Sraz Vysočina

Sraz Vysočina

Příspěvekod Tesik » 26.12.2009 17:40

Zakládám toto téma jelikož zde jiné není.Tolik na úvod.
Proto se ptám proč se nemůže uskutečnit klubový sraz Kia poblíž kraje Vysočina?? Já bydlím v Třešti a mám na všechny srazy které jsem četl velmi daleko 100km a více.
Moc mě to mrzí protože bych moc rád jel a poznal členy našeho klubu,více bych zjistil o mém autě a ještě bych dostal klubovou kartu po které velmi toužím.
Tak co říkáte na můj názor? :)
Zdar :kia:
Uživatelský avatar
Tesik Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 148  Témata: 10
Registrován: 19.03.2009
Bydliště: u Jihlavy  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Sraz Vysočina

Příspěvekod Čambrla » 26.12.2009 18:09

Ahoj,
na problematiku srazů je tady jedna celá samostatná sekce, koneckonců jsi do ní i vložil tento svůj příspěvek. Co se týká "velkých" srazů, prozatím se každý rok organizují dva - jeden na začátku léta, druhý na začátku podzimu. Letní se prozatím konají na východě ČR, aby na ně měli blízko i členové ze Slovenska. Podzimní se koná zase na druhé straně Čech. Od doby tvého vstupu do klubu se konaly dva velké srazy, z toho ten letní u Uherského Hradiště, což zase nemáš tak daleko. Je to vždy na rozhodnutí, zda někam chci jet nebo ne. Ostraváci přijeli do Mostu na podzim, Mostečáci, Budějovičáci zase přijeli do UH na jaře. Proto se to takto organizuje a střídá, aby se v průběhu roku konal jeden, kam to kdokoliv má relativně blízko. A vždy jsme rádi, když mezi sebou můžeme přivítat další členy. Řada takových setkání na srazu se rozrostla do kamarádství, přátelství, dokonce přátelství celých rodin. A v tom je také vedle výměny zkušeností a dalších aktivit (exkurze apod.) hlavní smysl těchto setkání. Další sraz bude dle nabídky a rozhodnutí členů buď na Moravě nebo na Slovensku. Určitě přijeď!

Kromě toho se koná po celém teritoriu průběžně po celý rok různé minisrazy včetně vánočních jízd. Organizace těchto je vždy na ochotě a iniciativě jednotlivých členů. Nic a nikdo nebrání nikomu, aby v místě svého bydliště či svého působení nezorganizoval nějaký minisraz. Jsem osobně rád, že se na teritoriu Vysočiny našel někdo, komu tato problematika není lhostejná. Pokud bys byl ještě ochotný i něco zorganizovat, je to jen a jen dobře. Rád ti (stejně jako řada dalších zkušených členů), pomůžu radou k zorganizování takového minisrazu. Jinak na loňskou vánoční jízdu přijel do Prahy i pár z Popradu. Těch asi 150 km (? neměřil jsem to, je to odhad) od vás k nám zase není tak moc, tak přijeď. Poznáš bezva lidi, určitě bude výborná atmosféra, a uvidíš, že pak budeš mezi prvními, kdo se budou na sraz hlásit. Za vyplněný formulář si rovnou odvezeš členskou či klubovou kartu (jinak mě osobně již kontaktovalo několik členů přes SZ se žádostí o přidělení karty - viz pravidla, a někteří ji již mají, dalším členem je Olin, který ji obdrží zítra v Čestlicích, Nalimovi ji předám při své pondělní cestě na Moravu, u dalších se domlouvá poslání poštou - pokud splňuješ podmínky, stačí vyplnit příslušný formulář).

Tak snad jsem tak nějak odpověděl na tvůj dotaz, jinak budeš-li cokoliv potřebovat kolem klubových věcí, srazů, karet, můžeš rovnou kontaktovat mě nebo kteréhokoliv moderátora či admina.

Přeji krásný zbytek večera, a co myslíš, uvidíme se zítra?
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: Sraz Vysočina

Příspěvekod olin » 26.12.2009 18:31

Tesik píše:Zakládám toto téma jelikož zde jiné není.Tolik na úvod.
Proto se ptám proč se nemůže uskutečnit klubový sraz Kia poblíž kraje Vysočina?? Já bydlím v Třešti a mám na všechny srazy které jsem četl velmi daleko 100km a více.
Moc mě to mrzí protože bych moc rád jel a poznal členy našeho klubu,více bych zjistil o mém autě a ještě bych dostal klubovou kartu po které velmi toužím.
Tak co říkáte na můj názor? :)
Zdar :kia:


Jak píše Čambrla, zas taková dálka to není. Zkus to třeba zkombinovat a podívat se třeba do vánoční Prahy nebo se vykoupat v aquaparku v Čestlicích (sraz máme přímo naproti)
nebo se podívat někam, kam se běžně nedostaneš. Zkrátka udělat si takový pěkný odpočinkový den spojený s :kia: minisrazem. Rádi Tě uvidíme :D :D
Obrázek Ceed SW III MY2020, 1.4 T-GDi, 103 kW, TOP Obrázeknajeto >15000 km a něco i nacouváno
Ceed SW II 1.6 GDi, 99 kW Comfort+
Ceed SW 1.4 CVVT, 80 kW Comfort+
Uživatelský avatar
olin Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 819  Témata: 2
Registrován: 13.02.2009
Bydliště: Přeloučsko  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
14. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1)
26. sraz Kia-Club.org (1) 3. místo (1) Sponzor (15) TOP sponzor (3) Organizátor srazu (1)

Kia Ceed SW III (2020)
15000 km @ 5.8 l/100km

Re: Sraz Vysočina

Příspěvekod Tesik » 26.12.2009 18:38

odpovídám na několik otázek výše uvedených.Velmi děkuji za vyčerpávající informace týkající se klubových srazů-minisrazů atd.
Jinak na otázku zda zítra přijedu-spíš ne jelikož je to na rychlo ale uznávám argument že to zase tak daleko není.
Teď jsem si přečetl podmínky pro získání kloubových karet a samolepek a ostatních věcí který propagují váš-náš klub :kia: ke kterému se velmi hrdě hlásím a mluvím kudy chodím(opravdu).
Samozřejmě sem moc rád že se tato neřknu-li problematika probírá a admini fora zauvažují nad možností pořádat sraz blíže ke mně.Ale zase na druhou stránku by to mohly říci všichni.
A já se nechci stát jedním kdo o to usiluje.Pak by všichni říkaly že se to pořádá tak blízko jen kvůli mě.
Další věcí je to že získám na srazu přátelství ostatních členů a dozvím se mnoho o fungování fora Kia. :thu:
Proto ještě jednou děkuji za odpovědi.Chci být a snažím se být aktivním členem Kia klubu.org :CZ: a :SK: .
Uživatelský avatar
Tesik Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 148  Témata: 10
Registrován: 19.03.2009
Bydliště: u Jihlavy  Czech Republic (cz)


Zpět na Uskutečněné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé