cyklovač

Trápí Vás něco na voze?

cyklovač

Příspěvekod jeník » 26.05.2013 13:00

Ahoj,mám Picanto z roku 2007 a marně hledám kde je cyklovač.První interval je vpořádku,ale další jsou strašně dlouhé.Můžete mi prosím někdo poradit kde to mám hledat? Díky za pomoc.
jeník Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 3
Registrován: 14.08.2011
Bydliště: proboštov  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: cyklovač

Příspěvekod jeník » 16.08.2016 16:42

Vidím, že nikdo cyklovač neměnil, tak si odpovím sám. Cyklovač je součástí pravé páčky. V originál servisu stojí přes 2000Kč.
jeník Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 3
Registrován: 14.08.2011
Bydliště: proboštov  Czech Republic (cz)

Re: cyklovač

Příspěvekod Edmond » 02.09.2019 14:55

Cyklovač je součástí páčky stěračů . Mě zas nevyhovovaly relativně krátké časy intervalů .postup : sundat kryt volantu 2 šroubky ( je třeba pootočit volantem, pak odpojit konektory celý držák odjistit nadzdvihnutím planžety,vysunout držák odnést na dílnu odkrytovat destičku s plošnými spoji.Na destičce jsou dva elektrolitické kondenzátory 22 mikrofaradů změnit bud za menší hodnotu (kratší cykly. nebo větší hodnotu na 47 mikrofaradů delší cykly.
Práci doporučuji aby prováděl někdo kdo má ve vybavení dílny odsávačku na plošné spoje a je znalý v elektronice
Edmond Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  Témata: 1
Registrován: 02.07.2014
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé