Hluk od predneho kolesa

Tlumiče, odpružení, řízení, brzdy a vše kolem.

Re: Hluk od predneho kolesa

Příspěvekod Pavka » 25.05.2012 12:59

Tak jsem na to koukal, zřejmě to bude ten tlumič.
Kia Magentis II 2.0 CRDi (2010)
Uživatelský avatar
Pavka Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 255  Témata: 1
Registrován: 28.12.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)
14. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Magentis/Optima II (2010)
115000 km @ 5.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Hluk od predneho kolesa

Příspěvekod keksko » 02.06.2012 18:43

update k mojmu problemu. Ako som pisal mal som problem s prednym kolesom na strane sofera.
Dal som vymenit lozisko a vec sa vyriesila.
cena loziska cca 62eur s dph (mal som lepsiu cenu nieco pod 50eur, nakolko mi to objednal znamy, kt. si vie uplatnit zlavu). za pracu som zaplatil 25.
(V autorizovanom servise mi dali ponuku na cenu 90-100eur.)
keksko Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 24  Témata: 4
Registrován: 05.06.2010
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)

Re: Hluk od predneho kolesa

Příspěvekod Pavka » 12.06.2012 13:37

Tak záhada s klepáním u zadního kola za řidičem vyřešen :shock: , nakonec to nebyl ani tlumič ani kolo. V servisu jsme při projížďce zjistili že klepe zámek opěradla zadní sedačky za řidičem. :) Prý tam chybí nějaký tlumič či co :D . Dokud není opěradlo řádně zatíženo opřením dospělou osobou tak to klepe. Budou tam dávat nový.
Kia Magentis II 2.0 CRDi (2010)
Uživatelský avatar
Pavka Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 255  Témata: 1
Registrován: 28.12.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)
14. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Magentis/Optima II (2010)
115000 km @ 5.5 l/100km

Re: Hluk od predneho kolesa

Příspěvekod Rada Haryk » 12.09.2012 03:31

Ahojky,mám problém s předním kolem u řidiče,prosím o radu co to může být za závadu nebo je to jen nějaká blbost a neřešit to a jezdit.Stáhnu okno dolů vykloním z néj hlavu pomalu se rozjjedu tak je slyšet takové jeko mlaskání,a když to dávám do rejdu v pravo a vlevo tak to mlaskání ustává,a když vracím kola do rovného směru tak se ten zvuk začne ozývat a zesiluje, přjde mi že ten zvuk to dělá když jsou kola rovně.PŘITOM JSEM KOUKAL NA PNEU A SUNDAL JSEM PRO JISTOTU VŠECNY 4 KOLA A NIC NA NICH NENÍ VIDĚT JAKO JE TŘEBA,NALEPENÝ ASFALT,PŘIPÍNÁK,HŘEBÍK,atd.Nesetkal se s tím tady někdo,než to pojedu spravit do servisu.
Rio II 1.4 16V Tropical Red Active Plus
Uživatelský avatar
Rada Haryk Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 99  Témata: 9
Registrován: 01.08.2008
Bydliště: Milovice  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2008)
175000 km @ 6.7 l/100km

Re: Hluk od predneho kolesa

Příspěvekod belize » 13.01.2013 20:43

Obdobný problém jsem řešil rovněž. Kia Rio II cca 40000 km najeto a hukot levého předního kola začínal kolem hranice 60 km/hod a s vyšší rychlostí zanikal v aerodinamickém hukotu. Zároveň s klesající rychlostí pod 60km/hod klesal až zanikl úplně. Problém vyřešila výměna ložiska oprava stála cca 2400 Kč.
Nevadí mi názor jiných lidí, ale to že mi ho chtějí vnutit.

S. Johnson
Uživatelský avatar
belize Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 83  Témata: 11
Registrován: 29.11.2007
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2007)
53000 km @ 7.2 l/100km

Předchozí

Zpět na Podvozek / Řízení / Brzdy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé