Zabezpečení vozu

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Příspěvekod papra » 15.02.2009 19:52

Beda píše:U montaze dodavatelem muze nastat problem ten, ze nebude vedet, ke kterym dratum to ma treba pripojit a hlavne nebude vedet, jak se co rozebira a pak muzete mit treba ulamane nektere zamky na krytech toho, co bude muset rozebrat a nebo nekde budete mit rypance od sroubovaku, jak se bude snazit nekam dostat :!:



Tak to bych jim neradil :evil: ,ale je přislíbeno,že vše bude v pohodě uvidím mám ještě dva týdny na rozmyšlenou než se tam dostanu
Uživatelský avatar
papra Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 89  Témata: 1
Registrován: 15.11.2008
Bydliště: Mostecko  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd SW (2008)
45000 km @ 6.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Syr » 16.02.2009 18:04

titanus píše:
Berka píše:Toto jsem dostal od kolegy mailem. Většinou jsem se při prohlížení jeho mailů smál, ale teď...
https://www.youtube.com/v/xHHVYrgtUnI
https://www.youtube.com/v/qMCNoMdF3Xw
https://www.youtube.com/v/q5YuZtOWSY8
https://www.youtube.com/v/BNxj7WxwvDc
https://www.youtube.com/v/4qDwMIDyObQ

...nevím zda se jedná o herecký výkon nebo realitu. Posuďte sami.


toto uz bolo rozoberane s profesionalnymi zlodejmi a ty sami vyhlasili ze je to blbost...vyskusali vsetky moznosti a nic...banda deciek sa hra a potom aby sme sa bali doma kludne vyspat...


Ja minimalne viem ze ten posledny trik ide ... sice to poznam s urezanou tenisovou loptickou - ale princip je ten isty ... o tomto triku sa presvedcil kolega ... na jeho skode felicii (nastastie firemnej)... aj ked castejsie mu vykradli auto srobovakom pod zamok na dverach ... predsa len srobovak sa lahsie ukryje v rukave ... :( feldy na tom boli velmi zle co sa tyka odolnosti zamkov ...
Syr Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 14  
Registrován: 21.10.2008
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2008)
25000 km @ 0 l/100km

Příspěvekod pershin » 19.02.2009 18:49

Tak jsem dal dotaz u Kia servisu ,jestli by mi namontovali otřes čidlo. Toto prej nedělaj ale mohli by mi prej dát náklonový.
Ale ta cena 17.000 :P .To snad neni možný.To raději vyřešim koupí celého alarmu a udělám zapojení na akumulátorovou baterii a bude to nezávislé na autobaterii.Tímto mě docela výrobce zklamal.
Uživatelský avatar
pershin Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 43  Témata: 1
Registrován: 06.02.2009
Bydliště: Rudná  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
3000 km @ 7.4 l/100km

Příspěvekod Beda » 19.02.2009 20:15

@Pershin
najdi si ochotnejsi a levnejsi servis, kde ti to namontuji jak mne za rozumnejsi cenu viz. http://old.kia-club.org/viewtopic.php?p=16819#16819
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8286  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Příspěvekod dr.krtek » 19.02.2009 23:41

Beda píše:@Pershin
najdi si ochotnejsi a levnejsi servis, kde ti to namontuji jak mne za rozumnejsi cenu viz. http://old.kia-club.org/viewtopic.php?p=16819#16819


ale jen za práci, ne?
Křičíme z plných plic, Bohemka z Vršovic, Bohemka je a bude a my sme s ní všude
Uživatelský avatar
dr.krtek Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 2
Registrován: 28.12.2007
Bydliště: Praha - Řepy  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
23000 km @ 6.9 l/100km

Příspěvekod Beda » 20.02.2009 08:26

@dr.krtek
cena alarmu najdes o prispevek vyse http://old.kia-club.org/viewtopic.php?p=12595#12595
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8286  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Příspěvekod duchodce » 06.03.2009 20:25

Zdravím vás,
mám dotaz k zabezpečení mého ceeda. Pokud vytáhnete klíček ze zapalování a pootočíte volantem, zamkne se vám? Mě se zdá že na mém se nezamkne. Otočil jsem skoro o čtvrt otáčky a nic. Nebo tuto funkci toto auto nemá? díky za info.
duchodce Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 02.03.2009
Bydliště: Olomouc  Czech Republic (cz)

Příspěvekod snike » 06.03.2009 20:36

duchodce píše:Zdravím vás,
mám dotaz k zabezpečení mého ceeda. Pokud vytáhnete klíček ze zapalování a pootočíte volantem, zamkne se vám? Mě se zdá že na mém se nezamkne. Otočil jsem skoro o čtvrt otáčky a nic. Nebo tuto funkci toto auto nemá? díky za info.


Cee´d zamykání volantu má, otoč volantem ještě více ;-)
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6105  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

Příspěvekod duchodce » 06.03.2009 21:01

snike píše:
duchodce píše:Zdravím vás,
mám dotaz k zabezpečení mého ceeda. Pokud vytáhnete klíček ze zapalování a pootočíte volantem, zamkne se vám? Mě se zdá že na mém se nezamkne. Otočil jsem skoro o čtvrt otáčky a nic. Nebo tuto funkci toto auto nemá? díky za info.


Cee´d zamykání volantu má, otoč volantem ještě více ;-)


díky za info, byl jsem to hned vyzkoušet a jde to :) , ale je pravda že jsem byl zvyklý z fabie u které stačí pootočit mnohem méně
duchodce Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 02.03.2009
Bydliště: Olomouc  Czech Republic (cz)

Příspěvekod luboss » 06.03.2009 21:04

Ja som uzamykanie volantu este nevyuzil, pretoze po vytiahnuti kluca riadnenie ztuhne natolko ze je dost tazke nim tocit
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Příspěvekod PetrLa » 07.03.2009 10:01

Zamykání funguje....jen je potřeba otočit volantem poměrně hodně a jde to velmi ztuha, protože v tu dobu je posilovač out.
PetrLa Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 716  
Registrován: 24.02.2008
Sponzor (1)

Příspěvekod Happy » 07.03.2009 10:36

Po vytáhnutí klíče jde volantem točit ještě cca 2-3 vteřiny úplně normálně, než hodně ztuhne. Nikdy jsem neměl problém volant zamknout a v mém případě se nemusí vůbec moc točit. Ve středové poloze stačí úhel natočení tak 20-30 stupňů a je zamčeno a na to ty 2-3 vteřiny úplně stačí. To je zajímavé, že s tím máte problémy, mně to tam cvakne a je hotovo.
Happy Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  
Registrován: 06.07.2008
Bydliště: Zlínský kraj  Czech Republic (cz)

ZEDERLOCK

Příspěvekod slava » 07.03.2009 12:12

Už jsem o zederlocku slyšel, četl i viděl videa a na našem fóru furt nic. Přitom to vypadá tak, že je to snad jediný způsob jak zabezpečit auto proti ukradení. Mohli by o něm poreferovat hlavně slováci protože ho montují v Prievidzi, tam mají asi i nějaké velení pak myslím i v Trenčíně a v Bratislavě. S cenou do 300,- Euro je to rozhodně dobrá nabídka, když se všeobecně ví, že všelijaké zamykání zpáteček je na nic a je zhruba na stejné cenové úrovni. Montují to na objednávku(nebo na domluvu?), protože na každé auto to nějak asi upravují nebo co, ale pak je to na počkání. Záruky žádné nepadají, za všechno ručí firma a jsou němu i certifikáty. Máte někdo nějaké zprávy nebo zkušenosti o zederlocku? Dejte nám vědět všem. Asi to bude náš první společný výlet(s pro_cee´dem), do zahraničí na montáž. Teď jsem si to počítal, na kolik asi vyjde. Když bylo Euro za 24,43, tak to bylo zhruba o 1500 levnější.Sakra.
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Příspěvekod duchodce » 07.03.2009 13:23

Happy píše:Po vytáhnutí klíče jde volantem točit ještě cca 2-3 vteřiny úplně normálně, než hodně ztuhne. Nikdy jsem neměl problém volant zamknout a v mém případě se nemusí vůbec moc točit. Ve středové poloze stačí úhel natočení tak 20-30 stupňů a je zamčeno a na to ty 2-3 vteřiny úplně stačí. To je zajímavé, že s tím máte problémy, mně to tam cvakne a je hotovo.


zajímavé, hned po obědě to vyzkouším těsně po tom vytáhnutí klíčku za zapalování. Když to chci udělat později, tak opravdu s tím musím kroutit skoro o půl otáčky a jde to pěkně ztuha.
duchodce Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 02.03.2009
Bydliště: Olomouc  Czech Republic (cz)

Příspěvekod titanus » 07.03.2009 14:16

o Zederlock som sa aj ja zaujímal pred kúpou ceeda kým mi zadarmo nenamontovali defendlock...je to super vymyslený systém, ktorý má namontovaný aj otec priatelky vo fabke vysloho ho to pred cca 3 rokmi okolo 6500,- SKK, cena je vzdy zavisla od typu auta...pred kazdou montázou treba zavolat a informovat sa ci dany typ auta robia nakolko tam menia niektoré sucasti za ich (ak sa nemylim tak sa to montuje na tyc riadenia) pod veskeru elektorniku, airbagy atd... este ze pri pripadnom chceni odmontovania musia byt otvorené dvere :D to sa mi uz paci...co som bol skepticky bolo ako zabranit hlavnému problému a to vyvrtanie zamku...pisu ze zamok sa pri násilnom otváraní zlomí a hotovo...co sa roboty tyka tak to trva cca pol dna...tak si nechavaju cas na pripadne komplikácie :) fabku mali zmaknutu za 2ci 3 hodinky...tod tolko co o tom viem...a ja osobne si tento vynález dam namontovat ked (ak vobec) sa zacnu nase KIE kradnut (dufam ze nikdy nikomu a bude pokoj)...

inak jedna rada pre ludí co majú rozne bezpecnostné systémy v autách: odlepte si vsetky nálepky a podobné výrazne upozornujúce veci lebo nie je nic jednoduchsie ako ked zlodejovi ukazete ake nastroje si ma priniest a co moze ocakavat, kolko casu mu to bude trvat atd. cím zahadnejsie auto ... zevraj... ;-)


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé