Zabezpečení vozu

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Příspěvekod Návštěvník » 06.11.2007 16:50

Ten zederlock , hmm, nevypada to špatně?U nas se to ale myslím nedělá.
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod slaveck » 06.11.2007 17:07

Máte někdo zkušenost s namontováním skrytého vypínače (zapalování, palivového čerpadla, apod.) do Ceeda? Na internetu to nabízí spousta firem, ale pochybuji, že někdo z nich to už zkoušel dávat do Ceeda. Nechci, aby mi rozebrali půlku auta a pak nevěděli jak to dát dohromady...
slaveck Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 2
Registrován: 14.10.2007
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod Beda » 06.11.2007 17:20

thunder píše:zdarec pozrite si toto http://www.zederlock.sk/index.php v celku ma to zaujalo a strediska su odomna blizko..

a toto http://www.dobry-obchod.sk/obchod/kategorie/autoalarmy/ niektori si kupim 8-)


Do Felicie jsem si nechal namontit Magicara pote, co mne nejaky nenechavec pripravil o autoradio za par supu a jeste bylo bez panelu. Byl to fajnovy alarm, hlavne proti skleroze, dalo se tam nastavit automaticky zamykani a odemykani po oddaleni / priblizeni pageru k vozu nebo automaticky zamykani, kdyz opustis vozidlo i v pripade, ze jsi ho odemkl a nekde jsi se zapovidal, tak se to po chvilce samo zamklo. Akorat to nehlidalo, zda mas klice v zapalovani :neutral: a tak mi to jednou zamklo auto a klice zustali vevnitr :blink:, pak prisel naradu poklepovy senzor na okne, pres ktery se dalo auto otevrit pomoci 4 mistneho kodu, ktery si vyklepal na celni sklo. S alarmem jsem byl velmi spokojen :)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8285  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 06.11.2007 20:23

Myslím že tyto alarmy Magicar nejsou špatný, ale jak se říká ,když to někdo bude chtít ,vezme si to a vím o čem mluvím.Ale má to význam asi ten, že pokud budou stát auta vedle sebe např. tři, z toho dvě budou mít alarm a uzamykatelnou zpátečku a to jedno nic ,tak to si vezmou aby se nemuseli zdržovat.Ale když jdou na to tak, že to je na objednavku, alarm nic nepomůže.Je už dokázáno že i Construct překonají.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod thunder » 06.11.2007 20:32

slaveck píše:Máte někdo zkušenost s namontováním skrytého vypínače (zapalování, palivového čerpadla, apod.) do Ceeda? Na internetu to nabízí spousta firem, ale pochybuji, že někdo z nich to už zkoušel dávat do Ceeda. Nechci, aby mi rozebrali půlku auta a pak nevěděli jak to dát dohromady...


ja ho mam...ani sam so ho nenasiel aj ked mi povedali kde je...1650sk
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod thunder » 06.11.2007 20:34

Beda píše:
thunder píše:zdarec pozrite si toto http://www.zederlock.sk/index.php v celku ma to zaujalo a strediska su odomna blizko..

a toto http://www.dobry-obchod.sk/obchod/kategorie/autoalarmy/ niektori si kupim 8-)


Do Felicie jsem si nechal namontit Magicara pote, co mne nejaky nenechavec pripravil o autoradio za par supu a jeste bylo bez panelu. Byl to fajnovy alarm, hlavne proti skleroze, dalo se tam nastavit automaticky zamykani a odemykani po oddaleni / priblizeni pageru k vozu nebo automaticky zamykani, kdyz opustis vozidlo i v pripade, ze jsi ho odemkl a nekde jsi se zapovidal, tak se to po chvilce samo zamklo. Akorat to nehlidalo, zda mas klice v zapalovani :neutral: a tak mi to jednou zamklo auto a klice zustali vevnitr :blink:, pak prisel naradu poklepovy senzor na okne, pres ktery se dalo auto otevrit pomoci 4 mistneho kodu, ktery si vyklepal na celni sklo. S alarmem jsem byl velmi spokojen :)


sefe to vyzera zaujimavo mas nejaky link nato.a cenu?
ja moula ved je to na tom linku co som dal ja...
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 06.11.2007 20:46

Vše co člověk stvoří tak zase dokáže překonat ať je to složitější či ne.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 06.11.2007 20:57

Přesně jsi to napsal.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 06.11.2007 21:12

samo že ijá mám obavy o svoje sw před nenechavýma rukama.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Beda » 06.11.2007 21:47

@thunder

Ja ho kupoval od http://www.9000.cz ... koukam, ze uz dobre rozsirili sortiment, drive prodavali leda ty alarmy a AKU naradi Bosch :huh: ted uz z toho maj docela velkej shopik :shock: Chtel jsem vylepsit Cee'da alespon o otresove cidlo, pokavad mi opet nejakej fetak (jak nedavno :-|) bude skubat za madlo u dveri :shock: Taktez je to dobre, kdyz jsi doma auto je pred barakem a nejakej dobrak te nabere pri parkovani, pak alespon nestihne ujet. Jakmile budou nejaky prasule, tak asi do toho pujdu 8-)

Jinak je mi jasny, ze se da prekonat vsechni, kdyz se chce, tak se nabouras i do pocitacu Pentagonu :lol:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8285  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Příspěvekod gbeco » 28.12.2007 11:53

thunder píše:
slaveck píše:Máte někdo zkušenost s namontováním skrytého vypínače (zapalování, palivového čerpadla, apod.) do Ceeda? Na internetu to nabízí spousta firem, ale pochybuji, že někdo z nich to už zkoušel dávat do Ceeda. Nechci, aby mi rozebrali půlku auta a pak nevěděli jak to dát dohromady...


ja ho mam...ani sam so ho nenasiel aj ked mi povedali kde je...1650sk


Len kratka otazocka: to ti montovali v KIA servise? Pytam sa preto, lebo v zarucnych podmienkach je tusim napisane, ze akekolvek zasahy moze robit iba autorizovany KIA servis, inak pada zaruka.
Uživatelský avatar
gbeco Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  
Registrován: 27.12.2007
Bydliště: Bernolákovo  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2008)
35000 km @ 0 l/100km

Příspěvekod thunder » 28.12.2007 12:53

gbeco píše:
thunder píše:
slaveck píše:Máte někdo zkušenost s namontováním skrytého vypínače (zapalování, palivového čerpadla, apod.) do Ceeda? Na internetu to nabízí spousta firem, ale pochybuji, že někdo z nich to už zkoušel dávat do Ceeda. Nechci, aby mi rozebrali půlku auta a pak nevěděli jak to dát dohromady...


ja ho mam...ani sam so ho nenasiel aj ked mi povedali kde je...1650sk


Len kratka otazocka: to ti montovali v KIA servise? Pytam sa preto, lebo v zarucnych podmienkach je tusim napisane, ze akekolvek zasahy moze robit iba autorizovany KIA servis, inak pada zaruka.


samozrejme,mohol som mat prof.robotu spravenu za velke pivo,ale clovek nikdy nevie tak som volil servis.
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod AllInOne » 28.12.2007 15:07

Thunder:

a cenovka, co za to chtěli v KIA? díky
AllInOne Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 250  Témata: 2
Registrován: 05.11.2007
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2008)
53000 km @ 5.5 l/100km

Příspěvekod Pinacle » 28.12.2007 17:38

Ještě sice nejsem majitel nového Ceeda, objednám si ho v lednu v Ústí, ale již pravidelně čtu tyto stránky. Ohledně zamykání zpátečky bych měl tento postřeh. Znám kluky policajty co dělají na kraji na kradených autech. Prý není nic jednodužšího tyto zámky rozlomit a je to dílo okamžiku. Proto bych se také přimlouval o řešení pomocí tajného vypínače.
Pinacle Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  
Registrován: 19.12.2007
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)

Kia Optima III (2013)
0 km @ 0 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 28.12.2007 17:52

Keby som mohol poprosiť pár postrehov ohľadom Zederlocku, dík. http://www.zederlock.sk/
Návštěvník
 


km @ l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé