat, až to schválí, je blbost mezitím mi auto 100 x čmajznou a když si nechám namontovat zamykání zpátečky tak to se taky můžu dočkat toho, že půjde špatně řadit. A jestli by jste mi někdo mohl napsat, na kolik vůbec ta sranda přijde(myslím, že je to Construkt, ale nevím jistě, ďůrka na klíč je vedle šaltpáky, jak v reklamě v Autosalónu), to zamykání od spolujezdce se mi moc nezamlouvá je tak trochu z ruky. :-o
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Příspěvekod titanus » 09.05.2009 15:26

@slava

1. mne sa vyjadrili, ze do ceedov to namontovat nie je problem
2. kedze CR nepozna ZEDERLOCK tak v tom pripade ho nemaju policajti ako vycmuchat a uz vobec rozmyslat ci to je schvalene alebo nie...ale su urcite pripady kedy by ti to dali pekne pocitit (ak sposobis havarku a pridu nato ze si mal neschvaleny zasach do riadenia...)
3. je uplne jasne ze budu propagovat bezpecnostne systemy s ktorými majú kontrakt a ide im z toho podiel...
4. keby mne nadali DEFENDa gratis k autu tak mam ZEDERlock ale mat obydva a vstavat o 10minut skor kym odomknem auto sa mi nechce :grin:
5. skus pritlaci na vyrobcov ZEDERlocku ci nevedia v akej dohladnej dobe by to mohlo byt schvalene na ministerstve dopravy CR lebo nahoda je blbec...das si napr. DEFEND a to tri dni si precitas clanok ze to akurat schvalili... :bored: zato nic nedas....


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Příspěvekod Berka » 09.05.2009 16:24

ad 1. montáž do ceeda technicky možná je, není to problém
2. nevidím žádný důvod proč by měl někdo prohledávat tvoje auto, zda tam nemáš namontované nějaké neschválené zařízení. Nikdy se mi to nestalo ani jsem o podobném případu neslyšel. Je to blbost. Na STK nic takového nekontrolují, nebo od někoho z vás, chtěl někdy někdo vidět schválení od zamykání řadičky? Asi ne.
3. souhlasím
4. :)
5. myslím že do několika měsíců se bude Zeder montovat i zde. Slovenský trh je našemu velice podobný a je jen v jejich zájmu zvýšit prodej.
Subaru Outback 2.5i Executive
Renault Megane Grandtour GT 1.6 TCE EDC 151kw - prodáno
ceed II 1.6 GDI FIFA 99kw - prodáno
ceed SW 1.6 CRDi 85kw - prodáno
Uživatelský avatar
Berka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2029  Témata: 10
Registrován: 17.12.2007
Bydliště: Rakovník  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Subaru Outback V (2018)
0 km @ 0 l/100km

Příspěvekod slava » 09.05.2009 16:48

Berka píše:ad 1. montáž do ceeda technicky možná je, není to problém
2. nevidím žádný důvod proč by měl někdo prohledávat tvoje auto, zda tam nemáš namontované nějaké neschválené zařízení. Nikdy se mi to nestalo ani jsem o podobném případu neslyšel. Je to blbost. Na STK nic takového nekontrolují, nebo od někoho z vás, chtěl někdy někdo vidět schválení od zamykání řadičky? Asi ne.
3. souhlasím
4. :)
5. myslím že do několika měsíců se bude Zeder montovat i zde. Slovenský trh je našemu velice podobný a je jen v jejich zájmu zvýšit prodej.


1./Možnost montáže na Pro_cee´da si samozřejmě ověřím při objednávce na montáž.
2./Nehodu snad nezaviním, aby kontrolovali řízení.(nevím, taky kdo)
3./Finanční zájmy jsou jasné.
4./U nového auta je STK po 4 letech a tak nemá nikdo právo v mém autě a bez mého souhlasu a nebo povolení od soudce co hledat.
5./A za 4 roky, se už bude ZEDERLOCK montovat i v Bangladéši.
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

zeder vs vámoš v ceed

Příspěvekod ohen10 » 25.05.2009 13:56

Ahoj, máte niekto skúsenosti so zabezpečením auta proti krádeži či už mechanickým systémom zeder, alebo elektronické zabezpečenie vámoš. neviem, čo je lepšie pre moje budúce autíčko:-)
pre istotu linky
zeder: http://www.zederlock.sk/index.php
vámoš: http://www.vam01.sk/index.html
Ak má niekto skúsenosti, prípadne cenník, uvítam. Dík.
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Příspěvekod Dajek » 25.05.2009 14:02

Zdravím, toto se už probíralo zde, proto doporučuji pročíst a další dotazy směřovat tam ;-)
:kia: cee'd Sporty Wagon 1.6 CVVT Comfort Plus :love:
Uživatelský avatar
Dajek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 362  Témata: 5
Registrován: 06.04.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé